Як зробити залізні прути в "Майнкрафте": інструкція

248 0 Новини високих технологій

Ті, хто хоч раз грали в комп'ютерну гру Minecraft, знайомі зі складною системою створення предметів. З ресурсів гравець робить речі, потім з них крафтит більш складні знаряддя і так далі. У даній статті ми розберемося в тому, як зробити залізні прути в "Майнкрафте".

Як зробити залізні прути в "Майнкрафте": інструкція

Опис предмета

Перед тим як розповісти про процедуру крафта, необхідно дізнатися про всі характеристики і призначення даного ресурсу. Оригінальна назва залізних прутів – Iron bars. У російських версіях предмет також може носити назву "залізна решітка". По виду являє собою прозорий блок, контуром якого є залізні прути. У грі використовується для обмеження доступу на яку-небудь територію. Наприклад, ви можете скрафтить залізні прути в "Майнкрафте" для того, щоб захистити своє лігво від нічних монстрів.


Грати можна знайти і в готовому вигляді в будь-фортець. Розміщується за правилами скляній панелі. Це означає, що даний блок має всього 1/8 товщини повноцінного блоку. Якщо поставити його один раз, то перемістити вже не вийде. Також варто сказати, що конструкція з залізних грат може бути з'єднана зі склом або скляними панелями. Однак разом з парканом комбінувати не вийде.
Як зробити залізні прути в "Майнкрафте": інструкція

Як зробити залізні прути в "Майнкрафте"?

Тепер перейдемо до процедури крафта. Для того щоб створити даний предмет в грі, вам належить підготувати залізні злитки в кількості 6 штук. Тому спочатку треба скрафтить їх. Для створення залізних злитків потрібно залізна руда та 1 одиниця будь-якого палива. Ці інгредієнти необхідно помістити в піч у наступному порядку, починаючи зверху: руда, вогонь, паливо. Крім цього способу, в грі є ще два варіанти створення злитків заліза. Перший – це розбиття цілісного блоку заліза. В результаті ви отримаєте 9 зливків, за допомогою яких надалі можна буде зробити залізні прути в "Майнкрафте". Останній варіант – це поєднання 9 шматочків заліза в один злиток. Обидва способи працюють через стандартне вікно для крафта предметів.


Тепер переходимо до найголовнішого – створення залізних прутів. В цьому процесі немає нічого складного. Вам необхідно відкрити вікно для крафта речей і розставити 6 одиниць залізних злитків в нижню частину. В результаті повинні бути повністю зайняті два рядки знизу, після чого ви зможете зробити залізні прути в "Майнкрафте".
Як зробити залізні прути в "Майнкрафте": інструкція

Додатково

Тепер кілька фішок та особливостей, пов'язаних з даним предметом:
  • Крім фортець, які згадані на початку статті, залізні прути також можна відшукати в селах або голку. Останнє – це назва зимової території в грі.
  • Через встановлену залізні ґрати не може пролетіти стріла або будь кинутий предмет.
  • Перед використанням прутів пам'ятайте, що до них не вийде прикріпити факел.
  • Решітка може захистити від ворожості Мандрівника Краю.
  • Тепер ви знаєте все про крафт залізних прутів "Майнкрафте". Ця інформація вам обов'язково стане в нагоді, якщо ви хочете максимально ефективно і вигідно розподіляти ресурси. Також без залізних грат неможливо обійтися при будівництві деяких будівель. Наприклад, можна створити імпровізовану в'язницю для зомбі.

    Популярі новини
    Загрузка...