Як викласти фото в Інтернет: приклади

255 0 Новини високих технологій

Будь користуватися Мережі може легко викласти фото в Інтернет. Для цього не потрібні спеціальні навички або програми. Досить вибрати відповідний метод і слідувати одній з інструкцій, які представлені нижче.

Перший варіант: хостинги

Почнемо інструкцію з самого очевидного і простого варіанту. З допомогою спеціальних сервісів користувачі можуть завантажувати будь-які зображення на сервер, а потім користуватися ними в своїх цілях. Наприклад, людина виклав фото дружини в Інтернет, а потім відправив посиланням на її сторінку в соціальній мережі. Так можна додавати файли у Інтернет. Серед безкоштовних хостингів можна знайти десятки варіантів. Нижче представлено кілька популярних сайтів даної тематики з інструкціями.

EasyFoto

Цей сайт досить простий і має мінімум додаткових функцій. На головній сторінці ви побачите поле для додавання фотографій. Натисніть на кнопку "Виберіть файл" і вкажіть шлях до зображення на жорсткому диску. Після цього натисніть кнопку "Завантажити". До речі, навіть сам сервіс має очевидні підказки у вигляді покажчиків з порядковими цифрами, тому викласти фото в Інтернет таким способом зможе навіть новачок.


Після завантаження на сервер ви отримаєте декілька посилань. Серед них ви знайдете посилання на оригінальне фото, варіант для форумів, шпалер робочого столу і так далі. Просто скопіюйте посилання і вставити її в адресний рядок або в те місце, яке потрібно.
Як викласти фото в Інтернет: приклади

Photobucket

Один з популярних іноземних фотохостингов під назвою Photobucket. Відрізняється тим, що вимагає реєстрації. Зате всі посилання і зображення будуть збережені в особистому кабінеті і будуть доступні вам надалі. У розділі Sign Up необхідно ввести дані для реєстрації та створити профіль. Після цього зайдіть в розділ Upload і виберіть шлях до потрібного файлу на жорсткому диску. Щоб викласти фото в Інтернет на Photobucket, достатньо виконати ці дії - файл автоматично з'явиться на сервері з усіма необхідними посиланнями.


FastPic

Останній розглянутий сервіс - FastPic. На головній сторінці тиснемо кнопку "Вибрати файли" і знову вказуємо шлях до каталогу із збереженими зображеннями. Можна закачати на сервер відразу кілька файлів. Після вибору фото клікаємо на "Завантажити". Після закачування під картинкою також з'являться посилання на зображення, код для вставки на форум і так далі.
Як викласти фото в Інтернет: приклади

Завантаження на "Яндекс"

Другий спосіб - це закачування прямо на сайт пошукової системи. Однак у такому разі всі викладені матеріали стануть доступні всім користувачам цього сайту. Вони зможуть натрапити на них, якщо будуть шукати тематичні зображення в Yandex. Отже, щоб викласти фото в Інтернет на "Яндекс", необхідно:
 • Відкрити розділ "Яндекс. Картинки".
 • В основній частині вікна ви побачите список картинок користувачів. Щоб додати файл, натисніть на кнопку "Додати картку".
 • Після цього з'явиться бічне меню, в якому потрібно вибрати пункт "Завантажити з комп'ютера".
 • Вкажіть шлях до файлу, щоб викласти фото в Інтернет.
 • Вибрати колекцію для збереження і дочекатися закінчення завантаження на сервер.
 • Як викласти фото в Інтернет: приклади
  Варто також відзначити, що швидкість закачування повністю залежить від швидкості Інтернету на віддачу, а також від самого розміру файлу.

  Популярі новини
  Загрузка...