Як заряджати джойстики PS3: поради та рекомендації

159 0 Новини високих технологій

Ігрові приставки користуються навіть в сучасному світі, де майже у кожного є комп'ютер, величезною популярністю. Щоб ними керувати, необхідно підключати джойстики до консолям. Але при бездротової синхронізації доводиться замислюватися над забезпеченням достатнього харчування відповідному девайсу. Далі постараємося зрозуміти, як заряджати джойстики PS3. При правильному підході це не така вже важке завдання. Знати про її реалізації має кожен власник PlayStation 3 а також той, хто хоче скористатися цією консоллю.

Як заряджати джойстики PS3: поради та рекомендації

Стандартне рішення

Як зарядити джойстик PS3? Для початку розглянемо найпростіший варіант розвитку подій. Дане рішення можна назвати стандартною зарядкою геймпада. Мова йде про використання для реалізації поставленого завдання ігрової консолі. Щоб зарядити геймпад PS3 потрібно виконати наступні дії:
 • Включити ігрову приставку. В іншому випадку метод не спрацює.
 • Вставити в джойстик кабель для зарядки. Він входить в комплект до консолі.
 • Другий кінець дроту зарядки увіткнути в USB-порт на PS3.
 • Почекати деякий час.
 • Щоб зарядити кілька геймпадів, потрібно скористатися спеціальним перехідником PS3 USB Hub. З часу заряджається ігровий девайс близько двох-трьох годин. Після цього він зможе працювати 12 годин без перерв.

  Комп'ютер або ноутбук в допомогу

  Як заряджати джойстики PS3? Є ще кілька досить цікавих рішень. Вони допомагають впоратися з поставленим завданням, якщо "коробки" ігрової консолі у людини немає. Наприклад, коли геймпад купувався для гри на ПК. Це досить поширене явище.
  Як заряджати джойстики PS3: поради та рекомендації
  Для зарядки геймпадів можна скористатися будь-яким комп'ютером або ноутбуком. Таке рішення дозволяє досить швидко забезпечити ігровий девайс енергією, не відриваючись від буденних справ. Скажімо, від роботи. Інструкція по зарядці в цьому випадку буде виглядати приблизно так:
 • Вставити USB-провід від джойстика PS3 в ігровий пристрій.
 • Увіткнути другий кінець кабелю в USB-порт комп'ютера або лептопі.
 • Включити ПК і почекати.
 • Даний метод працює точно також, як і стандартне рішення відповідної проблеми. На повну зарядку ігрового пристрою витрачається близько двох годин.

  Допоможе ТБ?

  Чи можна зарядити джойстик від PS3 якщо ігрової приставки і навіть комп'ютера у користувача немає? Так, причому різними способами. Вони, на перший погляд, дивують геймерів. Щоб забезпечити геймпаду достатню кількість енергії для бездротової роботи, можна вдатися до допомоги звичайного телевізора. Сучасні моделі ТБ мають USB-роз'єми.

  Для зарядки ігрового пристрою необхідно здійснити підключення геймпада до USB-порту на ТБ. При включеному телевізорі джойстик повинен заряджатися. Важливо: якщо геймпад не хоче заряджатися від конкретного пристрою, потрібно показати його разом з кабелем фахівцям. Вони допоможуть виявити несправність і усунути її.
  Як заряджати джойстики PS3: поради та рекомендації

  Розетка - дивовижна річ

  Як зарядити джойстик PS3 без приставки? Здавалося б, всі існуючі способи вже розглянуті. Але це не зовсім так. Важко повірити, але при бажанні можна досягти бажаного результату за допомогою звичайної розетки. Щоб скористатися цим способом, потрібно впевнитися в тому, що у розетки є USB-порти або купити спеціальний перехідник. Останні користуються особливим попитом у населення. Неважко здогадатися, що весь процес зарядки джойстика зводиться до його підключення до розетки через USB. Вже через кілька годин можна відключати ігровий пристрій і насолоджуватися ігровим процесом на приставці або ПК. Тепер ясно як заряджати джойстики PS3. Важливо: не рекомендується використовувати цей прийом якщо в розетці змінний струм. Від генераторів геймпади теж краще не заряджати. Варто звернути увагу ще й на максимально допустима напруга в пристрої, що використовується для зарядки. Воно не повинно перевищувати 5 V. В іншому випадку ігровий девайс може просто згоріти.
  Як заряджати джойстики PS3: поради та рекомендації

  Замість висновку

  Ми з'ясували, як заряджати джойстики PS3 в тому чи іншому випадку. Як можна було помітити, все не так важко, як здається. Якщо контролер не заряджається, ні в якому разі не розбирайте його самостійно. Спочатку перевірте працездатність оного на приставці, потім - справність усіх використовуваних для зарядки портів. Якщо вони в нормі, рекомендується просто звернутися в сервісний центр. Там обов'язково допоможуть зрозуміти та виправити причину виниклої проблеми.

  Популярі новини
  Загрузка...