Як додати в друзі в "Однокласниках": інструкція для новачків і не тільки

960 0 Новини високих технологій

«Однокласники» - одна з найпопулярніших соціальних мереж. Всупереч назві, спілкуються тут далеко не тільки ті люди, які колись вчилися разом. Кожен день на цей сайт заходить більше 40 мільйонів різних відвідувачів. Більшість з них – постійні користувачі. Але і нові практично щодня додаються. І якщо для «старожилів» ресурсу «завести» на ньому друзів в більшості випадків не представляє проблеми, то у новачків питання про те, як додати в друзі в «Однокласниках» і спілкуватися з ними, виникає нерідко.

Як додати в друзі в "Однокласниках": інструкція для новачків і не тільки

Як знайти на сайті людини?

Почати, звичайно, потрібно з пошуку того, з ким хочете дружити на «Однокласниках». Для цього у віконце пошуку друзів, яке розташоване вгорі сторінки користувача праворуч, потрібно вписати ім'я і прізвище того, кого хочеться знайти. Якщо відомо, в якому місті він живе, можна ввести і його назва. Після введення даних необхідно натиснути на клавіатурі кнопку Enter. Тут же віконце розгорнеться вниз, перед шукають відкриється цілий список людей із зазначеними в пошуку іменем і прізвищем. Залишається тільки перегорнути його і знайти «свого».


Але цей список може бути досить довгим. Щоб не втрачати багато часу на його вивчення, можна скористатися можливістю розширеного пошуку. Зробити це треба так - натиснути на напис «Всі знайдені люди» внизу списку. Після чого відкриється вікно розширеного пошуку. У нього з'являється можливість ввести ще деякі дані, відомі про шуканому людині. Наприклад, вік. Якщо точна кількість років цієї людини не відомо, можна вводити цифри у віконця «від» і «до». А той, хто точно знає вік шуканого, може в обидва поля ввести одну і ту ж цифру. Можна набрати у відповідні віконця країну і місто, де, на вашу думку, живе ця людина в даний момент. Якщо така інформація невідома, ці поля можна не заповнювати. Але необхідно пам'ятати, що чим більше даних про людину ввести, тим менше «претендентів» залишиться в пошуку. Як тільки все заповнено, можна натискати Enter або кнопку «Знайти» (вона розташована внизу форми).


Як запропонувати дружбу?

Якщо користувач все зробив правильно, швидше за все, внизу форми він побачить фотографію того, кого шукав. Отже, потрібний людина знайдений, як додати в друзі в «Однокласниках»? Дуже просто - лише натиснути на напис «Додати в друзі», і запрошення відправлено. Залишається тільки чекати, що його одержувач прийме вашу пропозицію. Ось як додати в друзі в «Однокласниках».
Як додати в друзі в "Однокласниках": інструкція для новачків і не тільки

Чому друзі не додаються?

Не повірите, але і «старичків» в «Однокласниках» часто хвилює таке питання: «Чому я не можу додати друзів в «Однокласниках»?» Але тільки на перший погляд це та ж проблема, що і у новачків . Досвідчені користувачі добре знають, як додати в друзі в «Однокласниках». Проблема в тому, що таких в їх акаунті вже досить багато, а при спробі запросити нового система повідомляє, що додати його не можна. Чому? Це відбувається з-за перевищення ліміту друзів.
Здавалося б, ще зовсім недавно кожен користувач «Однокласників» міг відправити до 80-ти запитів на дружбу в день. Сьогодні кількість людей, яких можна протягом доби запросити в друзі, зменшили до 15-ти. Як пояснюють адміністратори сайту, це робиться з метою боротьби зі спамом. Стежать адміністратори і за тим, скільки з розісланих запрошень приймаються. Якщо кількість пропущених або позначених як «Спам» занадто велика, аккаунт користувача може бути заблокований.


Так скільки може бути друзів на «Однокласниках»?

Не май сто рублів, а май сто друзів! Кому не відома ця приказка? На сайті молоді люди бажають мати не тільки сто, але і набагато більше друзів. Але, на жаль, на «Однокласниках» в цьому плані є обмеження. Ця соціальна мережа - одна з найбільш лімітованих у багатьох планах, в тому числі є і обмеження на друзів, точніше, на їх кількість. Так скільки друзів можна додати в «Однокласниках»?
Як додати в друзі в "Однокласниках": інструкція для новачків і не тільки
Відповідь на це питання залежить від того, хто саме бажає мати в мережі якомога більше друзів. Для звичайного користувача існує жорстке обмеження - 5000 друзів і жодним більше! Для обраних, яким адміністрація сайту присвоїла статус «Зірки», дозволено мати у друзях до 10-ти тисяч людей. А ось акаунт рекламодавця взагалі ніяких обмежень не має. Така от несправедливість. Чи обережність?

Популярі новини
Загрузка...