Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку

174 0 Новини високих технологій

Для збільшення дальності промальовування в GTA San Andreas зазвичай використовують спеціальний графічний мод, який дозволяє бачити об'єкти на великій відстані. Такий плагін значно підвищує якість візуалізації гри, особливо якщо на доповнення до нього використовувати HD-рослинність або ландшафт. Однак досить часто початківці геймери стикаються з проблемою часткової промальовування текстур через встановлення подібних модів. Як цього уникнути і не втратити дорогоцінні FPS? З задоволенням про це розповімо.

Що таке дальність промальовування?

У кожній 3D-грі є певна кількість текстур, вписаних в програмний код – моделі ландшафту, води, рослинності, автомобілів, доріг і навіть людей. Якщо дальність їх промальовування мінімальна, гравець буде бачити лише ті об'єкти, які перебувають у безпосередній близькості до його персонажу. При низьких графічних налаштуваннях текстури просто не малюються, а зафарбовуються особливої пеленою, яку можна порівняти з туманом. Якщо ж дальність промальовування знаходиться на максимальному рівні, гравець побачить гори, мости, річки і дерева, які знаходяться від нього дуже далеко.
Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку
Що стосується GTA San Andreas, то з промальовуванням об'єктів справи тут йдуть вкрай погано. Звичайно ж, в 2006 році подібний рівень графіки вважався просто позамежним, однак якщо порівнювати гру з нинішніми шедеврами, то різниця буде колосальною. Досить буде піднятися в повітря на гелікоптері або винищувачі, і ситуація стане зрозумілою. Навіть на максимальній висоті гравець не побачить селища, що знаходиться поруч із містом. Крім того, розвинувши велику швидкість на літальному апараті, геймер завжди має шанс врізатися в якусь ялинку, текстури якої промальовуватимуться в 20 метрах від літака, що летить.

Як виправити ситуацію?

Для зміни дальності промальовування в GTA San Andreas можна скористатися настройками гри або встановити сторонню модифікацію, яка значно поліпшить графіком. Щоб підвищити налаштування, достатньо буде увійти в головне меню, після чого відкрити розділ "Опції". Навіть для топових машин GTA за стандартом встановлює середню дальність промальовування. Змінити параметр можна за допомогою спеціальної смужки, перетягнувши її до максимуму вправо. Після цього об'єкти почнуть з'являтися на значно більшій відстані.
Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку
Однак ніякі стандартні налаштування не йдуть у порівняння з тим, що творить модифікація, збільшує базовий показник видимості текстур в 10 разів (дивитися скріншот трохи вище). Скачати таку модифікацію можна безкоштовно в інтернеті, після чого потрібно буде слідувати інструкції, яка йде разом з модом. Після установки скрипта гра почне промальовувати ландшафт, дерева, машини та інші об'єкти на величезній відстані, завдяки чому гравець зможе повністю перейнятися атмосферою San Andreas.

Де завантажити модифікацію?

Вирішили встановити кілька модів на графіку "ГТА: Сан Андреас"? Настійно радимо качати плагіни тільки з перевірених сайтів, оскільки деякі файли шахраї можуть додавати різні віруси, які передають особисту інформацію про користувачів третім особам. Ось три перевірених сайту, на яких файли проходять ретельну перевірку перед розміщенням:

 • GTAViceCity.ru.
 • libertycity.ru.
 • GameModding.com.
 • Найбільшої уваги геймерів заслуговує перший ресурс, оскільки всі файли, завантажені з цього сайту, можуть бути встановлені в автоматичному режимі з допомогою спеціального лаунчер. Те ж саме стосується і видалення модів – достатньо буде натиснути одну кнопку, після чого скрипт повністю зникне з гри.

  Ручна установка файлів

  Мод на графіком для GTA San Andreas може бути встановлений і в ручному режимі. Звичайно ж, для подібних дій практично немає ніякого сенсу (тільки якщо ви не вирішили змінити модифікацію під себе), проте деякі користувачі не довіряють автоматичної установки, воліючи їй ручну. Будьте готові, що для цього доведеться дотримуватися певного алгоритму дій.
  Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку
 • Викачуємо модифікацію з будь-якого з вищенаведених сайтів.
 • Розпаковуємо вміст архіву в будь-яке місце на комп'ютері.
 • Переміщаємо файл формату cs в папку CLEO з грою.
 • Запускаємо гру і насолоджуємося графікою.
 • Якщо у вас немає в папці з GTA San Andreas папки CLEO, то буде потрібно встановити однойменну бібліотеку останньої версії. Знайти її можна на будь-якому сайті з модифікаціями. Дана бібліотека необхідна для того, щоб розширити можливості гри. Самі кращі модифікації, поліпшують геймплей або графіком, зазвичай вимагають наявності встановленого CLEO останньої версії.

  Текстури прогружаются не повністю?

  Збільшили дальність промальовування в GTA San Andreas, але текстури на великій відстані прогружаются не повністю? Така проблема зазвичай виникає після установки великих модифікацій, які замінюють стандартний вигляд ландшафту, рослинності доріг і так далі. Приміром, якщо геймер поставить одночасно зимовий мод і збільшить дальність промальовування – сніг буде видно лише на невеликій відстані, а в декількох кілометрах так і буде виднітися пустеля або трава.
  Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку
  Вирішити цю проблему допомагає невеликий плагін під назвою Stream Memory Fix. Справа в тому, що в стандартній GTA San Andreas встановлено обмеження на споживання оперативної пам'яті в розмірі 1024 мегабайт. Навіть якщо на вашому комп'ютері буде 16 гігабайт ОЗУ – гра все одно не буде споживати її в необхідній кількості. Stream Memory Fix прибирає дане обмеження, завдяки чому у геймера з'являється можливість встановлювати сотні різних модів.

  Падає FPS через збільшення промальовування?

  Також після збільшення дальності промальовування в GTA San Andreas багато користувачі стикалися з проблемою втрати кадрів (FPS), особливо якщо піднімалися на велику висоту. У цьому випадку виною всьому – стандартні налаштування GTA, встановлені за промовчанням.
  Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку
  Щоб назавжди позабывать про втрату FPS, зайдіть у налаштування гри і вимкніть режим, який носить назву "Обмежувач кадрів". Стандартна GTA SA обмежує даний показник 20 кадрами. З-за цього після встановлення модів виникають сильні лаги. Якщо ж кадри падають в SAMP (San Andreas Multiplayer), то можете відкрити чат (F6) і прописати в ньому команду /fpslimit 90. Після цього ви підвищите базовий показник кадрів на 70 одиниць і зможете повною мірою насолодитися графічними модифікаціями в мережевій грі.

  З чим добре поєднується дальність промальовування?

  Як вже говорилося раніше, мод на максимальну промальовування для GTA San Andreas відмінно поєднується з іншими графічними плагінами за умови встановлення Stream Memory Fix. Але які саме текстури слід замінити в грі, щоб картинка стала такою ж красивою, як на скронях?
  Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку
  Досить непоганим варіантом стане зміна стандартної води, оскільки весь штат Сан Андреас оточений океаном і рясніє внутрішніми водами. Також можна буде встановити кілька модів на хмари і сонячне світло, щоб створити ефект відблисків. Ну і досить непогано себе покаже HD-рослинність, яка замінить стандартні квадратні ялинки на більш красиві.

  Висновок

  Дальність промальовування для GTA San Andreas: способи зміни. "ГТА: Сан Андреас": моди на графіку
  Сподіваємося, тепер ви краще розумієте, як встановити велику дальність промальовування для GTA San Andreas. Незважаючи на те що гра була випущена майже 13 років тому, в неї все ще можна комфортно грати завдяки різним модифікаціям, які створюються фанатами. Хочете, щоб весь Сан Андреас покрився снігом? Набридли стандартні автомобілі, схожі на металобрухт? Бажаєте бачити гору Чилиад, перебуваючи в будь-якій частині штату? Все це можна реалізувати за допомогою графічних модів. Однак не забувайте, що вони збільшують споживання ресурсів комп'ютера, тому краще всього буде проводити установку на потужних машинах.

  Популярі новини
  Загрузка...