Проходження завдань у грі "Відьмак 3": як звільнити вихта

157 0 Новини високих технологій

У доповненні «Кров і вино» до гри The Witcher 3: Wild Hunt геймерам доведеться виконати чимало цікавих завдань. І проходження деяких з них може викликати серйозні труднощі. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся, як розчарувати вихта у грі «Відьмак 3».

Проходження завдань у грі "Відьмак 3": як звільнити вихта

Проходження завдання

Розчакловувати вихта доведеться під час завдання «Відгомін». Щоб отримати його, вирушайте до Регису. Він попросить дістати слину плямистого вихта – рідкісного виду трупоеда. Цей цінний інгредієнт необхідний для створення унікального зілля. Щоб добути його, йдіть у мисливський будиночок Трастамары, розташований в Лісах Кароберты, що на північному сході від Тесхам Мутна. Увійшовши всередину маєтки, уважно огляньте всі кімнати і загляньте в підвал. Адже тут, крім сили-силенної ложок, ви знайдете текст прокляття, прочитавши яку, можна дізнатися, як розчарувати вихта в «Відьмака 3». Не сяде ніхто з тобою за стіл. Ні ложки, яка тебе нагодує. Ніколи більше не захочеш ти поглянути на себе в дзеркало. Після прочитання сховайтеся в шафу і дочекайтеся появи трупоеда. Коли вихт зайде в кімнату, вам належить зробити вибір між вбивством чудовиська і його порятунком від чаклунського закляття. Тільки вам вирішувати, як вчинити з вихтом, але рекомендуємо спробувати зняти прокляття з монстра. Цим ви не тільки зробите добрий вчинок, але і відкриєте доступ до нового квесту.

Битва з вихтом

Якщо вирішили вбити монстра, то готуйтеся до серйозного бою, адже знищити вихта – справа не з легких. Обов'язково перед битвою обробіть клинок маслом проти трупоедов. А під час битви частіше використовуйте знаки Ігні і Арден. Після перемоги над вихтом зберіть з його трупа потрібний інгредієнт і поверніться до Регису. На цьому квест буде завершено.
Проходження завдань у грі "Відьмак 3": як звільнити вихта

Як розчарувати вихта в «Відьмака 3»

Якщо вирішите зняти прокляття з монстра, то виходьте з укриття і з власної волі приєднуйтесь до трапези вихта. Під час «бенкети» з'явиться три варіанти відповіді. Вам варто вибрати «Є без ложок». Через кілька миттєвостей вихт втече, і тепер Геральту необхідно його знайти. Благо з пошуком проблем не буде, адже монстр залишив за собою видимий «ароматний» слід. Але будьте обережні, адже під час шляху на вас будуть нападати інші монстри. Знайшовши вихта, ви побачите, що прокляття знято й чудовисько перетворилося на жінку – Марлену де Трастамара. У неї можна забрати інгредієнт, який необхідний Регису. А поспілкувавшись з нею, через деякий час ви отримаєте новий квест «Голодні ігри», під час виконання якого доведеться вирішити, вигнати стару жінку на вулицю або залишити помічником кухаря. Якщо оберете другий варіант, то Марлена розповість про захованих в бочці підвалу скарби. А згодом дасть наводку на Золотий жезл радості – рідкісний предмет гри.

Популярі новини
Загрузка...