Повне проходження "Феар 3" по головам

74 0 Новини високих технологій

Одиночне проходження «Феар 3» доставить масу задоволення, адже в цій грі є все, що потрібно для гарного проведення часу – маса супротивників і забійного зброї, оригінальний сюжет і зручний геймплей. Тому не дивно, що багато геймери проходять це пригода знову і знову. А крім того, в грі є чимало таємниць і загадок, розгадати які допоможе це керівництво по проходженні гри «Феар 3».

Розділ 1. В'язниця

Розпочнеться проходження комп'ютерної гри «Феар 3» з того, що вашого героя будуть катувати двоє бійців у в'язниці. Після перегляду стартового ролика, відкрийте двері і просувайтеся по коридору до виходу. У наступній кімнаті постинаєте охоронця і заберіть у нього пістолет. Сховайтеся за ящиком і нейтралізуйте супротивника, що стоїть біля пульта управління. Натисніть на важіль і просувайтеся далі, не забуваючи використовувати уміння уповільнювати час, інакше вас швидко розстріляють охоронці. Підніміться по сходах і заберіть з ящика зброю і боєприпаси – вони вам дуже знадобляться в подальшому проходженні гри «Феар 3».
Повне проходження "Феар 3" по головам
У наступному проході ви побачите, як розмовляють двоє охоронців, підніміть гранату і киньте її в одного з них. Не забудьте сховатися за укриттям, щоб не постраждати від осколків. До наступній кімнаті дістатися можна різними шляхами. Всередині увімкніть уповільнення часу і розстріляйте трійцю супротивників, що сидять за столом. Не розслабляйтеся, адже незабаром наблизяться нові вороги, так що не забувайте ховатися за укриттями і прикривати тил.

Зачистите майданчик і почекайте, поки виламають двері, розташовану навпроти кімнати з моніторами. Знищте увірвалися ворогів, а потім встановіть телепатичний зв'язок з трупом. В такій області дуже багато противників, так що якщо хочете пройти далі непоміченим, то обов'язково вимкніть ліхтарик. У одного з солдатів можна забрати дробовик. Він буде набагато корисніше пістолета. На другому поверсі знайдіть сходи, що ведуть в кімнату управління. Спустившись в кімнату, смикайте за важіль, після чого прибуде підкріплення. Знищте всіх, а потім зайдіть в двері, звідки з'явилися нові вороги. Відстрілюючись, перейдіть в кухню і заберіть по сходах в приміщенні з важелем. Смикніть його, пройдіть далі, а потім стріляйте в замок на воротах. Убийте супротивників на містках і спустіться по сходах в каналізацію. Тут буде досить темно, так що активуйте ліхтарик і йдіть у напрямку до червоним миготливим лампочкам. Підніміться по сходах, при цьому не поспішайте, щоб не потрапити під струмінь полум'я. Вийдіть до камер і зачистіть територію. Обійдіть завал через сусіднє приміщення, вибити двері і убийте солдата, а потім розстріляйте ворогів, що засіли на першому поверсі. Після спуску ваш герой побачить галюцинацію, після якої ви опинитеся в каналізації.

Розділ 2. Нетрі

Проходження 2-ї глави «Феар 3 почнеться з того, що ви опинитеся поруч з горою трупів. Рухайтеся вперед, повернувши направо перед безвихіддю, спрыгивайте вниз. Ідіть по тунелю і дістаньтеся до сходинок. Піднявшись по них, ви опинитеся в коридорі. Заберіть у трупа пістолет і пройдіть в наступне приміщення. Тут ви знову побачите галюцинації, після чого вас оточать кілька супротивників. Але позбутися від них допоможе монстр – Альма.

Після бійні обшукайте трупи і перестрибніть через перила. Так ви знову опинитеся в каналізації. Далі вас чекає невеликий лабіринт, після якого ви, нарешті, опинитеся в нетрях. Тут будьте обережні, адже околиці кишать солдатам, так що озирайтеся по сторонах. Пройдіть вперед і вийдіть на наступну вулицю через будинок, не забувши прихопити дробовик. Поверніть від палаючих машин вправо і вибийте хвіртку. У сусідньому будинку при бажанні можна взяти снайперську гвинтівку. В цій локації нові двері відкриваються після того, як прилегла територія буде зачищена від ворогів. Убивши супротивників, йдіть на гуркіт і підніміться на другий поверх. Зачистите місцевість і дочекайтеся, коли виб'ють наступні двері. Пройдіть у них і спустіться по сходах.
Повне проходження "Феар 3" по головам
Заберіть новий тип гранат, які досить ефективні проти скупчення ворогів. Для подальшого проходження «Феар 3» потрібно вбити крокуючого робота. Для цього підніміться на другий поверх правого кутового будинку і візьміть гранатомет. До жаль, його боєзапасу не вистачить, так що доведеться кидати у ворога ще й гранати. Через підворіття дістаньтеся до даху і заберіть снайперську гвинтівку. Далі ви побачите, як особливий прототип створює нових солдатів. Слідуйте за ним, по дорозі розчищаючи шлях. Щоб вбити істоту, сповільніть час, а потім пристрельте його влучним пострілом зі снайперської гвинтівки. В кінці стрибайте у вертоліт і дивіться ролик.

Розділ 3. Магазин

Проходження 3-ї глави «Феар 3 почнеться з того, що ви не впораєтеся з управлінням і рухну на місцевий супермаркет. Ідіть вперед і вивчайте локацію. Але будьте обережні: як тільки ви опинитеся в кімнаті з телевізорами, заграє музика і на вас нападуть «вони». Убити цих спритних і швидких істот досить складно, адже для цього потрібно потрапити їм у голову. Так що не забувайте уповільнювати час, щоб у вас з'явилася можливість прицілитися. Після бою вийдіть через відкриту двері і йдіть до виходу. Біля скляних вітражів заберіть автомат, а потім біжіть що є сечі, інакше вас расплющит. Далі належить серйозний бій з збожеволілими, і щоб вони не оточили вас, намагайтеся притиснутися до куті. Зайдіть всередину вітража і заберіть кілька потужних міні-автоматів, що лежать ліворуч. Убийте супротивників і пройдіть через довгий коридор, не забуваючи оглядати кімнати на предмет боєприпасів. На складі ви вступите в бій з новим типом супротивників – камікадзе з вибухівкою. Цих ворогів треба вбивати на відстані, не підпускаючи до себе.
Повне проходження "Феар 3" по головам
Після бою підніміться по сходах, що стоїть у правій полиці. Тут не поспішайте і методично зачистите область. Пройдіть трохи далі, зстрибніть вниз і перемахните через огорожу. Відбиваючись від ворогів, дочекайтеся, коли вибухнуть ворота.
Пройдіть через м'ясної склад. Тут досить безпечно, але вас будуть переслідувати бачення. Вибравшись з приміщення, ви зіткнетеся з новим типом ворогів. Ці спритні супротивники можуть бити з відстані, так що краще поверніться в кімнату і дочекайтеся їх тут. Після бою заберіть на конструкції і йдіть далі. Коли вас відвідають бачення, займіть позицію в кутку та отбейтесь від супротивників. Коли почуєте переговори, біжіть прямо до дверей, сповільніть час і киньте гранату у солдатів. Ідіть до кінця локації, відбиваючись від численних супротивників, і вийдіть через єдині відкриваються ворота.

Глава 4. Передмістя

Проходження 4-ї глави «Феар 3» буде насправді спекотним. Адже тут супротивників ще більше. Відбиваючись від солдатів, дійдіть до будинку і підніміться на третій поверх. Заберіть нову зброю і розстріляйте ворогів, що засіли внизу. Зстрибніть на зачищену територію і йдіть через двори. Тут противники вміють ховатися за укриттями, так що в бою з ними використовуйте гранати і штурмову гвинтівку, стріляючий короткими чергами. Побачивши крокуючого робота, сховайтеся за металеві ящики, а потім розстріляйте його в черево. Для подальшого проходження передмістя в «Феар 3» йдіть через підірваний паркан до будинку. Тут багато вбитих, так що будьте обережні. Спустіться в підвальне приміщення з чорними дірами в стіні. Звідси будуть з'являтися вороги, і вам доведеться відбиватися до тих пір, поки не з'явиться монстр.
Повне проходження "Феар 3" по головам

Поїздка по лісі

Після видіння ви опинитеся на вулиці. Рухайтеся до будинку, попутно відстрілюючись солдатів, і заберіть на другому поверсі снайперську гвинтівку. Потім вийдіть на балкон і расправьтесь з появою ворогами. Після сліпучого вибуху спрыгивайте вниз. Скоро ви опинитеся біля крокуючого робота. Використовуйте його, щоб проламати стіни будинку і вбити солдатів, які засіли всередині.

Проїхавши через ліс, залиште машину біля воріт електростанції. Выстрелите по бочці і перестрибніть ворота. Пройдіть через генератори, відстрілюючись від солдатів, і зайдіть в будівлю. Тут також доведеться повоювати з противниками. Після гаража знадобиться зруйнувати генератори. Для цього стріляйте по пристроям, коли вони загоряться синім кольором. Після виконання завдання потрапити в бункер.

Голова 5. Вежа

Проходження «Феар 3» продовжиться тим, що Чин захоплять збожеволілі. Зараз ви їй не можете допомогти, так що йдіть вздовж дороги вниз, але не забудьте підібрати дробовик, що лежить біля перевернутого вантажівки. Поверніть праворуч у підворіття і пройдіть через будівлю. Нинішніх супротивників не завжди вдається вбити навіть з пострілу в голову, адже у них значно зросла захист. І вразлива точка у ворогів знаходиться тепер на спині – один постріл в балон, і від ворога залишається лише купа кісток. Для подальшого проходження «Феар 3» просувайтеся по вулицях і відкривайте двері за допомогою консолей. Проблеми виникнуть лише з останнім проходом, адже перш, ніж він відкриється, доведеться відбиватися від супротивників. Далі ваш шлях лежить через руїни. Щоб подолати їх, перестрибуйте з не повністю затонув вантажівкам. Коли впаде вежа, увійдіть в праве будівлю. Пробіжитеся за нього, а потім починайте полювання за прототипом, з яким ви вже зустрічалися у другій главі проходження «Феар 3».
Повне проходження "Феар 3" по головам
Заберіть із шухляди нову зброю і розстріляйте з'явився крокуючого робота. З'являться солдати, після їх знищення увійдіть в будівлю і підберіть щит, щоб захиститися від шквального вогню кулеметів.
Після бою ви втратите свідомість. Прокинувшись, дотримуйтеся до виходу з тунелю, відбиваючись від супротивників. Діставшись до контейнерів, ви побачите, як якийсь командир забирає Чин. Знищити його буде не так вже просто. Намагайтеся не наближатися до супротивника і стріляйте в нього все, що попадеться під руки. Після перемоги біжіть до контейнера, що стоїть поруч з консоллю, і звільніть дівчину.

Глава 6. Міст

Проходження «Феар 3» продовжиться тим, що ви приземлитеся на мосту. Просувайтеся далі через вагони, забрати зброю і вилазьте на самий верх. Тут почнеться бій з солдатами. Після нього зберіть якомога більше боєприпасів, бажано для дробовика. Спрыгивайте з мосту на вагон і відобразіть атаку вогняних тварин. Ці істоти дуже спритні, до того ж їх буде багато, так що постійно ухиляйтеся і використовуйте ближній бій. Дістаньтеся до наступної сходів і потрапте на верхній рівень. Тут расправьтесь з ще одним прототипом і декількома звичайними солдатами. Після бою особливо не баріться. Адже далі є ще один прототип, і його треба вбити якомога швидше, щоб він не створив багато солдатів.
Повне проходження "Феар 3" по головам
Активуйте консоль, щоб прибрати бар'єр з крокуючого робота. Залазьте в нього і рухайтеся вздовж мосту. Далі вас чекає бій з безліччю супротивників. Бажано відразу знищувати гранатометників, які ховаються, як правило, у щитів нагорі. Якщо ваш робот отримає сильні ушкодження, то на екрані з'явиться відлік часу. Швидко залишайте машину, а через пару секунд залазьте назад, і захист буде повністю відновлена. Діставшись до кінця мосту, покиньте робота і смикніть за важіль. Коли конструкція опуститься, повертайтеся назад і переходите в наступну локацію.

Глава 7. Порт

Для початку убийте двох тварюк і заберіть зброю з ящика. Ідіть далі, попутно відстрілюючись від ворогів, і зайдіть в будівлю. Тут бажано оглядати проміжні кімнати, адже в них лежить чимало зброї та боєприпасів. У міру просування ви будете спостерігати сутички солдат з істотами. Не вплутуйтеся відразу з ними у бій, а дочекайтеся, коли супротивники серйозно прорідять ряди один одного, а потім добейте вижили. Дійдіть до кімнати з комп'ютерами і убийте командира. Виходьте назовні і, захопивши нову зброю з ящика, знищити всіх супротивників знизу. Заберіть гвинтівку, що лежить під запасний сходами, і розстріляйте снайперів, які з'являться після відкриття воріт на нижньому рівні. Біжіть вгору і заберіть гранатомет, знищити вертоліт. Дочекайтеся, коли монстр проб'є сітку, і проходите в утворену дірку. Трохи далі ви знайдете ще три гранатомета.
Повне проходження "Феар 3" по головам
Спустіться по сходах і рухайтеся по коридору. У якийсь момент ви отримаєте завдання «Знайти вихід». Зразу ж біжіть нагору і знищіть солдатів і прототипу. Смикайте за важіль і йдіть у відкритий прохід, куди веде вантажна доріжка. Далі знищте істот і смикніть за наступний важіль. Просувайтеся до виходу, відстрілюючись від супротивників. Не забувайте піднімати щити у вбитих. Інакше вам доведеться туго. Зайдіть в кімнату, де стоять комп'ютери, і зстрибніть вниз. В кінці тунелю відкрийте ворота. Після чого почнеться нова атака тварюк. Побудуйте як можна швидше пройти через ворота і закрити їх за собою. Вирушайте до майданчику, обходячи перешкоди з правого боку. На вулиці залізьте в крокуючого робота і прорвитесь до Бекету, попутно знищуючи ворожих командирів і військову техніку. На цьому проходження 7-ї глави «Феар 3» буде завершено, і ваш герой оговтається в нову локацію.

Глава 8. Острів

Спочатку проходження 8-ї глави «Феар 3» ви опинитеся в тому самому будинку, де росли разом з Феттелем. Із зброї у вас буде всього один пістолет, але зате з безмежним боєзапасом. Ідіть по двору крізь галюцинації і зайдіть у двері, над якою висить довга лампа. З цієї кімнати можна потрапити на оглядовий майданчик, що відкриває вид на кімнату братів. Повертайтеся назад і загляньте в кімнату з турнірним рингом. Тут потрібно знищити червоне відро з минулого, затиснувши клавішу «Е». Виходьте з приміщення і слідуйте за напрямком до світла. В операційній знищіть зошит, потім ідіть до кімнати, де братів тримають разом. Поруч з ними лежить іграшковий пістолет - вам потрібно зламати його. Виходите з кімнати, поверніть наліво і йдіть до дверей, з якої ллється світло.
Повне проходження "Феар 3" по головам

Фінальний бій

Ви потрапите на вже знайому галявину лісу, де з'явиться той самий монстр, що переслідує вас всюди. Правда, він буде трохи більшим, ніж зазвичай. Ця тварюка практично невразлива, за винятком підсвіченого ділянки на шиї, так що поціляйте і стріляйте туди. Коли монстр відступить, з'являться звичайні солдати. Знищте їх і знову розстрілюйте гіганта в шию, і так кілька разів. В кінці кінців, ви переможете монстра, і на цьому одиночне проходження «Феар 3» буде завершено. Але при бажанні ви зможете ще раз пройти гру разом з іншому, адже тут передбачений кооператив. Але це зовсім інша історія

Популярі новини
Загрузка...