Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції

279 0 Новини високих технологій

Instagram так само, як і всі соціальні мережі, розташовує функцією месенджера, що дозволяє користувачам перекидатися повідомленнями, а також робити розсилку кільком адресатам. Така функція корисна тим, що дає можливість написати адресату особисто, не виставляючи текст послання на загальний огляд. Часто цією опцією користуються шоу-руми і інтернет-магазини, які продають свій товар через «Instagram». Зазвичай в Direct вони відправляють ціну зацікавленим клієнтам. Як подивитися директ в «Інстаграмі»?

Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції
Щоб стати користувачем соціальної мережі, необхідно зареєструватися по мобільному телефону або електронною поштою. Так само можна увійти через «Фейсбук». Як подивитися директ в «Інстаграмі» і як ним користуватися для обміну інформацією?

Що являє собою ця опція?

Перш ніж навчитися користуватися даними функціоналом, слід розібратися, що він собою являє. Що таке директ в «Інстаграмі»? Це цілком звичний для більшості людей явище. І нічого складного в цьому немає. Головне - в перший раз знайти його і зрозуміти, де він знаходиться. Як подивитися директ в «Інстаграмі» через телефон?

Для цього потрібно перейти на головний екран. Можна відразу зауважити, що поруч з малюнком, який відкриває сам сервіс, є цифра. Вона і вказує на кількість отриманих повідомлень.

Як прочитати послання?

Як у «Інстаграмі» подивитися повідомлення у директе? Потрібно натиснути на відповідний значок (він розташовується в правому куті). В залежності від того, скільки людина прислали повідомлення, буде визначено та кількість відкритих діалогів. Якщо написав тільки один користувач з'явиться один. А нижче буде порожньо. У діалозі з лівого боку розташовується аватарка надіслав повідомлення, а в правій - кількість листів, які він написав.
Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції
Користуватися цією функцією дуже просто, при цьому цілком зручно спілкуватися зі своїми передплатниками. І зворотний зв'язок буде тим активніше, чим більше підписників у вашого аккаунта.

Докладно про функції обміну повідомленнями

Що таке директ в «Інстаграмі»? Спробуємо розглянути і розповісти детальніше, що це за функція і для чого взагалі потрібно в соціальній мережі. Незважаючи на відносну молодість і незначний час з введення опції, директ вже заслужив визнання з боку користувачів. З'явився обмін повідомленнями лише у п'ятої версії мобільного додатку. А у варіанті, який відкривається за допомогою браузера на вашому комп'ютері або ноутбуці, директ відсутня і зараз. Тому для обміну повідомленнями буде потрібно на робочому ПК встановлювати спеціальний емулятор операційної системи Android.

Переваги опції

Плюсом може служити підтримка зворотного зв'язку з іншим користувачем, що дозволить висловити свою думку не на загальному огляді, а також можливість поділитися цікавими статтями в стрічці. При цьому можна переслати будь-який пост, що містить як відео, так і знімки. Чи просто написати текстове повідомлення. Єдина незручність полягає в тому, що не можна одночасно переслати інформацію кількістю юзерів більшого, ніж п'ятнадцять чоловік. Однак для подібних масових розсилок зручніше просто опублікувати повноцінний пост.
Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції
Будь-яка інформація з відкритого доступу, яка передана через директ, залишається окремим блоком і в пересланном повідомленні. Тому його можна точно так само лайкати, коментувати, брати участь в обговоренні. Відправив людина при цьому буде бачити, скільки саме повідомлення користувачів (або фотографію) переглянули, відзначили як вподобану або вступили до обговорення. Директ зручний для спілкування та обміну зображеннями та відео в тому випадку, якщо вони представляються особистими і точно не призначаються для публічного перегляду. І в цьому випадку також можна обговорити щось безпосередньо з людиною як в "приватному чаті", приховуючи інформацію від інших користувачів.

Як увійти в цю частину меню?

Як подивитися директ в «Інстаграмі»? Як вже було зазначено вище, щоб потрапити у Direct, необхідно натиснути на значок у правому верхньому куті смартфона. Виглядає він як папка, і чимось нагадує паперовий літачок. Слід зазначити, що функція працює виключно через мобільний додаток. Завантаживши сторінку через ПК, Direct шукати марно, там він відображатися не буде. Як подивитися директ в «Інстаграмі» з комп'ютера? Слід зазначити, що прогрес не стоїть на місці і сторонні ресурси вже пропонують користувачам відправляти повідомлення за допомогою ПК. Користуючись такою послугою, слід проявляти обережність і не вводити на сумнівних сайтах свій логін і тим більше пароль. Кращим вибором у цьому випадку буде емулятор "Андроїд".
Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції

Як переглядати зникаючі повідомлення?

Крім звичайних вкладень, сервіс дозволяє відправляти фото і відео для одного перегляду. Після цього вкладення просто зникають. Як подивитися переглянуті відео в директе «Инстаграма»? Це виконується за допомогою декількох простих кроків:
 • Увійдіть у директ і перегляньте архів повідомлень.
 • Перейдіть в папку з назвою «Вхідні», виберіть потрібну вам послання, натисніть і притримайте.
 • У меню, виберіть пункт «Переглянути ще раз».
 • Ця інструкція допоможе вам, як подивитися вкладення в директе «Инстаграма» повторно. Ви також можете зробити скріншот, щоб зберегти їх собі на смартфон або планшет. Повідомлення про це буде направлено одержувачу.

  Як використовується цей сервіс?

  З допомогою Instagram Direct користувач має можливість відправити співрозмовнику відео, фото, аудіозапис і, звичайно, текстове повідомлення. Для цього необхідно натиснути на своєму смартфоні на значок в правому верхньому куті, потім - на плюсик у вікні. Це дозволити вибрати, кому потрібно надіслати повідомлення. Адресата можна знайти в списку по аватарці або скористатися функцією пошуку, вбивши у відповідний рядок ім'я (зазвичай достатньо ввести пару букв, щоб потрібний користувач висвітився).
  Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції
  Щоб вибрати одержувача, навпроти його імені необхідно поставити галочку, потім ставимо позначку в правому верхньому кутку для остаточної надсилання повідомлення. Після цього адресату прийде повідомлення на смартфон. Виглядає воно як червона крапка в правому верхньому куті ярлика «Инстаграма», який знаходиться в меню телефону. Також пролунає звуковий сигнал. Як і у випадку з іншими мессенджерами, Instagram Direct дає можливість переглянути, прочитав співрозмовник відправлене йому повідомлення чи ні. Також висвічуються дані, коли користувач востаннє відвідував соціальну мережу.

  Як відправляти повідомлення?

  Тепер варто розібратися з тим, як відправити повідомлення Direct в Instagram самому. Щоб переслати що-небудь будь-якому користувачеві, потрібно в першу чергу переконатися, що одержувач є вашим передплатником. В іншому випадку буде потрібно одержання згоди людини на те, що він хоче прочитати повідомлення, також іменоване запитом.

  Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції
  Як подивитися запити в директе «Инстаграма»? Вони можуть висіти досить довго, при цьому ніяким особливим чином не привертаючи увагу, оскільки для того, щоб побачити її потрібно безпосередньо зайти в директ. І вже там буде зверху позначатися блакитний написом кількість запитів, в залежності від того, скільки саме їх надійшло. Дуже рідко користувачі проглядають і проводять аналіз запитів, оскільки рекламні розсилки в «Інстаграмі» досить популярні і часом настирливі. Якщо ви є передплатником, або відправити повідомлення потрібно в обов'язковому порядку потрібно зробити наступне:
 • зайти на сторінку облікового запису;
 • запустити значок діректа (це стилізована іконка кошика для паперів);
 • натиснути на плюсик, додаючи новий діалог (розташований в самому верху праворуч);
 • після цього буде запропоновано системою здійснити вибір фото або відео, які вже є у вашому акаунті;
 • після вибору файлу можна додати своє текстове повідомлення в головному вікні Instagram Direct;
 • далі можна додати списком кого-небудь з підписувачів (здійснити це можна проставлення галочок серед списку або звичайним пошуком);
 • закінченням редагування повідомлення та відправкою буде служити натиснути на зелену кнопку праворуч у верхній частині екрана.
 • Повідомлення прийде користувачеві майже миттєво. І відповідь на нього може повернутися вам буквально через хвилину. Це залежить від того, наскільки швидко ваш співрозмовник відкриє і прогляне послання.
  Як подивитися директ в "Інстаграмі": способи та інструкції

  Висновок

  Таким чином, слід зазначити, що користуватися «Інстаграмом» зовсім не складно. Принаймні, не складніше, ніж іншими соціальними мережами. В якійсь мірі інтерфейс в «Інстаграмі» навіть простіше і інтуїтивно зрозуміліший. Можливо, він і не володіє безліччю функцій, наприклад, не можна зробити подарунок або відправити стікер, прослухати музику. Зате не засмічує ефір і не витрачає трафік за рахунок великого обсягу непотрібної інформації. Також користувач може закрити свій аккаунт від сторонніх очей, і підписатися на цю сторінку зможуть тільки ті люди, яких її власник схвалив. Поява месенджера стало ще одним позитивним аспектом цієї соціальної мережі. Запам'ятавши кілька простих кроків, як подивитися директ в «Інстаграмі», ви отримуєте можливість вести приватну переписку з іншими користувачами. Як зазначено вище, відправка і читання повідомлень і вкладень, які виконуються дуже легко і швидко.

  Популярі новини
  Загрузка...