Як видалити контакт "Вацапа" і як заблокувати небажаного співрозмовника

175 0 Новини високих технологій

WhatsApp – популярний месенджер. Він має безліч функцій, про яких користувачі навіть не здогадуються. Однією з таких є можливість блокування контактів. Вона допомагає позбутися від докучливих співрозмовників. А як видалити контакт "Вацапа" і як його заблокувати? Виконати ці дії можна різними методами. Взагалі, WhatsApp призначений для використання на смартфонах, що працюють під управлінням операційних систем "Віндовс", "Андроїд" і "Айфон". Але популярність цього месенджера виросла настільки, що розробники розробили версію для комп'ютерів з ОС "Віндовс" і "МАС". Принцип роботи програми на всіх пристроях ідентичний і порядок видалення, блокування небажаних абонентів виконується однаково.

Як видалити контакт "Вацапа" і як заблокувати небажаного співрозмовника

Видалення контактів

А як видалити контакт "Вацапа", що для цього потрібно? З месенджера можна прибрати контакт тільки за умови видалення номера абонента з адресної книги. Збережені в ній номера пов'язані з контактами "Вацапа". При бажанні прибрати співрозмовника з програми, доведеться видалити його номер повністю. Якщо раптом ви хочете, щоб абонент вам не зміг писати в месенджері, а видаляти номер не хочете, то розробниками передбачена можливість блокування небажаних абонентів. Так як видалити контакт "Вацапа" на різних пристроях, як заблокувати небажаного співрозмовника?

Як видалити контакт "Вацапа" і як заблокувати небажаного співрозмовника

Блокування на "Андроїд"

Щоб позбавити себе від небажаного абонента на пристроях Android, необхідно виконати наступні дії:
 • В самому додатку слід відкрити меню, які виглядає у вигляді трьох точок, розташованих вертикально. Воно розташовується в правому верхньому кутку основного екрана.
 • У віконці, що з'явилося, вибирають пункт «Налаштування».
 • Потім слід вибрати «Аккаунт» - «Приватність» - «Заблоковані».
 • Тут програма показує, які контакти потрапили в список заблокованих відправників. Щоб додати в цей чорний список небажані контакти, необхідно натиснути на значок додавання контактів (виглядає у вигляді чоловічка з плюсом, розташовується в правому кутку зверху). Після з'явиться список абонентів, серед яких залишиться вибрати небажаних і додати їх в чорний список. Після додавання, ні ви, ні абонент не зможете надсилати один одному повідомлення, дзвонити. А як заблокувати контакт "Ватсапе" прямо з чату? Для цього необхідно зайти на сторінку чату месенджера з небажаним співрозмовником і викликати пункт меню. У ньому вибираєте «Ще» - «Заблокувати». Після цього залишиться тільки підтвердити цю дію у віконці, що з'явилося.

  Як видалити контакт "Вацапа" і як заблокувати небажаного співрозмовника
  Після цих дій, номер, який вам набрид, не зможе вас турбувати, писати і дзвонити. Якщо з цього номера постійно приходять рекламні повідомлення, то його можна додати в винятки, тобто в спам. Після цього абонент не зможе вам ніколи писати, дзвонити.

  Спам

  Якщо хтось у вашому списку контактів WhatsApp відправляє рекламу та інші види спаму, можна зробити наступне:
 • відкриваєте в чаті меню, обираєте пункт «Перегляд контакту»;
 • у вікні, виберіть пункт «Повідомити про спам».
 • Після натискання на цю кнопку, відомості про контакт отримають розробники, проведуть перевірку і заблокують абонента. Дана процедура допоможе позбавити не тільки вас, але і інших користувачів від того, хто докучає своїми розсилками. Не можна позначати спамерами звичайних користувачів, так як це може призвести до блокування вашого аккаунта.
  Як видалити контакт "Вацапа" і як заблокувати небажаного співрозмовника

  Блокування на айфоні

  А як видалити контакт "Вацапа" на айфоні? Дії по видаленню небажаних контактів ідентичні на всіх пристроях, так само як і блокування небажаних абонентів. Щоб докучливі співрозмовники не могли діставати повідомленнями, дзвінками, необхідно:
 • увійти в «Налаштування» месенджера і вибрати пункт «Облікові записи» - «Конфіденційність»;
 • в цьому розділі є пункт «Заблоковані», який слід вибрати;
 • в цей розділ додають всіх небажаних абонентів, але тільки зі списку ваших контактів.
 • Якщо надокучливого співрозмовника немає в списку ваших контактів, тобто номер не збережений у телефонній книзі, то додати в чорний список абонента можна з сторінки чату. Для цього відкриваєте чат з номером, який хотіли б додати в блоковані. Потім на сторінці меню чату вибираєте заблокувати контакт. Аналогічно блокуються контакти на "Андроїд".

  Список блокованих абонентів

  А як видалити контакт "Вацапе" на телефоні з чорного списку? Іноді буває так, що необхідно зв'язатися з потрапили в цей список абонентом. Для цього потрібно відкрити сторінку із заблокованими контактами. Зі списку, що з'явився вибираєте абонента, якого хочете розблокувати і клікаєте по ньому. Потім месенджер уточнить, чи хочете ви розблокувати номер чи ні. Підтвердивши свою дію, абонент буде розблоковано і зможе надсилати вам повідомлення, дзвонити. Також можна прибрати абонента зі списку заблокованих через чат. Ця процедура виконується так само, як додавання в чорний список, але тільки у зворотному порядку.

  Популярі новини
  Загрузка...