Fallout 4: броня синто. Модифікації

200 0 Новини високих технологій

В "Фоллаут-4" чимало можливостей придбання броні: купівля у торговця, крадіжка предметів, вбивство супротивника і просто перебування. У цій статті буде зроблено ухил на броню синто. Де її можна отримати і які моди з нею пов'язані.

Роль броні в грі

Є безліч броні в Fallout 4: броня синто, рейдерів, різних фракцій і силова. Останній вид використовується в як окремого засобу переміщення, так як в інвентарі її немає. Броня синто в Fallout 4 пов'язана з самими синтами - це синтетичні копії людей, яких Інститут впроваджує в Співдружність під виглядом звичайних людей. Вони не старіють, але здатні відчувати і відчувати різного роду емоції. Броню рейдерів можна знайти де завгодно - від різних схованок до трупів тих же самих рейдерів. Вона виглядає як іржаві запчастини, які захищають певні частини тіла. У кожній фракції є певний, так би мовити, стиль. Наприклад, Братство сталі використовують броню з захисними квітами, щоб максимально наблизити її до військовим зразкам. Її можна купити тільки у Братства стали, на дирижаблі. Під кожну броню надівається одяг, яка володіє мінімальною захистом, але обов'язково повинна бути присутня. Сама броня поліпшується за рахунок матеріалів, знайдених або куплених на території Пустки. Для цих цілей використовується верстат.

Опис

У Fallout 4 броня синто складається з шести частин: це правий нарукавник, лівий нарукавник, захист тулуба, правий набедренник, лівий набедренник і шолом. Кожну з частин можна модифікувати, використовуючи певні матеріали.

Коли гравець вперше зустрічається з представниками інституту, то можна побачити на них незвичайного виду броню, яка виглядає як футуристичне вбрання. У грі є три види броні синто в Fallout 4. Перший вид броні - це легке спорядження, яке важить менше стандартного примірника і дозволяє бути менш помітним при прихованих атаках.
Fallout 4: броня синто. Модифікації
Міцна броня являє собою золоту середину. Вона володіє середніми параметрами захисту і ваги.
Fallout 4: броня синто. Модифікації
Важкий вид броні синто в Fallout 4 здатний поглинати більше ворожого шкоди. Він також більше важить, ніж інші види броні.
Fallout 4: броня синто. Модифікації
Якщо не використовувати модифікації, додають альтернативну броню в гру, то броню синто можна назвати самою міцною і стильною. Також в грі можна помітити, що існує два комплекти спорядження - брудний і чистий. Брудний комплект буде потрапляти всюди, і на ньому буде видно бруд і іржу. Що стосується чистого комплекту, без всякого нальоту, то його можна побачити тільки в незайманих вибухом місцях.

Де її можна взяти

Є декілька відповідних варіантів того, як обзавестися бронею даного типу. Перший передбачає завершення сюжетної лінії, якщо виступити проти представників фракції Інституту. Після завершення основного сюжетного завдання головному герою надається можливість пополювати на синто. Після їх знищення можна збирати по частинах їх броню, але її міцність залежить тільки від рівня гравця. Справа в тому, що чим вище рівень, тим вище шанс випадання важкого комплекту. Коли сюжетна лінія вибирається абсолютно протилежна, порівняно з першим варіантом, то броню можна придбати у продавця в Інституті. Якщо є доступ до торговця Братства Сталі, то у нього продається тільки унікальний нагрудник. При знищенні легендарного противника з нього може випасти таке спорядження, незважаючи на те, що ворог не був синтом. Знову ж таки, все залежить від рівня гравця. Єдиний варіант придбання чистого комплекти броні синто - це закінчити сюжетну лінію, вибираючи бік Інституту. Їх будуть продавати синто-лідери, які носять білі костюми. Є один нюанс, який стане в нагоді тим, хто бажає придбати броню з допомогою консолі: коди на неї - в одному примірнику, і гра буде видавати той комплект, який збігається з рівнем гравця.

Моди на броню синто в Fallout 4

Fallout 4: броня синто. Модифікації
Так як в грі представлена тільки одна кольорова варіація броні, мододелы вирішили розбавити це рішення додаванням чорного комплекту. Чорну броню синто в Fallout 4 можна побачити в моді "Вуглецева броня синта". Після установки цієї модифікації вся біла броня, що існує в грі, перетвориться на чорну. Для її створення на верстаку знадобиться наявність такого матеріалу, як вуглецеве волокно. Також цей мод виправляє недолік розробників. У грі, якщо вбити синта з чорною бронею, зроблено так, що гравець знімає з синта броню, і вона стає білою. Більше такого не буде завдяки цьому моду.

Популярі новини
Загрузка...