Жирний шрифт в WhatsApp: як зробити змінити стиль написання

197 0 Новини високих технологій

WhatsApp – одне з найпопулярніших програм, яким користується більше мільйона людей по всьому світу. Воно дозволяє здійснювати безкоштовні відео і аудіо дзвінки, а також обмінюватися текстовими повідомленнями. Використання програми не тільки для індивідуальних, а й групових чатів. Розробники передбачили безліч функцій програми, в тому числі надали користувачам можливість виділяти певні слова, фрази, за допомогою інших видів шрифту. З тією метою використовуються в WhatsApp жирний шрифт, курсив, моноширинний, закреслення.

Жирний шрифт в WhatsApp: як зробити змінити стиль написання

Популярний месенджер

«Ватсап» – додаток для смартфонів, призначене для спілкування користувачів за допомогою інтернету. Завдяки цій програмі можна завжди залишатися на зв'язку з близькими людьми, друзями, знайомими, колегами. Встановивши «Ватсап» на телефон, користувач отримує можливість вести регулярні листування з абонентами. За допомогою програми можна відправляти особисті повідомлення в необмежених кількостях і без оплати оператору. Всі смс доставляються миттєво, головне, мати підключення до інтернету. Листування проходить зручніше, ніж при класичному використанні смс, і безкоштовно.

Через «Ватсап» можна передавати медіафайли. Напевно кожен користувач стикався з проблемою тривалої передачі mms, та ще і з низькою якістю переданих файлів. З появою месенджера, про інших методах відправки зображень, аудіо і відео можна забути. Причому «Ватсап» дозволяє робити фотографії і знімати відео і відразу ж відправляти співрозмовнику. Щоб встановити додаток на свій телефон, його потрібно завантажити з офіційного сайту або з "Гугл Плей". Після установки, необхідно відкрити «Ватсап» і зареєструватися в мережі, ввівши номер телефону. На нього прийде код активації. В ході установки месенджера, він буде запитувати дозволу використовувати контакти та інші сервіси. Відомості з адресної книги дозволять знайти всіх абонентів, які також використовують додаток. Вони будуть відображатися у власній адресній книзі "Ватсапа". Після установки, вам залишиться тільки настроїти програму за своїм смаком, додати аватарку і встановити статус. Останнім кроком буде створення чату з вашими друзями, які також користуються додатком. Під час спілкування, можна писати стандартним шрифтом, а можна його міняти, виділяючи, закреслюючи слова або повністю змінюючи шрифт.

Секрети форматування

Для виділення певних ділянок повідомлень, у програмі передбачено кілька стилів написання. Причому розробники постаралися так, що ніяких налаштувань для їх включення не було, тоді як змінити шрифт у WhatsApp? Для цього використовуються спеціальні символи, які допомагають змінювати слова під час написання смс.

Жирний шрифт в WhatsApp: як зробити змінити стиль написання

Виділення жирним

Іноді, під час написання повідомлення, необхідно якусь його частину виділити, щоб читає звернув на неї увагу. Для цього можна використовувати жирний шрифт в WhatsApp. Щоб її активувати, потрібно під час написання смс, перед початком введення тесту або слова, що хочете виділити, поставити значок зірочка «*». Після слова, ще раз ставиться цей значок. Коли буде натиснута кнопка відправки повідомлення, фрагмент між зірочками стане жирним. Це виглядає наступним чином: ви вводите в полі повідомлення «*Привіт*», а адресат побачить «Привіт». Знаючи, як зробити жирний шрифт в WhatsApp, можна з легкістю форматувати смс, роблячи важливі моменти помітніше. Ця функція допомагає акцентувати увагу читача на тих словах, які він може не помітити при використанні звичайного набору тексту.

Закреслений шрифт

Не завжди в повідомленнях WhatsApp жирний шрифт актуальне, іноді доцільніше застосувати закреслений вид написання. Щоб активувати цю функцію, необхідно слово або фразу, виділити з обох сторін значком «тільда». На прикладі це виглядає наступним чином: у рядку написання повідомлення, ви набираєте «~Привіт~», а після відправлення повідомлення придбає вид закресленого слова.
Жирний шрифт в WhatsApp: як зробити змінити стиль написання

Моноширинний шрифт

Крім стандартного набору тексту, який можна виділити, зробивши шрифт в WhatsApp жирним або закресливши слова, є можливість повністю змінити написання, використовуючи зовсім інший стиль. В месенджері передбачена можливість набору слів за допомогою шрифту для розробників – FixedSys. Для його активації потрібний фрагмент виділяють трьома лапками з обох сторін. Однак, потрібно використовувати не прості лапки, а лапки-апостроф «`». Приклад використання гарнітура шрифту: у вікні повідомлення пишеться «``Привіт``», відправляєш адресату, йому приходить повідомлення з іншим видом написання, схожим на машинний шрифт. Перемикання між видами шрифтів можна застосувати іншим чином:
 • Для абонентів, які використовують додаток на пристроях Андроїд, змінити вид написання слів можна натисканням і тривалим утриманням набраного тексту. Потім необхідно вибирати значок вертикального троеточия і потрібний тип шрифту.
 • Для користувачів "Айфона", змінити шрифт можна, вибравши «BIU», а далі вибирати потрібний вид написання слів.
 • Жирний шрифт в WhatsApp: як зробити змінити стиль написання

  Курсив

  Крім жирного шрифту, WhatsApp має можливість виділяти слова курсивом – шрифт Italic. Для активації цієї функції необхідно виділити з обох сторін потрібне місце символом «_». На прикладі це буде виглядати наступним чином: «_Привет_» перетворитися на «Привіт», написаний курсивом.
  Жирний шрифт в WhatsApp: як зробити змінити стиль написання
  Необов'язково знати який шрифт використовується в WhatsApp за замовчуванням, адже його з легкістю можна змінити, виділити, підкреслити або ж змінити на моноширинний. Використовуючи різні види написання текстів, можна не просто виділяти окремі фрагменти, але і просто розважитись з друзями, підкреслюючи жартівливі вислови в повідомленнях.

  Популярі новини
  Загрузка...