Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги

205 0 Новини високих технологій

Комп'ютерна гра Dino Crisis створена Capcom в жанрі пригодницького бойовика. На сьогоднішній день вона включає в себе три частини. Причому перша і друга гра були випущені на одній платформі. Що стосується Dino Crisis 3 то вона ексклюзивна і створена для приставки Xbox.

Системні вимоги

Що знадобиться зробити для того, щоб на ПК можна було здійснити повне проходження Dino Crisis? Перед придбанням цього продукту необхідно ознайомитися з системними вимогами, які заявлені розробниками. Їх треба порівняти з конфігурацією вашого комп'ютера. Пред'являються мінімальні вимоги до техніки означають, що при їх дотриманні гра здатна запуститися і стабільно працювати на високих налаштуваннях якості. Однак у тих, хто бажає ультрауровня, конфігурація ПК повинна бути ще краще, ніж та, яка вказана розробником. Мінімальні вимоги до комп'ютера, необхідні для проходження Dino Crisis, наступні:
 • Windows XP/ME/2000/98/95.
 • Процесор Pentium 166 МГц.
 • Відеокарта 16 Мб.
 • DirectX 6.
 • Оперативна пам'ять 32 Мб.
 • HDD об'ємом 500 Мб.
 • Для проходження гри Dino Crisis, крім звірки з системними вимогами, знадобиться переглянути драйвера відеокарти, встановивши саму останню версію.

  Навала тварюк

  Перша частина відеоігри Dino Crisis була створена в 1999 р. Її початкова версія була на приставці PlayStation. На сьогоднішній день проходження гри Dino Crisis 1 (російської версії в тому числі) можливо на ПК. Адже Capcom в 2000 р. перемістив свій продукт на Dreamcast і Windows.

  Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Проходження російської версії Dino Crisis 1 являє собою ігровий процес, який ведеться від третьої особи. Він здійснюється за допомогою камери, наступного за персонажем і зафіксованої в певних місцях локацій. Проходження Dino Crisis PS 1 рясніє різними головоломками. Це може бути перезапис ID-карт, злом замків та багато іншого. При проходженні гри Dino Crisis 1 пропонуються і спеціальні локації. З їх допомогою користувач може записувати весь процес. Є в цій грі і функція mix. Призначена вона для створення транквілізаторів і ліків.

  Сюжет першої частини

  При проходженні гри Dino Crisis 1 ми дізнаємося про те, що групу спецназу висадили на маленькому острові під назвою Айбис. Основне завдання військових полягає у тому, щоб знайти доктора Кірка. Це талановитий вчений, що займається фізикою високих енергій. Однак його експерименти призвели до зсуву в часі. Внаслідок цього на острові з'явилися динозаври. Ці стародавні ящери перетворили звичайне завдання в битву на виживання.

  Персонажі

  При проходженні Dino Crisis 1 користувачі грають за агента по імені Регіна. Крім неї в сюжеті беруть участь наступні персонажі:
 • Рик. Це спеціаліст Hi-Tech. Протягом гри йому доведеться проникати в різні контрольні кімнати для того, щоб відключати в них систему захисту. Основною метою Ріка є повернення групи додому, нехай навіть і без доктора.
 • Гейл. Це командир групи. Під час повного проходження Dino Crisis 1 він не один раз пропадає, а після знову з'являється серед персонажів. Гейл знає про завданні більше, ніж всі інші. В кінці гри він може померти, якщо піде розшукувати доктора.
 • Тому. Цей герой є резидентом. Він впроваджений на острів для спостереження за поточними експериментами. Саме завдяки виконаній ним роботі було звернено увагу влади на доктора Кірка і прийнято рішення про висилку за ним загону. Персонаж гине приблизно в середині проходження Dino Crisis.
 • Купер. Це радист. Під час висадки на Айбис сильним боковим вітром його віднесло вбік від основної групи. Купер заблукав у джунглях, де і був з'їдений тиранозаврів.
 • Едвард Кірк. Цей доктор є фізиком і являє собою неординарну і шкідливу особистість. Раніше проводилися дослідження по відкриттю нового джерела енергії, але результати його експериментів не зацікавили уряд. Після цього доктор вів секретну дослідницьку діяльність на Айбисе.
 • При проходженні Dino Crisis зустрічається хижий динозавр величезних розмірів – Ті-Рекс. Цей персонаж ще живий.

  Список предметів

  Що може допомогти при проходженні Dino Crisis? При обстеженні різних комплексів на шляху героїні обов'язково будуть знаходитися будь-які предмети. Це боєприпаси і зброя, сліди-підказки, ключі і аптечки, трубки, призначені для стрільби, а також стрілки зі снодійним. Всі ці предмети можна комбінувати. Причому по ходу гри зброю дозволяється вдосконалити. При цьому вміння застосовувати різні предмети в комплексі дозволить зберегти персонажам життя в найскладніших ситуаціях і вийти з них переможцем. Але варто мати на увазі, що кількість боєприпасів обмежено. Саме тому настільки важливо потрапляти точно в ціль. При проходженні Dino Crisis користувач стикається з деякими невизначеностями. У зв'язку з цим варто заздалегідь ознайомитися з особливо важливими предметами.

  Пластир

  Застосування цих предметів зеленого і синього кольору здатне зупинити кров. Однак варто мати на увазі, що вони дуже швидко відвалюються. Знайти їх можна в аптечці. У складі жовтих пластирів містяться ліки, але заліковувати вони здатні тільки слабкі рани. Повністю здоров'я персонажу вони не повернуть, але при цьому є більш ефективними, ніж зелені і сині. Червоні пластирі найпотужніші. Вони здатні вилікувати героя остаточно.

  Трубки

  Вміст цих предметів може бути змішане з допомогою функції mix. Результат деколи просто приголомшливий. Наприклад, змішування жовтого пластиру і зеленої трубки дозволяє отримати червоний пластир. Снодійне в стрілах стане набагато сильніше, чому легше буде боротися з динозаврами. Для цього знадобиться змішати разом два червоних пластиру. В результаті вийде аптечка. З неї можна зробити червону стрілу, набивши такими предметами повну трубку.
  Роздобути все це добро при проходженні Dino Crisis 1 PSX можна при розгляді місць, які перебувають за рухомими предметами. Це можуть бути полиці, коробки або мертві тіла. Варто мати на увазі, що деталі гри постійно змінюються. Почавши її заново, повторити пройдений варіант вже не вдасться. Для знаходження предметів знадобиться уважно оглядати всі приміщення, а також відгадувати призначення підказок, ключів і слідів. Успіху кожної місії сприятиме знання процесу створення нових предметів, а також уміння користуватися зброєю.

  Ключі

  При проходженні Dino Crisis (російською мовою в тому числі) на шляху прямування часто будуть попадатися карти, ключі, а також диски DDK. Всі вони будуть знаходитися на трупах, комп'ютерах, столах і в секретних сейфах. Для входу в саму важливу кімнату знадобиться мати два диска. Але і їх часом виявляється недостатньо для вирішення складних головоломок, відповіддю яких є необхідний пароль. Наприклад, при коді OXPYEZN і ключі XYZ пароль OPEN виходить при відніманні букв ключа з назви коду.

  Вороги

  При проходженні Dino Crisis (російською мовою це робити так само захоплююче, як і англійською) виникають несподівано. Динозаври здатні вискочити звідусіль. Вони свистять, ревуть, кусають і б'ють. Саме тому героям слід постійно бути напоготові. Динозаври можуть схопити, жбурнути людини немов м'ячик і навіть з'їсти його. Відбувається це в тому випадку, коли загублено зброю або здоров'я. Однак у користувача завжди є можливість натиснути певну кнопку і врятувати героя.
  Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Не варто вбивати всіх динозаврів поспіль. Розумніше буде просто розвернутися і втекти. Деякі з чудовиськ з'являються при проходженні Dino Crisis PS1 всього лише один раз. Саме тому стріли зі снодійним стануть найбільш найкращою зброєю проти них. Є можливість влаштовувати цим монстрам пастки. В різних місцях острова знаходяться лазерні загородки. Вони можуть бути використані як в якості пасток, так і у вигляді зброї проти динозаврів. Перш ніж заганяти туди ворога, герою слід переконатися в тому, що вони відкриті. При проходженні гри можна скористатися і пристроєм для виділення газу. Воно дозволить створити бар'єр між персонажем і лютим звіром. Подібний пристрій не завжди має високу ефективність, але при цьому часом дуже навіть непогано виручає.

  Проходження

  Почнемо знайомство з проходженням Dino Crisis 1 на PS1. Гравець знаходиться в першій зоні. Йому належить пройти на захід. Тут його чекає зустріч з Гейл. Після цього слід увійти в кімнату із зеленою дверима і взяти ключ, який лежить ліворуч на верхній полиці. Прихопити потрібно і аптечку. Щоб взяти її, знадобиться відсунути іншу полку. Після активації генератора Гейл віддає Регіні ключ. Слід піти за ним в зону 2 а після зоні 3 через західну двері.

  Після розмови з Гейлом заходимо в кімнату 2. У ній нашу героїню чекає перша головоломка. Для її вирішення потрібно натиснути кнопку Action на першій панелі і набрати комбінацію з червоного, синього, зеленого та білого кольорів в описаній послідовності. Після цього кнопка з такою ж назвою повинна бути натиснута і на другій панелі. Вона дозволить включити генератор. Вийшовши з кімнати, бачимо, що Гейла немає. Необхідно йти вперед і переглянути відео. На зв'язок з Регіною виходить Рік. З ним знадобиться зустрітися в контрольній кімнаті, позначеної на карті червоним миготливим вогником. Входимо в кімнату 3 проходимо на північ, переглядаємо відео. Повертаємо на захід і бачимо лазерну огорожу. Поруч знаходиться червоний вимикач. З його допомогою можна відключити лазери, але зробити це необхідно тільки після того, як його колір зміниться на зелений.
  Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Входимо в воздуховод і, пройшовши вперед, спускаємося вниз. Тут знаходиться кімната 4. Йдемо на південь, а потім на захід. Бачимо двері і увійшли в контрольну кімнату. Переглядаємо відео. Проходимо до північної двері, біля якої розташований червоний вимикач. Натискаємо на нього і беремо предмет, який обертається на лівій поличці.
  Входимо в кімнату ліворуч. Тут знаходиться труп чоловіка, з якого належить зняти медаль Leo. Відкриваємо сейф, беремо з нього ключ і входимо в кімнату 5. Переглядаємо відео. Вбиваємо динозавра і, відключивши лазерну огорожу, прямуємо в кімнату 6. Беремо DDK-N, який лежить на шухлядці. Проходимо в кімнату 7 потім в 8. Вбиваємо динозавра. В кімнаті 9 слід відкрити сейф, який знаходиться на стіні в глибині приміщення. Після цього беремо DDK-N і знову боремося з динозавром. Переходимо в 11-ту кімнату і беремо карту, яка знаходиться в центрі приміщення. Прямуємо далі. В 12-й кімнаті відключаємо лазерну перешкоду. При подальшому проходженні виникає два динозавра. Прикінчити звірів допоможе з'явився Гейл. Переглядаємо відео і вирушаємо в кімнату 14. Тут Гейл запропонує відновити здоров'я. Для цього йдемо в зону 5 спускаємося по сходах в В1. Натискаємо кнопку Action на панелі. Після цього беремо штепсель і вставляємо в панель, яка висить на стіні з південної сторони. Далі слід натиснути кнопки в такій послідовності – праву, середню, ліву, праву, середню та праву. Це дасть можливість включити генератор. Рік пропонує провести зустріч у контрольній кімнаті. Тут доведеться битися з динозавром. Гейл, який знаходиться в цьому ж приміщенні, говорить про те, що став свідком дивного явища в підвалі В1. Після цього Регіні дзвонить Тому. Рік пропонує врятувати його. Тим не менш Гейл вирішив до кінця обстежити підвал. Цілком можливо, що в ньому знаходиться лікар Кірк. Вибір подальших дій – за гравцем. При рішення піти за Гейлом знадобиться вибрати першу опцію, а якщо за Ріком – другу. У першому випадку залишаємо кімнату і прямуємо в підвал В1. Входимо в SP і беремо карту ID. У кімнаті 16 зустрічаємо Гейла. Він за кимось гнався. Однак Регіна не встигає за Гейлом. Двері за ним автоматично закривається. Тепер їй доводиться йти по іншому маршруту. Входимо в кімнату 17. У зламаного ліфта доведеться знищити динозавра. Йдемо на схід і відключаємо лазерну огорожу. Відкриваємо двері в генераторну кімнату. Повертаємося на 1 поверх і входимо кімнату 18. Беремо в ній DDK-E, а також пристрій, призначений для зняття відбитків пальців. Переходимо в зону IV. Тут знімаємо відбитки пальців з руки трупа. Дзвонить Рік і говорить про те, що Те мертвий. Входимо в кімнату 19 беремо DDK-L. В іншій її частині знімаємо карту зі стіни. Переходимо в зону VIII. Тут потрібно втекти від птеродактиля і увійти в кімнату 20. Спускаємося сходами і беремо предмет, що лежить на підлозі. Активуємо ліфт і опиняємося в кімнаті 21. Піднімаємося сходами і опиняємося біля кімнати 17. Якщо ми вирішили слідувати за Ріком, то повертаємося до зони 2 і переходимо в зону 6. Тут вбиваємо двох динозаврів. В кімнаті 19 бачимо Ріка і Тома. Останній, вмираючи, передає диск DDK-L. Другий такий же диск знаходиться на столі. Беремо карту, що висить на стіні кімнати, і біжимо в приміщення 20. Проходимо в зону VII і натискаємо на вимикач зеленого кольору. Переходимо в кімнату 21 і зрушуємо ящики, щоб розчистити прохід. Спускаємося сходами і вбиваємо з пістолета динозавра. Переглянувши відео, входимо в SR. Повертаємося в кімнату 15 беремо диск і машинку для зняття відбитків пальців. В зоні IV знімаємо відбитки у трупа і повертаємося в кімнату 14. Після цього йдемо далі. В кімнаті 26 натискаємо на середню, ліву та праву кнопку на панелі, що знаходиться перед газовою камерою. Знайомимося з відео і отримуємо карту. Оглядаючи труп і забираємо ключ. Боремося з динозавром або рятуємося від нього втечею.
  Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Входимо в «кімнату симуляцій» і сідаємо за величезний термінал. На його екрані почнуть швидко з'являтися літери. Їх потрібно записати на листку паперу. Ці літери після цього потрібно буде вводити в комп'ютер. Це дозволить розблокувати захист, що складається з трьох рівнів. Після цього відкриється аварійний люк, через який Регіна пройде в «вантажний відсік». Тут вона побачить доктора Кірка. Однак він налаштований вкрай вороже і не виявляє бажання покинути острів. І тут з'являється Гейл. Під прицілом дула його автомата Кірк погоджується піти разом з ними. Йдемо в контрольну кімнату і заходимо в ліфт. Потрапивши в кімнату зв'язку, беремо з шафки ключ активації, вставивши його в гніздо на панелі керування. На виході з приміщення нас чекає Ті-Рекс. Тікаємо від нього по коридору і викликаємо рятувальний вертоліт, який буде знищений після динозавром. Доктор Кірк зникає. Йдемо в кімнату зразків. Тут знаходиться труп, з якого беремо електронну картку. Біжимо до Ріку. В цей час з Регіною зв'язується по рації Гейл і говорить про те, що він на нижньому рівні. Йдемо в кімнату контролю. У неї підходимо до пусковому комп'ютера. Біля нього лежить інструкція по активації системи генератора. Починаємо з запуску режиму діагностики. З сусіднього приміщення лунають постріли. Біжимо туди і бачимо труп жінки-дослідника. Хтось у білому халаті намагається втекти. Це лікар Кірк, заманивший нас у пастку. І тут на допомогу Регіні приходить Гейл. Під прицілом його автомата доктор віддає картку від рівня «А». Повертаємося в кімнату, де знаходиться генератор, і запускаємо режим самоперевірки. Виділення енергії починає виходити з-під контролю. Гейла при цьому придавлює металевою трубою. Йдемо в бібліотеку і допомагаємо командиру. І тут знову доведеться приймати рішення і вибирати один з двох варіантів гри: або йти слідом за втекли Кірком, або залишитися допомагати пораненому Гейлу і залишати острів. При виборі другого варіанту Регіні разом з Ріком і Гейлом необхідно пройти до доків, а після на пірс. Наше завдання - заповнити контейнер для палива. Беремо його з бочок, які перебувають у доків. Повертаємося на пірс. І тут знову виникає Ті-Рекс. Беремо зброю і йдемо битися з монстром. Після 5 пострілів на допомогу Регіні приходить Рік. Після цього можна розслабитися і дивитися фінальну заставку. Проходження гри підійшло до свого завершення.

  Захід людства

  Ознайомимося з проходженням гри Dino Crisis 2 російською мовою. Це продовження першої частини, яке було випущено компанією Capcom в 2000 р. Сюжет продовжує події історії «Навала тварюк». У Dino Crisis Remaster Регіна виконує інше завдання. Вона відправляється на об'єкт, який знаходиться недалеко від вигаданого міста Едвард-Сіті. Тут якась аномалія накрила всю місцевість. Через це місто разом зі своїм жителями немов повернувся в епоху динозаврів. До рятувальної експедиції разом з Регіною бере участь її новий союзник – Ділан Мортон. Ця людина якимось дивним чином пов'язаний з тими подіями, які відбулися в місті. При проходженні гри Dino Crisis 2 користувач може в певні моменти перемикати контроль між Діланом і Регіною.
  Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги
  Сюжет переносить нас у 2010 р. Попри сталася в першій частині історії трагедію, проведення експериментів з «Третьої Енергією» не припиняється. Але зараз вони здійснюються в Едвард-Сіті. І знову щось йде не так. З'являються динозаври, які захоплюють велику територію. При проходженні Dino Crisis 2 (російською мовою або англійською це робити - вирішувати вам) ми знову стежимо за пригодами Регіни. Вона разом з групою спецназу відправляється на допомогу вижив. Після висадки на берег солдати розбивають табір. Один з них відправляється копати траншею по периметру. Але в цей час на нього накидається динозавр. І тут з джунглів вибігає безліч чудовиськ. Вони нападають на солдатів, які починають відчайдушно відстрілюватися. Однак динозаврів занадто багато. В результаті більшість солдат гине. Вижили тільки троє – Девід Фолк, Ділан Морган, а також Регіна. Але і їм здається, що смерть близька. Раптово з джунглів лунає ревіння величезного тиранозавра. Почувши його, всі інші чудовиська розбігаються. Девід стріляє в нового противника і потрапляє йому в око. Однак від цього тираннозавр ще більше розлютився. Він біжить за Регіною і Діланом, заганяючи їх до обриву. Щоб врятуватися, їм доводиться стрибати вниз. При проходженні Dino Crisis 2 (російською мовою гра не менш захоплююча, ніж на мові оригіналу) ми бачимо, що наші герої поступово приходять в себе і вирішують, що їм робити далі. Регіна відправляється до катеру, вважаючи, що всі мертві, а Ділан вирішує, що потрібно шукати тих, що вижили. Він відправляється в джунглі, де на його шляху знову трапляються динозаври. Знищуючи їх, він підходить до водонапірної вежі. І тут він помічає віддаляється фігуру людини в чорному костюмі. Ділан кидається за ним у погоню і наздоганяє його на складі контейнерів. Однак тут на нашого героя нападає черговий динозавр, а потім кілька людей, одягнених в чорні костюми. Тікаючи від своїх ворогів, Ділан виявляється в якомусь будівлі. Блукаючи по його приміщень, він виявляє дивний ключ. І тут знову на нього напав динозавр. Чудовисько заганяє Ділана в іншу будівлю. В цьому спорудженні наш герой знаходить камеру зберігання. Відкрити її йому допомагає знайдений раніше дивний ключ. Але тут двері за ним зачиняються, і вийти назовні він ніяк не може. Ділан зв'язується з Регіною і просить про допомогу. Однак при проходженні Dino Crisis 2 PS1 ми бачимо, що наша героїня йде до будівлі іншою дорогою. На її шляху попадається територія з рослинами, що мають отруйні спори. Проходити через них небезпечно. Саме тому Регіні треба знайти інший шлях. І тут на неї нападає динозавр. Проте дівчина відбивається. Вона приходить до зруйнованого мосту. На неї здійснюють напад три людину в чорних костюмах. Такі ж боролися і з Діланом. Регіна виявляється сильніше. Люди в чорному бігають. Двоє з них змогли перестрибнути через міст, а третій зірвався і впав у річку. Регіна рятує його. Цією людиною виявляється молода блондинка, яка не вміє говорити. Регіна відводить її в один з офісів, де і замикає. Роздобувши кулемет, наша героїня відправляється туди, де знаходяться рослини з отруйними спорами. Вона спалює їх і проходить до водонапірної вежі. Після цього, опинившись біля складу з контейнерами, їй доводиться боротися з динозаврами. Вона перемагає їх і добирається до Ділана. Той віддає їй ключ. Регіна йде в будинок, в якому спочатку ховався її товариш. Вона використовує при битві з динозаврами електрошокер і заходить в сховище. Тут вона бере потрібний ключ і відкриває двері, закрити за Діланом. Разом вони повертаються на катер, забравши з собою дівчину блондинку. Ділан бачить на шиї полонянки намисто, яке належало його сестрі покійної. І тут він розповідає про своє кримінальне минуле і про те, що через нього загинула вся його сім'я.
  Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги
  При проходженні Dino Crisis 2 на PS1 ми дізнаємося, що хтось зламав «Брама Часу» - телепортатор, який повинен був відправити Регіну, Ділана і Девіда тому. Їм належить знайти до нього запчастини. Ділан вирушає до будинку, біля якого Регіна зустріла дівчину. Для цього він знову йде по території, де знаходилися рослини з отруйними спорами. Дійшовши до будинку, наш герой розрізає ліани з допомогою мачете і входить всередину. Тут на нього нападають динозаври. Ділан відбивається від них, використовуючи при цьому ключ-карту, знайдену в камері зберігання. Під час відкриття останньої двері на нього нападає компсогнат. Цей динозавр забирає карту. Але Ділан справляється з чудовиськом. Зайшовши в кімнату, він знаходить запчастини до катера та інформацію, що розповідає про людей у чорному. Повертаючись до друзів, Ділан виявляє в струмку ключ-карту, за допомогою якої можна відкрити «Третій Енергоблок». Прийшовши до катера, він дізнається, що дівчина дивом втекла. Він пропонує Регіні відправитися до «Третього Енергоблоку». І тут на них знову нападають динозаври. Але друзі відбиваються від них. Після важкого бою Ділан вирішує відпочити. Регіна ж одна відправляється до «Третього Енергоблоку». Їй доводиться надіти акваланг і спуститися під воду. І там її чекають мозазавры. Відбиваючись від чудовиськ, наша героїня знаходить труп аквалангіста і бере знаходиться у нього картку від входу в Едвард-Сіті. Регіна вирішує вибратися на сушу. Однак тут вона стикається з величезною плезиозавром. Перемігши його, дівчина нарешті вибирається на берег поруч з воротами в Едвард-Сіті. Тут її чекає Ділан. В місто Регіна відправляється першої. Ділан, що послідував за нею дещо пізніше, йде по іншій дорозі. Він виявляє позначки на дереві, які були залишені Девідом. Пройшовши у зазначеному ними напрямку, наш герой опиняється в печерах. По дорозі йому доводиться підривати камені і знищувати динозаврів. Але врешті-решт він підходить до військового об'єкту. І тут він бачить труп вбитого Трицератопа. Раптово з'являються батьки динозавра, готові битися з людьми. Ділан разом з Регіною рятуються від них втечею. Вони забираються в машину, на якій встановлена гармата, і, відстрілюючись, проїжджають крізь джунглі. Втративши управління, вони падають з обриву і виявляються на полі. Тут на них нападають рапторы. Здається, що смерть неминуча. Однак на допомогу друзям встигає прийти Девід. Він з вертольота відстрілює чудовиськ. Після цього наші персонажі перебираються в місто. Тут вони обговорюють свої подальші плани і вирішують відправитися до військового бункеру, розташованому по іншу сторону охороняється мосту. Однак Регіна говорить про те, що існує і інша дорога. Але для того щоб пройти по ній, потрібен протигаз. Друзі розходяться. Ділан йде в місто, де йому доводиться битися з тиранозаврів. Наш герой забирається в танк і відбивається від чудовиська. Після цього він відправляється до катера. Регіна ж, пройшовши через заражену територію, забирається у військовий ракетний бункер. Тут на неї нападають динозаври і заганяють дівчину всередину будівлі. Вона робить спробу втекти в обхід. Проте одне з чудовиськ наздоганяє її. Дівчина відбивається, застосовуючи вогнемети. Вона приголомшує динозавра. Але незабаром той знову піднімається і збиває бомбу. Регіна залишається неушкодженою після вибуху і вибирається з палаючої будівлі. Тут її чекають Девід і Ділан. Разом вони прямують до річки. Однак на їх шляху виникає дамба. Чоловіки вирішують відкрити її. Девід починає крутити вентиль, а Ділан, прикриваючи його, відстрілюється з кулемета від динозаврів. Обидва успішно справляються зі своїм завданням. Але раптово на Ділана нападає динозавр. Девід рятує його зіштовхнули у воду, але сам потрапляє в пащу чудовиська. Регіна сідає в катер відпливає. Ділан приходить в себе на березі. Він прямує до якогось військового комплексу і заходить всередину. Тут він бачить втекла полонянку. Дівчина включає голограму. На зв'язок з Діланом виходить він сам, тільки з майбутнього. Як виявилося, ця таємнича дівчина - донька Ділана. І зараз він і Регіна знаходяться не в минулому, а у майбутньому. Ділан разом зі своєю донькою виходять в зал, в якому знаходяться «Брами Часу». Тут на нашого героя нападає людина в чорному. Ділан вступає з ним у сутичку. Раптово на б'ються настає гігантозавр. Дівчина тікає, а Ділан залишається боротися з чудовиськом. Він вбиває його і підходить до «Брами Часу». Дещо пізніше з'являється Регіна. Після активації технології телепортації друзі радісно переглядаються. Однак тут трапляється нещастя. На Підлозі впав важкий генератор. Він придавив дівчині обидві ноги. Регіні і Ділану потрібно терміново повертатися в свій час. Проте наш герой відмовляється зробити це. Він вирішує залишитися з дочкою. Ділан просить Регіну створити нові «Брама Часу» і повернутися за ним. Вона обіцяє зробити це і пірнає в телепортатор. В цей час пристрій відключається. Навколо Підлоги і Ділана все руйнується. Гинуть вони чи ні, невідомо, адже після того, як лунає черговий вибух, гра закінчується.

  Третя частина гри

  Проходження Dino Crisis 3 стало можливим у 2003 р. Саме тоді компанія Capcom випустила третю частину відомої користувачам комп'ютерної гри жанру пригодницького бойовика.
  Dino Crisis: проходження, опис ігри, системні вимоги
  При проходженні Dino Crisis 3 знадобиться управляти персонажем на ім'я Патрік. І тільки в певні моменти користувач отримує можливість грати від особи дівчини Соні. Якщо порівнювати цю версію гри з попередніми, то кількість зброї в ній значно зменшилася. Доступно тільки два його види, які оснащуються шістьма типами боєприпасів. Крім цього, гравцеві дозволено користуватися спеціальним пристроєм. Називається воно WASPS. З його допомогою можна добитися швидкого успіху, борючись одночасно з великою кількістю динозаврів. Сюжет гри переносить нас в 2548 р. Понад 300 років тому Земля втратила зв'язок з одним зі своїх космічних кораблів. Однак він несподівано з'являється недалеко від планети Юпітер. На корабель вирушає спеціальна команда. Їй належить з'ясувати, що ж там сталося

  Популярі новини
  Загрузка...