Як зарядити силову броню в Fallout 4: опис способів, рекомендації від гравців

94 0 Новини високих технологій

Багато геймери задаються питанням про те, як зарядити силову броню в Fallout 4. Воно й не дивно. Розробники гри практично на початку проходження дають можливість використовувати даний агрегат, проте вже через кілька хвилин загоряється індикатор практично розрядженій батареї. Хоча в попередній частині "Фоллаута" силова броня працювала без джерела живлення. У цій статті ми розберемо питання підзарядки захисного костюма більш докладно.

Від чого живиться силова броня?

Як зарядити силову броню в Fallout 4: опис способів, рекомендації від гравців
Отже, щоб підзарядити захисний аксесуар, потрібно використовувати спеціальні ядерні батареї, які можна знайти в самих різних локаціях на пустищах. Даний елемент живлення вперше зустрічається в підвалі музею в ході проходження сюжетної місії. Подібні генератори на ядерних батареях в більшості випадках можна знайти на різних науково-дослідних станціях і військових базах. Крім того, елемент живлення для силовий броні часто трапляється в старих роботах на звалищі, ящики з боєприпасами і навіть у деяких торговців у пустках.

Чесний спосіб відновлення енергії

Задумалися над тим, як зарядити силову броню в Fallout 4? Мабуть, найпростішим способом буде заміна використаної батареї на нову. Для цього елемент живлення повинен знаходитися у вас в інвентарі. Просто дотримуйтесь нижеописанному алгоритмом:

Як зарядити силову броню в Fallout 4: опис способів, рекомендації від гравців
 • Підходимо до задньої частини силовий броні.
 • Витягуємо використану батарею.
 • Вставляємо в броню новий елемент живлення.
 • До речі, якщо ви хвилюєтеся з приводу того, чи не розрядиться ваш механічний обладунок в ході перестрілки, то можете бути спокійні. Якщо в інвентарі є ядерна батарея, то вона автоматично замінить старий джерело живлення, як тільки він вичерпає свою міць. Коли прийде час, з'явиться повідомлення в лівому куті екрану.

  Як зарядити броню чит-кодом?

  Якщо ви не хочете витрачати час на пошук ядерних батарей, то можете використовувати спеціальну консольну команду, яка тут же перезарядить вашу силову броню. Просто відкрийте ігрову консоль, натиснувши клавішу тильда", після чого введіть у вікні, що з'явилося, команду player.additem Itemid (00075FE4) у ваш інвентар автоматично додасться ядерна батарея, яка замінить собою використаний елемент живлення, якщо ви знаходитесь всередині механічного пристрою.
  Як зарядити силову броню в Fallout 4: опис способів, рекомендації від гравців
  Крім того, багато геймери використовують різні моди на силову броню для Fallout 4 які змінюють механіку гри і дозволяють зовсім не дбати про елементи ядерного харчування. Завантажити подібні модифікації можна в інтернеті у вільному доступі.

  Популярі новини
  Загрузка...