Краща силова броня в "Фоллаут: Нью-Вегас". Як знайти броню "Залишилися"

305 0 Новини високих технологій

Кращою бронею в «Фоллаут: Нью-Вегас» по праву вважається набір «Решти». Цей комплект наділений величезними захисними якостями, але його досить важко дістати. У цьому невеликому гайде ви дізнаєтеся, де знайти комплект і як навчитися ним користуватися.

Краща силова броня в "Фоллаут: Нью-Вегас". Як знайти броню "Залишилися"

Виконуємо квест

Отримати броню «Залишилися» можна після проходження місії «Давні часи». Це завдання дає Аркейд Геннон. Але щоб його активувати, потрібно заслужити довіру персонажа і отримати його у напарники. Після цього Аркейд запропонує відшукати п'ятьох з колишніх бійців Анклаву і вмовити їх прийняти участь у фінальній битві за дамбу Гувера. Комплект силовий броні в «Фоллаут: Нью-Вегас» вам дасть Дейзі Вітмен. Цю жінку-пілота ви виявите в Новаке. Але перед цим переконайте Оріона Морено не йти. «Залишилися» в цьому випадку повинні воювати на боці Республіки. Якщо ви вмовили бійців воювати за Легіон, то комплект броні видасть Джуда Крегер.


Пройти квест «Давні часи» і отримати кращу броню в «Фоллаут: Нью-Вегас» нелегко. Адже щоб виконати місію, потрібно виконати чимало умов. До того ж проходження завдання займе чимало часу. Тому, якщо хочете отримати комплект відразу, то знайдіть його на Пустки.
Краща силова броня в "Фоллаут: Нью-Вегас". Як знайти броню "Залишилися"

Пошук шолома

Ця частина силовий броні в «Фоллаут: Нью-Вегас» захована в шахті «Сілвер-Пік». Локацію ви знайдете на північному сході від Джейкобстауна, ліворуч від дороги. Щоб потрапити всередину, зайдіть в непримітну хатину. Тут і буде вхід у печеру. Врахуйте, що локація населена Касадорами – небезпечними комахами, які вбивали слабкого героя за 1-2 укусу. Якщо ви недостатньо прокачані, то краще запасіться «Стелс-Боями» і пройдіть місцевість непомітно. Але в цьому випадку ваш навик «Скритності» повинен досягати 75 одиниць.


Якщо віддаєте перевагу силовий варіант і впевнені у своїх захисних і атакуючих здібностях, то просто зачистите локацію від комах. Врахуйте, що проти Касадоров максимально ефективна плазмова рушниця Q-35 «Модулятор». В крайньому випадку підійде будь-енергетичну зброю. Головне, щоб вистачило патронів. Шолом силовий броні в «Фоллаут: Нью-Вегас» ви знайдете на другому рівні локації в невеликій кімнаті, замкненою металевою сіткою. Щоб відкрити замок, у вас повинен бути високий рівень навику «Злом».
Краща силова броня в "Фоллаут: Нью-Вегас". Як знайти броню "Залишилися"

Пошук броні

Останню частину комплекти броні «Залишилися» ви знайдете в Мисі пазурів смерті. Локація розташована на сході від шахти «Лаки Джиим», неподалік від таборів старателів. Місцевість кишить кігтями смерті, завдяки чому вона і отримала свою назву. Ці противники сильні і здатні убити навіть прокачаного персонажа за 2-3 удару. До того ж вони швидкі і витривалі, так що знищити їх важко. Тому перш ніж вирушати в небезпечну пригоду, запасіться стимуляторами і бойовими мікстурами. Частина комплекту «Залишилися» ви знайдете на одному з трупів старателів. Дістатися до них можна силовим способом або в стелс-режимі.

Вчимося носити силову броню в «Фоллаут: Нью-Вегас»

Яким би способом ви не здобули комплект, перш ніж його одягти, знадобиться розвинути відповідне вміння. Навчитися навички «Силова броня» можна в Хідден-Веллі. Для цього виконайте завдання «Сліпе око, і старійшина Макнамара розповість, як носити комплект.
Краща силова броня в "Фоллаут: Нью-Вегас". Як знайти броню "Залишилися"
Ще один вчитель навички – Хардін. Цей головний паладин мохавского Братства Стали навчить вмінню після виконання квесту «Не лізь в чужі справи». І також розвинути навички допоможуть самі «Залишилися» при виконанні завдання «Давні часи».

Все і відразу

Якщо немає бажання витрачати час на пошук комплекту або виконання квесту, то отримати набір можна після установки спеціального мода на броню в «Фоллаут: Нью-Вегас». У цьому випадку ви не тільки станете власником набору «Решти», але і моментально «вивчіть» навичка носіння такого одягу. Але перш ніж качати подібний контент, рекомендуємо перевірити на віруси. Інакше замість бажаного комплекту ви отримаєте проблеми з грою або операційною системою.

Популярі новини
Загрузка...