Двемерская броня і зброя: особливості, властивості

117 0 Новини високих технологій

Двемерская раса протягом всієї своєї історії завжди відрізнялася високим рівнем технологій і неймовірним якістю обладунків. Такого успіху вони змогли досягти не лише завдяки винайденому сплаву, але і хорошим ковальським навичкам. Двемерская броня являє собою щось середнє між міцними сталевими обладунками і пластинчастим спорядженням. В ідеалі їх краще носити злодіям і найманцям, але також існують особливо міцні обладунки для важких піхотинців.

Створення двемерской броні в "Скайриме"

Для того щоб оволодіти мистецтвом виготовлення такого роду спорядження, необхідно отримати 30 рівень в професії "Ковальська справа". Для створення двемерских обладунків потрібно також обзавестися витратними матеріалами. Для більшої частини зброї використовуються сталеві, залізні і двемерские злитки. В якості допоміжного матеріалу додаються смужки шкіри.


Для того щоб поліпшити двемерскую броню, потрібно скористатися кузнею і обзавестися деякими кількістю двемерских злитків, число яких залежить від рівня заточування предмета.

Двемерское зброю

Як нескладно здогадатися, двемерское зброю нітрохи не поступається по міцності двемерской броні. Кузнєцов, були вихідцями з двемерских кланів, вкрай цінували за часів всіх великих воєн до тих пір, поки раса ельфів-гномів не вимерла.
Двемерская броня і зброя: особливості, властивості
Зброя, створене глибинними жителями, має високі характеристики шкоди. При цьому воно має досить малу вагу, що робить його ідеальним для спритних лучників і безшумних вбивць. Для створення двемерского зброї, як і у випадку з бронею, необхідно запастися сталевими, залізними та двемерскими злитками. При поліпшенні унікального спорядження іноді можуть знадобитися корундові і даэдрические злитки.


Унікальне двемерское спорядження

На просторах Тамріеля розкидано величезна кількість унікального двемерского спорядження. Це не тільки звичайні зачаровані мечі і обладунки, але і вкрай рідкісні даэдрические артефакти. Деякі з них володіють винятковими властивостями, які неможливо відтворити за допомогою ковальської справи, навіть із застосуванням алхімії.
Двемерская броня і зброя: особливості, властивості
Одним з найвідоміших артефактів такого роду є щит "Руйнівник заклинань". Він здатний поглинати до 50 одиниць магічного шкоди. При цьому вершиною ковальського мистецтва двемеров протягом усіх 4 ер є артефакти "Роздільник" і "Разрубатель", що вперше з'явилися в серії The Elder Scrolls ще з часів "Моровинда". При ударі вони здатні завдати величезної шкоди і викрасти у ворога велику кількість життєвих сил, енергії і мани.

Популярі новини
Загрузка...