Як додати в друзі в "Л2": способи, передбачені розробниками

197 0 Новини високих технологій

Lineage 2 – відома в геймерському світі онлайн-гра. Її перший запуск був в 2003 році в Південній Кореї. У 2008 році перші офіційні сервери з'явились в Росії. Гра в нашій країні знайшла величезну популярність. Сьогодні інтерес до «Л2» як і раніше існує. В гру не тільки приходять новачки, але і повертаються «старички», які були першими гравцями на офіційних серверах в 2008 році. Одне з питань, що виникають у нових і повернулися геймерів, – як додати в друзі в «Л2».

Для чого це потрібно?

Lineage 2 – це партійна гра. Якщо на початкових рівнях гравці можуть самостійно боротися з монстрами, то на високих рівнях робити без паті нічого. Кач в соло стає похмурим, а для деяких класів він і зовсім неможливий. Як зібрати паті? Це можна зробити, відкривши пошук групи, але набагато простіше запросити кого-небудь з френд-листа. З одним можна домовитися про найбільш зручному часу, про розподіл дропа і т. д.
Як додати в друзі в "Л2": способи, передбачені розробниками

Як додати в друзі в «Л2»

Є кілька способів додавання гравця під френд-лист. Якщо потрібний персонаж стоїть у грі прямо перед вами, відкрийте «Дії» (кнопка розташована в нижньому правому куті). Відкриється невелике вікно з чотирма розділами – «Загальний», «Група», «Покажчик», «Спілкування». Кнопка запрошення персонажа в друзі розташовується в «Загальному» розділі в останньому рядку. На кнопці запрошення написано кілька команд. Їх можна використовувати, якщо потрібний вам персонаж знаходиться не поруч з вами. Це ще один спосіб додавання у френд-лист. Найбільш часто гравці «Л2» додають у друзі командою /friendinvite. Якщо ви хочете, щоб її застосувати, напишіть команду в лівому нижньому кутку в загальний чат. Починайте введення команди саме зі знака слешу. Коли надрукуєте слово friendinvite, поставте пробіл і напишіть нік потрібного вам персонажа. Далі натисніть кнопку Enter.
Як додати в друзі в "Л2": способи, передбачені розробниками
Про результати додавання персонажа в друзі ви дізнаєтеся з чату. Вам прийде повідомлення, що гравець або прийняв, або відхилив пропозицію. Однак важливо знати, що повідомлення про відхилення може вчинити не тільки з-за того, що людина натиснув відмову. Якщо ви не змогли «Л2» додати в друзі командою, то можливо потрібний вам гравець просто в цей час не перебувала за комп'ютером.

Популярі новини
Загрузка...