Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців

150 0 Новини високих технологій

До лінійки найбільш бюджетних систем друку відноситься лазерний принтер Brother HL 1110r. Відгуки власників акцентують увагу на вельми скромних його технічних специфікаціях. Але при цьому і ціна у нього відповідна. Саме про це доступному периферійному пристрої для друку документації і піде надалі мова.

Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців

Спеціалізація

Найбільш оптимально лазерний принтер Brother HL 1110r використовувати при створенні систем друку початкового рівня. Тобто кількість друкованих сторінок на протязі календарного місяця відносно невелике, а до їх якості висуваються посередні вимоги. При цьому швидкість роботи такого пристрою повинна бути досить високою, а витрати на витратні матеріали мінімізовані.
Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців
Тому найбільш часто дана модель принтера використовується в домашніх умовах. Ще одне можливе місце її експлуатації - це копіювальні або ж розмножувальні центри. Але якщо в першому випадку такий принтер одноосібно використовується для виводу документів, то у другому він в обов'язковому порядку повинен бути доповнений іншими, більш функціональними периферійними пристроями, наприклад, МФУ. Також такий принтер можна успішно застосовувати в невеликих офісах. Це і є основні сфери використання даного пристрою.

Комплектація

Список поставки у даної системи друку наступний:
 • Лазерний принтер Brother HL 1110r.
 • Опис можливостей його наведено в посібнику з експлуатації. Також в цій частині документації є його технічні специфікації і порядок налаштування. На додаток до цього дані загальні рекомендації щодо експлуатації такої системи документообігу.
 • Окремо в перелік постачання включений також і гарантійний талон. Його термін дії обмежений одним роком з моменту придбання периферійного пристрою.
 • Є також в переліку поставки та компакт-диск з набором драйверів і документацією.
 • Інтерфейсний шнур для комутації системи печатки з персональним комп'ютером.
 • Силовий кабель. З його допомогою виконується електропостачання даного периферійного пристрою.
 • Стартовий картридж із зменшеним об'ємом тонера. Його орієнтовний ресурс становить до 500 сторінок в монохроматичному виконанні.
 • Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців

  Основні параметри

  Типовою бюджетною системою друку є лазерний принтер Brother HL 1110r. Характеристики у нього наступні:
 • Основний формат виведених сторінок – А4.
 • На висновок першого аркуша затрачається не більше 10 секунд.
 • Швидкість виведення становить 20 сторінок в хвилину.
 • Максимальна роздільна здатність виведених документів 600 х 600.
 • Тип друку лазерна, монохроматична.
 • У список інтерфейсів входить лише тільки USB. Інших способів комутації не передбачено.
 • Максимальне енергоспоживання – не більше 380 Вт.
 • Рекомендована щільність сторінок – 65 – 105 г/м 2 .
 • Вага даної системи друку обмежений 45 кг.
 • Його габарити складають 340 мм х 238 мм х 189 мм.
 • Типовою системою друку економ по нинішнім мірками є лазерний принтер Brother HL 1110r. Відгуки при цьому виділяють його високий рівень надійності. Як показує досвід експлуатації, такі принтери вкрай рідко ламаються. Все-таки іменитий виробник стежить за якістю продукції.

  Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців

  Технологія

  Високою швидкістю виведення документації може похвалитися лазерний принтер Brother HL 1110r. Відгуки при цьому вказують на те, що на ньому можна виводити до 20 аркушів протягом хвилини. Підвищену швидкодію в даному випадку забезпечується технологією, яка лежить в основі даного пристрою і називається вона «лазерної». Суть її зводиться до того, що в картриджі встановлений барабан, виготовлений з селену. На його поверхні формується негатив виведеної сторінки з ліній напруженості електромагнітного поля. Потім порошок подається в картридж. Під впливом електромагнітного поля його розподіл по поверхні барабана змінюється. Далі все це нагрівається і тонер просто «проникає» в поверхню сторінки. Тому висока швидкість роботи і низькі витрати на витратні матеріали – це основні переваги лазерного принтера Brother HL 1110r. Заправка картриджа дозволяє вирішити питання з його повторним використанням і мінімізує витрати на утримання системи друку. Але при цьому якість виведених на такому пристрої сторінок посереднє. Також у даної технології досить високе енергоспоживання, яке обумовлено необхідністю нагріву селенового барабану.

  Картридж і його особливості

  Комплектується лазерний принтер Brother HL 1110r картриджем моделі TN-1075. Одна його заправка дозволяє розраховувати на висновок до 700 сторінок. Але при цьому стартовий картридж, включений виробником у вихідний список поставки, не повністю заправлений тонером. Тому він може вивести до 500 листів. Існує на сьогоднішній день існує два можливих способи перезаправки. Один з них потребує оновлення програмного забезпечення системи друку, а другий базується на заміні спеціальних чіпів з вбудованим лічильником. Оскільки другий більш простий, то саме до нього у більшості і вдаються при виконанні даної операції. Він складається з таких етапів:
 • Витяг картриджа з системи друку та його розбирання.
 • Чистка ємностей від залишків тонера.
 • Засипка нового порошку.
 • Збір картриджа.
 • Оренда чіпа – лічильника і встановлення на його місце нової мікросхеми.
 • Встановлення картриджа принтер назад.
 • Висновок пробної сторінки.
 • Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців

  Порядок налаштування

  Основний формат аркушів, на яких може друкувати лазерний принтер Brother HL 1110r - A4. Тому в процесі налаштування виводити тестову сторінку рекомендується саме на ньому. Порядок підготовки до експлуатації даної периферійної системи наступний:
 • Витягуємо з упаковки. Акуратно знімаємо з його корпусу транспортні фіксатори.
 • Встановлюємо на місце використання.
 • Підключаємо до мережі електропостачання до персонального комп'ютера.
 • Включаємо комп'ютер і принтер.
 • Запускаємо установку драйверів з компакт-диска. Якщо приводу на комп'ютері немає для їх читання, то викачуємо програмний пакет з офіційного сайту виробника і инсталлируем його.
 • Перезавантажуємо ЕОМ.
 • Відкриваємо меню «Пуск» і переходимо в його розділ «Параметри».
 • Після цього вибираємо пункт «Пристрою». Далі відкриється інтерфейс цього розділу.
 • Потім переходимо в розділ «Принтери та сканери».
 • На наступному етапі вибираємо раніше проинсталлированный принтер. У вікні, що до нього меню вибираємо «Управління». Наступний пункт – це «Висновок тестової сторінки».
 • Після цього дане пристрій готовий до друку різного роду документації.

  Вартість

  Лазерний принтер Brother HL 1110r є дуже доступним пристроєм. У нього справді демократична вартість. Його ціна становить 7000-8000 рублів. Причому якщо його купувати в «глобальної павутини», то вартість може навіть знизитися до 6500-6700 рублів. Ну в спеціалізованому магазині або ж місцевому супермаркеті електроніки його можна купити за 7200-7700 рублів. Останній варіант придбання найбільш оптимальний. У цьому випадку і оцінити стан пристрою можна, і переконатися в його працездатності не складе особливої праці. А ось при придбанні через інтернет можуть виникнути певні проблеми, пов'язані з доставкою і можливою відсутністю деяких компонентів у переліку поставки.

  Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців

  Відгуки

  В основному позитивно характеризують власники лазерний принтер Brother HL 1110r. Відгуки покупців акцентують увагу на цілому ряді істотних переваг у нього. В першу чергу, виділяють його вкрай низьку вартість. Це дійсно доступна система друку, ціна на яку не може перевищувати 7000 рублів. Також у нього достатньо висока швидкість роботи. Цей принтер може вивести до 20 аркушів в форматі А4 протягом хвилини. До того ж витрати на утримання системи друку мінімізовані. Картридж можна заправляти тонерным порошком неодноразово. На додаток до цього у цього периферійного пристрою компактні розміри. Ще одна перевага такого пристрою – це простий порядок налаштування. Кількість виконуваних при його реалізації операцій зведено до мінімуму. Тобто з ним під силу впоратися і починаючому комп'ютерному спеціалісту з низьким рівнем підготовки. До мінусів можна віднести високе енергоспоживання. Він зумовлено використовуваної в системі друку технологією. Також до недоліків принтера можна віднести мінімальний набір способів підключення. До персонального комп'ютера можлива комутація лише з використанням інтерфейсу USB. Інших способів підключення не існує. Ще один істотний недолік – це невеликий ресурс картриджа, який розрахований на 700 листів. Тобто 2-3 рази в місяць потрібно буде його заповнювати тонером і оновлювати мікросхему обліку кількості виведених сторінок.
  Лазерний принтер Brother HL 1110r: відгуки покупців

  Висновок

  У цьому огляді було розглянуто лазерний принтер Brother HL 1110r. Відгуки, як було раніше зазначено, відносять його до бюджетного сегменту. Технічні специфікації у нього відповідні. Хоч і фахівці вважають такі системи друку безперспективними, але на них все ще існує досить великий попит. Найчастіше немає необхідності в придбанні МФУ з тієї причини, що в основному користувач друкує документацію, а не сканує сторінки або ж копіює їх. Тому і переплачувати за МФУ немає потреби. В цьому випадку значно простіше купити такий принтер і використовувати його прямим призначенням. Саме для таких випадків і рекомендується використовувати Brother HL 1110r. Це основна сфера його застосування.

  Популярі новини
  Загрузка...