Формат IGS. Чим відкрити його?

130 0 Новини високих технологій

У нашій статті ми розповімо про те, чим відкрити IGS-формат, що означає це розширення. Будуть розглянуті програми, які можна використовувати для роботи з такими документами. Отже, що таке IGS-формат? Відразу хочеться сказати, що він відкривається спеціальними утилітами. Сам файл з розширенням .igs є форматом векторної графіки 2D/3D.

Опис формату та його особливостей

Він заснований на специфіці Initial Graphics Exchange Specification (IGES). Використовується такий файл утилітами автоматизованого проектування. Призначений він для збереження, а також експорту векторних даних. У такому файлі можуть зберігатися діаграми, моделі каркасів і багато інші об'єкти. Зазначимо, що цей формат був розроблений уже давно – в 1979 році. І донині він залишається стандартним для перенесення тривимірних моделей між різними утилітами автоматизованого проектування.


Формат IGS. Чим відкрити його?

Програми для читання і редагування файлів IGS-формат

Отже, чим відкрити IGS? Для цих цілей можна використовувати одну з програм, представлених далі:
 • Утиліта ACD Systems Canvas 12. Це графічний пакет. Він призначений для професійних та аматорських операцій з обробки векторних зображень і графіки. Також в програмі можна створювати схематичні зображення.
 • Autodesk Inventor Fusion. Програма для машинобудівного тривимірного проектування. Крім того, в ній можна проводити розробку трубопровідних та кабельних систем.
 • Програма ideaMK IGSViewer. Безкоштовна утиліта для перегляду моделей САПР. Вона оснащена зручним інтерфейсом, працює швидко.
 • IMSI TurboCAD Deluxe 18. Програма з широкими функціональними можливостями. Можна створювати і записувати файли в різних форматах (їх понад тридцять), в тому числі і з розширення .igs.
 • Autodesk AutoCAD 2013 (програма для проектування) + плагін для відкриття файлів цього формату.
 • Формат IGS. Чим відкрити його?

  Невеликий висновок

  Тепер ви знаєте, що це за розширення .igs, ніж відкрити файли такого формату. Сподіваємося, що дана інформація була для вас корисною та цікавою.

  Популярі новини
  Загрузка...