Параметри Huawei-роутера: інструкція і характеристики

223 0 Новини високих технологій

У пропонованому вашій увазі матеріалі буде викладена поетапна параметри Huawei WS319. Це роутер початкового рівня з непоганими технічними характеристиками і доступною вартістю. Його найбільш часто застосовують при реалізації невеликих обчислювальних мереж. Саме його порядок налаштування в подальшому і буде викладений. Також наведені технічні характеристики цього пристрою.

Параметри Huawei-роутера: інструкція і характеристики

Комплектація маршрутизатора. Спеціалізація

Список поставки розглянутої моделі маршрутизатора складається з таких основних елементів:
 • Мережний пристрій.
 • Вита пара довжиною 1 метр і обтиску з двох сторін. Її використовують в деяких випадках на етапі програмної настройки мережевого пристрою.
 • Керівництво користувача. У ньому детально та поетапно викладено параметри Huawei – роутера даної моделі. Також наведено його технічні характеристики і дані рекомендації щодо експлуатації даної мережевої системи.
 • Блок живлення. Він забезпечує електроживлення точки доступу до «глобальної павутини».
 • Компакт-диск з документацією та програмним забезпеченням, яке дозволяє налаштувати маршрутизатор.
 • Гарантійний талон. Його термін дії становить один рік.
 • У список поставки роутера виробник включив всі необхідні елементи для його первісної налаштування та подальшої експлуатації. Тобто з позиції комплектації у нього немає яких-небудь істотних недоліків.


  Технічні параметри даного маршрутизатора відносять його до групи пристроїв початкового рівня. Тому з його допомогою найбільш оптимально реалізовувати невеликі комп'ютерні мережі. Кількість підключених до них обчислювальних пристроїв не повинно перевищувати 4-6 штук. Тобто такий маршрутизатор використовують найбільш часто в домашніх умовах. Але також його можна застосувати і в невеликому офісі з аналогічною кількістю персональних комп'ютерів.
  Параметри Huawei-роутера: інструкція і характеристики

  Основні параметри

  Технічні характеристики даного пристрою наступні:
 • Один вхідний порт RJ-45 з маркуванням WAN і максимальною швидкістю передачі інформації 100 Мбіт/сек.
 • Дві антени для організації бездротової частини комп'ютерної мережі. Номінальний коефіцієнт посилення кожній з них відповідає 5 дБ. Максимальна швидкість бездротового сегмента в даному випадку становить 300 Мбіт/с.
 • Також маршрутизатор оснащений чотирма портами RJ-45. З їх допомогою створюється провідний сегмент комп'ютерної мережі. В цьому випадку можна розраховувати на отримання і відправку даних зі швидкістю близько 100 Мбіт/сек.
 • Ключовий недолік роутера – це відсутність порту USB. Тобто підключення до Глобальної павутини може бути реалізовано з допомогою порти RJ-45 з позначенням WAN. А ось резервного способу комутації до інтернету в цьому випадку не існує. Після розгляду технічних специфікацій даного маршрутизатора розберемося з тим, як зайти в налаштування роутера Huawei WS319 і належним чином його сконфігурувати для експлуатації.


  Параметри Huawei-роутера: інструкція і характеристики

  Вибір місця для установки. Підключення

  Перший важливий етап при налаштуванні Huawei WS319 – це правильний вибір місця його установки. Як правило, користувачі його пропускають і ігнорують. Але від правильного розташування такого мережевого пристрою залежить дуже і дуже багато. Тому до цього моменту потрібно підійти досить грунтовно. Перша важлива умова: розташування роутера повинно бути як можна ближче до центру приміщення, в якому створюється точка доступу до Глобальної павутини. Це дозволить створити найкраще бездротове покриття. Також не допускається близьке розташування різних металевих елементів і поверхонь. Їх наявність буде «гасить» сигнал бездротової мережі. На додаток до цього на місце установки мережевого пристрою повинні без проблем підходити дротові комунікації від провайдера. З їх допомогою буде реалізований обмін даними з інтернетом. Це вита пара з обжатим роз'ємом на кінці. Ще одна важлива умова при виборі місця установки маршрутизатор – це близьке розташування розетки мережі електропостачання. У неї підключається блок живлення роутера. Саме відштовхуючись від цих умов і вибирається місце розташування в приміщенні будь-якого мережевого пристрою.
  Комутація роутера починається з підключення маршрутизатора до обладнання компанії – провайдера. Тобто роз'єм витої пари від нього встановлюється в порт роутера з позначенням WAN. Далі підключається штекер від блоку живлення. А він сам при цьому встановлюється в розетку. При необхідності створюється також провідний сегмент обчислювальної мережі. У цьому випадку обтисненням вита пара з двох сторін від маршрутизатора прокладається до обчислювальному пристрою. Одним кінцем вона підключається до порту LAN роутера. А з іншого боку її роз'єм встановлюється в гніздо комутованого пристрою. Знову-таки, єдиний недолік цього маршрутизатора – це відсутність порту USB. Тому, наприклад, підключити до даної моделі маршрутизатора такий модем, як Huawei E8372 неможливо, і за рахунок цього реалізувати альтернативний спосіб комутації з Глобальною павутиною не вийде.
  Параметри Huawei-роутера: інструкція і характеристики

  Програмна перенастроювання. Основні дії

  Софт роутера налаштовується таким чином:
 • На першому етапі обов'язково скидаємо програмові параметри до початкового стану. Для цього у включеному стані затискаємо кнопку Reset. Як тільки пристрій повністю і початок завантажуватися відпускаємо її.
 • Включаємо персональний комп'ютер і роутер. Чекаємо закінчення їх завантаження.
 • Далі активуємо технологію пошуку доступних бездротових підключень на персональному комп'ютері. У списку вибираємо мережу під назвою Huawei WS319. У процесі підключення з'явитися вікно запиту з вимогою ввести пароль. Знаходимо його на нижній наклейці корпусу пристрою і набираємо в поле вводу раніше з'явився вікна.
 • Потім необхідно дочекатися з'єднання. При цьому в правому нижньому куті повинно з'явитися інформаційне повідомлення про наявність з'єднання.
 • На наступному етапі необхідно запустити браузер. В його рядку вводимо адресу роутера Huawei WS319. За замовчуванням його значення дорівнює 1921683.1.
 • Після цього з'явиться вікно ідентифікації. У ньому потрібно набрати логін і пароль. У кожному з полів вводимо слово «admin».
 • У вікні, що на наступному етапі вікні інтерфейсу переходимо на вкладку «Інтернет». На ній вказуємо тип з'єднання (РРРоЕ, L2TP або ж РРТР), спосіб адресації, логін і пароль. Всю цю інформацію можна уточнити в договорі на надання послуги доступу до інтернету, який ви уклали з провайдером. Також включаємо з'єднання за допомогою відповідного прапорця. Зберігаємо задані параметри.
 • Переходимо на вкладку «Домашня мережа». На ній задаємо динамічну адресацію, змінюємо назву її і пароль для підключення на свій розсуд. Також в обов'язковому порядку активуємо метод шифрування WPA2 як найбільш надійний. Знову зберігаємо внесені зміни і виходимо з інтерфейсу налаштування мережевого пристрою.
 • Тестування

  Параметри Huawei-роутера: інструкція і характеристики
  Наступний обов'язковий етап в налаштування Wi-Fi-роутера Huawei моделі WS319 – це перевірка його працездатності. На цьому етапі підключаємо будь-яку обчислювальну систему до маршрутизатора. Потім запускаємо на ній браузер і відкриваємо будь-який сайт. Якщо інтерфейс відкритої сторінки «глобальної павутини» відкрився, то маршрутизатор готовий до експлуатації. В іншому випадку потрібно зайти в налаштування і перевірити їх коректність.

  Власне, на цьому повністю все і завершено. Вам вдалося налаштувати роутер Huawei .

  Про ціну

  Вартість даного пристрою становить 1500 рублів. Це досить висока ціна як для маршрутизатора економкласу. Але якщо врахувати його високий рівень надійності і повна відсутність будь-яких недоробок, то стає очевидним вибір саме такого роутера, а не якогось іншого.

  Думка власників

  Параметри Huawei-роутера: інструкція і характеристики
  В рамках цього огляду було описано, як зайти в налаштування роутера Huawei WS319 і правильно їх установити. Також ми привели список його комплектації і основні технічні параметри. До плюсів даного пристрою можна віднести надійність, відмінну комплектацію і повна відсутність «багів» в програмній оболонці. А ось недолік у нього лише один – це завищена вартість, яка компенсується раніше наведеними перевагами.

  Висновок

  Параметри Huawei – роутера моделі WS319 - досить проста операція. З нею під силу впоратися навіть погано підготовленому користувачеві. Тому немає потреби залучати відповідних фахівців за додаткову плату. Потрібно лише поетапно виконати раніше викладені дії і самостійно налаштувати таку точку доступу.

  Популярі новини
  Загрузка...