Курган Залізний "Скайриме": опис локації

139 0 Новини високих технологій

В комп'ютерної рольової гри TES V: Skyrim більше сотні різноманітних локацій. Частина з них гравець обов'язково відвідає під час проходження сюжетної лінії, а іншу - можна просто пропустити, якщо не досліджувати ігровий світ досконально. У даній статті ми розглянемо Курган Залізний "Скайриме".

Курган Залізний "Скайриме": опис локації

Де знаходиться

Спочатку варто сказати, що подібні занедбані локації знаходяться по всьому ігровому світу. Вони відкриваються і з'являються на карті тільки після того, як гравець самостійно їх виявить. Курган Залізний, як і інші небезпечні локації, заселений тільки супротивниками. Виявити це місце біля Вінтерхолда, якщо обшукати місцевість біля таверни "Нічні ворота". Зайти в локацію можна з південної сторони на перехресті. При цьому стежка до кургану спрямована на північний захід.


Опис локації

Курган Залізний "Скайриме" відноситься до типу нордских руїн. Наповнення локації оновлюється через кожні 10 ігрових доби. Місце складається з декількох локацій відразу. Зовнішня майданчик перед входом в курган оточена скелями, а вхід на неї розташований з заходу. З сервера майданчик закриває гірських хребет, а з півдня кам'яна стіна. Перед входом розташований табір з ліжками і багаттям. На північній стороні майданчика знаходяться елементи нордских будівель. Між колонами знаходиться ущелина, яка є проходом у внутрішні приміщення.
Курган Залізний "Скайриме": опис локації
Курган Залізний у грі "Скайрим схожий на всі інші підземелля, які складаються з звивистих коридорів, пасток і чекаючих ворогів. У головному залі Кургану знаходиться широка драбина, за якої розташована Стіна Слів. З її допомогою можна вивчити частина нового заклинання "Бесплотность". Щоб вибрати на поверхню, необхідно підняти на великий засув двері і вийти на вуличну майданчик. Тут в якості нагороди буде розташований скриня з речами. Варто також відзначити, що в даній локації виконується квест "Повноліття".

Популярі новини
Загрузка...