Корисні apk-додатки для "Андроїда": огляд кращих програм

220 0 Новини високих технологій

На просторах Інтернету можна знайти масу apk-додатків для Android-платформи. Їх написанням займаються головним чином сторонні і не мають відношення до самої операційної системи розробники. І якщо в «Гугл Плее» інсталяція відбувається безпосередньо з сервісу, то на інших агрегаторах необхідно завантажувати і запускати виконуючий apk-файл на своєму телефоні. Такий підхід використовують, як правило, для злому ігор і додавання в код якихось своїх даних. Після такої переробки та подальшої інсталяції файли встановлених apk-додатків перетворюються в повноцінні програми. Але є окрема каста розробників, які принципово або з якихось інших причин не публікують свої продукти в «Гугл Плее», а воліють їх поширювати іншими способами. Причому іноді трапляються дуже навіть гідні продукти.


Ми розглянемо кілька корисних apk-додатків для Android, які можна знайти як у відомому агрегаторі від «Гугла», так і в інших вільних джерелах. Всі вони, судячи з відгуків користувачів, заслуговують бути встановленими і радують стабільною роботою.

Pocket

Це одне з найкращих і широко затребуваних apk-додатків для платформи Android. Програма дозволяє зберігати практично будь-які матеріали і медіаконтент для подальшого перегляду.
Корисні apk-додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Це доведеться як не можна до речі, якщо ви хочете ознайомитися з відкладеним інформацією на інших пристроях або за відсутністю інтернет-підключення. Навіть якщо ви знаходитесь офлайн, всі матеріали будуть збережені у вашому профілі Pocket. Дане apk-додаток буде ідеальним підмогою в подорожах.


Google Fit

Сервіси, які стежать за своїм здоров'ям і фізичною активністю, набирають популярність. Одним з найбільш примітних apk-додатків такого плану можна назвати Google Fit. Програма з належною ретельністю збирає дані про вашої активності і робить відповідні висновки.
Корисні apk-додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Для повного розкриття можливостей утиліти знадобиться наявність хоча б одного зовнішнього датчика. Додаток покаже вам, яке ви покрили відстань за певний проміжок часу, скільки при цьому спалили калорій та іншу корисну інформацію.

«Yahoo Погода»

Це одне з найкрасивіших apk-додатків в частині візуалізації прогнозу погоди. Інтерфейс можна гнучко налаштувати під конкретні потреби: місто, ділянка, день, тиждень, місяць, рік і навіть годину. На кожне погодне явище і до кожного населеного пункту підбираються красиві пейзажі і фотографії з сервісу Flickr.
Корисні apk-додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Крім температури повітря, програма пропонує ознайомитися з інформацією про силу вітру, подивитися місячні фази і положення сонця, а також дозволяє вивчити карту міста і які примітні на ній події.

MyLifeOrganized

Цей додаток стане відмінним підмогою для тих, хто звик організовувати свій день. Програма буде виступати в ролі вашого особистого секретаря, невпинно стежачи за вашими справами і нагадуючи про необхідність виконати чергову задачу.
Корисні apk-додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Всі події можна об'єднати в групи і визначати їх важливість як щодо інших справ, так і яких-то місць на карті. Наприклад, коли ви проходите повз магазину електроніки, додаток нагадає вам, що у вас вдома закінчилися батарейки.

LinGo Play

Це досить цікавий додаток з вивчення і подальшого закріплення іноземних слів. Користувачі особливо добре відгукуються про роботу з англійською мовою. Інтерфейс програми простий і інтуїтивно зрозумілий.
Корисні apk-додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
У процесі навчання вам буде показана картинка, де зображено якийсь об'єкт разом з назвою. Тут же можна прослухати правильне вимова слова. Все навчання побудовано в ігровому форматі. На ваш вибір буде показаний об'єкт, або слово, а ви повинні вгадати, що перед вами. Навіть якщо вивчення мов дається вам з великим трудом, такий підхід дозволить значно просунутися в цій справі.

Lumosity

Цей додаток кидає виклик пам'яті, уваги і іншим вашим здібностям. Програма пропонує понад 25 пізнавальних і розвиваючих ігор для щоденного тренування. Причому кожна гра підлаштовується під ваші індивідуальні можливості й успіхи, тримаючи планку таким чином, щоб ви постійно розвивалися.
Корисні apk-додатки для "Андроїда": огляд кращих програм
Інтерфейс програми простий і зрозумілий. Після запуску програма відразу пропонує вибрати одну з декількох гілок навчання, де ви вирішуєте, яка з них вам ближче і приємніше. Всі результати акуратно враховуються місцевим майстром-помічником, що дозволяє відстежити прогрес.

Популярі новини
Загрузка...