Як поміняти мову "Фар Край 3": поради фахівців

109 0 Новини високих технологій

Влітку 2011 року відбулося офіційне анонсування третьої частини мультиплатформного екшену від Ubisoft Montreal – Far Cry 3. Вже в листопаді 2012 р. ця гра надійшла на ринок комп'ютерної продукції. Тепер у геймерів є можливість відправитися на тропічний острів і повоювати там з піратів. «Фар Край 3» має багато позитивних відгуків і оцінок від критиків. У 2012 році з 10 найкращих ігор отримала третє місце. У 2013 р. було продано більше 4 мільйонів копій гри.

Як поміняти мову "Фар Край 3": поради фахівців
Судячи з відгуків, багатьох любителів віртуальних бойовиків цікавить питання про те, як в «Фар Край 3» поміняти мову на російську? Детальніше про це, а також про системні вимоги ви дізнаєтеся з цієї статті.

У чому суть проблеми?

Як стверджують деякі гравці, після установки екшену на комп'ютер виявляється, що озвучка російською мовою, а інтерфейс англійською. Судячи з відгуків, встановлення повного русифікатора в даному випадку не допомагає. Як у «Фар Край 3» поміняти мову?

Що потрібно зробити?

Щоб інтерфейс був російською, гру потрібно запускати через ярлик, у властивостях якого, а саме в рядку "Об'єкт", прописано language=russian. Якщо даної написи там немає, то вам доведеться виконати самому. Після цього комп'ютер перезавантажується, а гра запускається знову, але вже через змінений ярлик. Судячи з відгуків, більше проблем з російським інтерфейсом бути не повинно. Якщо це не допомогло, внесіть зміни в конфігурацію гри. Потрібні параметри ви знайдете у файлі LumaEmo. Його потрібно відкрити через текстовий документ, а потім замість напису english прописати russian.

Про мінімальні системні вимоги

"Фар Край 3" без проблем встановлюється на XP/7/8/Vista. Згідно мінімальним вимогам, потрібен процесор Athlon X264600+4 GHz/Intel Core 2 Duo E6700266 GHz з об'ємом оперативної пам'яті 4 Gb (для Vista/7/8). Для Windows XP достатньо буде оперативки на 2 Gb. Завантаження гри буде можлива при наявності аудіокарти, працює з новими драйверами і відеокарти на 512 Мб, сумісна з Direct 90 з, Shader Model 30 або nVidia GTX 880. Мінімальні вимоги передбачають жорсткий диск об'ємом 15 Gb. Як бачимо, пограти в третю частину «Фар Край» можна на досить бюджетному персональному комп'ютері. Однак, судячи з численних відгуків, із-за низьких графічних налаштувань геймплей не принесе вам задоволення від гри, а навпаки, може зіпсувати загальне враження.
Як поміняти мову "Фар Край 3": поради фахівців

Рекомендовані

Щоб зробити налаштування графіки на більш високому рівні, вам знадобиться ПК потужніший. Рекомендовані вимоги передбачають наступну комплектацію. Процесор Windows XP з ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті на 2 Gb. Закачати екшен можна також на ПК з оперативним запам'ятовуючим пристроєм 4Gb (Vista/7/8). Гра буде нормально працювати з відеокартою, сумісної з Shader Model 50 і вище, а також 480 nVidia і AMD HD 5770. Обсяг оперативки 6 Gb.

Популярі новини
Загрузка...