Мод "Середньовіччя" на "Майнкрафт": опис та перелік змін

184 0 Новини високих технологій

Один з найцікавіших періодів людства – це Середньовіччя. Під час нього люди будували, не шкодуючи грошей на облаштування міст. Існує мод "Середньовіччя" на "Майнкрафт". З допомогою нього геймер переноситься у світ красивих замків, багатства і лицарських боїв. Крім цього, розробники додали в гру багато інших особливостей.

Опис мода на "Середньовіччя" в "Майнкрафте"

Мод "Середньовіччя" на "Майнкрафт": опис та перелік змін
Це спеціальне доповнення, яке повністю змінює додаток. За допомогою цього аддона змінюються моби, будови, блоки та зброю. Деякі персонажі – це міфічні істоти з легенд. Цей мод "Середньовіччя" на "Майнкрафт" настільки глобальна, що в ньому розробники змінили навіть звуки всіх мобів. У модифікації людина може пізнати культуру і цінності минулої епохи. Крім цього, у геймера з'являється можливість відчути себе творцем чудових замків. Середньовіччі в "Майнкрафте" являє собою велику мапу. По всьому світу побудовані різноманітні парки, вулиці та алеї.

Особливості аддона

Мод "Середньовіччя" на "Майнкрафт": опис та перелік змін
У створенні модифікації брала участь ціла команда дизайнерів. Завдяки цьому місто вийшов дуже великим і просторим. Вивчити його вийде за кілька днів. Запустити аддон можна як в одиночному, так і в многопользовательском режимі. Всі моди на "Майнкрафт" 1-12 на Середньовіччя відрізняються тільки текстурами. Основну концепцію розробники гри не міняли. В місті є старовинні будинки, кам'яні мури, церкви. Особливості аддона:

 • Якісна проробка карти. Творці продумали все до невеликих дрібниць.
 • Високий рівень графіки.
 • Ландшафт світу зроблений в стилізації Середньовіччя.
 • Кілька великих замків. Один з них знаходиться на горі.
 • Щоб почати грати, геймеру потрібно зайти на офіційний сайт або форум творців. Після цього треба зайти в розділ завантажень. У ньому слід вибрати потрібний файл і завантажити його. Далі починається автоматична установка.

  Змінені моби

  Мод "Середньовіччя" на "Майнкрафт": опис та перелік змін
  Змінено було тільки 7 персонажів. Моби почали діяти агресивно. Якщо на їх село нападають вороги, то вони захищають її. Список змінених героїв:
 • Міські жителі. Додано були три типи людей. Вони респаунятся в місті. Серед них є фехтувальник, лучник і танк. Коли ворожі моби нападають на село, герої починають захищатися. Наприклад, вони можуть приїхати на коні і знищити супротивників.
 • М'ясник. Це базовий житель селищ. Відрізняються від мирних людей світлим одягом. Коли персонаж бачить свиню, овечку чи курку, то він починає відразу її атакувати.
 • Ворожі орки. Мод "Середньовіччя" на "Майнкрафт" змінює зомбі на чудовиськ. Вони більше не згоряють на сонці. Геймер зможе їх зустріти навіть в денний час.
 • Некромант. Вони зайняли місце скелетів. Стріляють не стрілами, а зарядом вогню, проте на головного героя не нападають.
 • Також у програмі з'явилися гігантські монстри, вони спаун біля села чи міста. Якщо людина хоче самостійно закликати монстрів, то потрібно використовувати яйця зомбі-свиней. Вони відносяться ворожі не лише до гравця, але і до будь-яким іншим моби. Щоб їх знищити, треба докласти багато зусиль, так як у велетнів великий запас хелспоинтов.

  Популярі новини
  Загрузка...