"Сталкер: Поклик Прип'яті". Мод "Сталкер: Чорний сталкер 2": де знайти інструменти

331 0 Новини високих технологій

У цій статті розповімо, де знайти інструменти в грі "Чорний сталкер 2". Восени 2009-го, через два роки після виходу "Сталкер: Тінь Чорнобиля", мільйони геймерів по всій планеті зраділи: вийшов новий "Сталкер: Поклик Прип'яті". Так само, як і перший, новий "Сталкер" випущений українською фірмою в жанрі шутер з геймплеєм від першої особи і розповідає про життя у зоні відчуження.

"Сталкер: Поклик Прип'яті". Мод "Сталкер: Чорний сталкер 2": де знайти інструменти
Незабаром після виходу в Мережі почали з'являтися моди до гри. Один з них - "Сталкер: Чорний сталкер 2", де знайти інструменти для техніків з бази один з ключових квестів, як в інших частинах гри.

Передісторія гри

Після відключення установки "Випалювач мізків" шлях до центру зони стає відкритим. Але сама зона є дуже нестабільною, карти місцевості вже мало допомагають, так як розташування аномалій постійно змінюється. Уряд України вирішує взяти територію зони під свій контроль. СБУ надсилає у зону п'ять вертольотів, які повинні розвідати розташування повітряних аномалій. Щоб основні групи військових пересувалися вже відносно безпечним маршрутами.


Але під час операції зона знову змінюється і всі вертольоти, потрапивши в аномалії, розбиваються в різних куточках території. Розслідування провалу операції доручають майору Дегтярьову, в минулому сталкеру з чималим досвідом.
"Сталкер: Поклик Прип'яті". Мод "Сталкер: Чорний сталкер 2": де знайти інструменти

Сюжет

Головний герой гри - майор Дегтярьов, відправлений службою безпеки України. Його головні завдання - відшукати і досліджувати всі впали вертольоти. Два вертольоти виявляються збитими невідомим електричним зарядом величезної сили. Ще в одному знаходиться інформація про трьох точках евакуації, на яких можливо є пілоти вижили. Паралельно з головним завданням герой виконує другорядні, які отримує від сталкерів, торговців і ватажків угруповань. В ході розслідування Дегтярьов дізнається про "Виріб № 62", яким власне і були збиті вертольоти. Ця знахідка призводить майора у шляхопровід "Прип'ять 1", який веде до самого міста-примари Прип'яті.


Проходження "Чорний сталкер 2": де знайти інструменти

"Чорний сталкер" і "Чорний сталкер 2" - це моди ігри "Поклик Прип'яті". В них додано нове озброєння, виправлені деякі помилки основною версією, добавлена мінеральна вода, можливість продажу артефактів вченим, збільшені кишенькові гроші у сталкерів і багато іншого.
"Сталкер: Поклик Прип'яті". Мод "Сталкер: Чорний сталкер 2": де знайти інструменти
Як і в "Поклик Прип'яті", в "Сталкері: Чорному сталкера 2", де знайти інструменти для техніків, зробити це можна за завданням. Отримати його можна у Кардана і Азоту. Для більшої зручності потрібно знайти по два комплекти інструментів і віднести обом замовникам, щоб з'явилася можливість модифікування екіпіровки в грі "Сталкер: Чорний сталкер 2". Де знайти інструменти для грубої роботи:
 • На локації Затон потрібно знайти лісопилку, але варто бути обережним, так як місце кишить зомбі. На горищі будівлі знаходяться інструменти.
 • Другий комплект знаходиться на локації Юпітер в покинутому вагоні з аномалією "Електра". Потрібно залізти на міст і зістрибнути на вагон, піднятися у відкритий люк і пройти в кінець вагона, ховаючись від аномалії.
 • Де знайти інструменти для тонкої роботи:
 • На локації Затон є цехи підстанції - закинута будова, де влаштувалися найманці. Потрібно принести їм їжі і можна спокійно досліджувати територію.
 • На локації Юпітер, біля однойменного заводу, є аномалія "Бетонна ванна", пройшовши яку, потрібно увійти в будівлю і на горищі знайти інструменти. Горище просто усипаний аномалією "Електра", а біля будівлі бродить зграя собак.
 • Розташування інструментів для калібрування відрізняється від геймплея в "Поклик Прип'яті", тепер їх можна знайти:
 • На локації Юпітер є станція "Янів", інструменти лежать на стелажі біля спуску в підвал до особистої скриньки.
 • Біля лісництва, якщо рухатися вздовж паркану вліво, то наприкінці можна знайти інструменти прямо на землі.
 • Популярі новини
  Загрузка...