Необроблений камінь: способи та місця видобутку

190 0 Новини високих технологій

World of Warcraft є на сьогоднішній день самою культовою MMORPG в світі – це факт. Але те, що компанія Blizzard подбала не тільки про геймплеї, але і внутрішньоігрової складової WoW, такий як розвиток професій, розширена система торгів та видобутку потрібних ресурсів – це додає їй популярності та поваги. Наприклад, вибивається з мобів або з скринь який-небудь інгредієнт (необроблений камінь чи щось інше). Якщо він не потрібен, то його можна продати. Комусь іншому згодиться, а гравцеві додається в скарбничку ігрова валюта

Що таке необроблений камінь

Взагалі, кожна професія «Ворлд оф Варкрафт» є затребуваною і приносить солідний прибуток при правильній прокачування. Взяти, наприклад, гірнича справа. Видобуток руди і каменю з подальшим розвитком навички коваля дозволить кувати топові обладунки і підраховувати золото від їх продажу.


Необроблений камінь: способи та місця видобутку
Але іноді разом з рудою видобуваються та інші матеріали, зокрема необроблений камінь. Іноді він не тільки видобувається з рудою, а вибивається з мобів на локаціях. І може викликати подив у досвідченого гравця – куди ж його можна використовувати. А насправді, даний ресурс широко застосовується для таких професій, як ковальство (виготовлення посилень на зброю), ювелірна справа (підсилюють статуї) і інженерна справа (допоміжні компоненти для прокачування професії).

Як знайти камінь при прокачуванні професії

Існує категорія гравців, яка вибрала для себе в'язку «Гірнича справа-Ковальство». Це логічно, так як вони взаємопов'язані, і необроблений камінь дає плюс до прокачування і там, і там. Тому потрібно знати, де саме найбільший дроп даного матеріалу.


Необроблений камінь: способи та місця видобутку
Отже, кращі способи добути камінь:
 • Олов'яна жила (локації Примарні землі, Передгір'я Хилсбрада, Ясеневий ліс, Терниста долина).
 • Поклади міфріла (локації Тисяча Голок, Тліюче ущелина).
 • Поклади щирого срібла (Зимові ключі, Палаючі степи, Тисяча голок).
 • Саме у цих покладах руди найбільш високий шанс на те, що випаде необроблений камінь. У 335 де взяти даний компонент для крафта? Адже це найбільш перевірена версія WoW. Саме в ній були введені додаткові місця розташування покладів природних копалин, щоб прискорити процес прокачування професій.

  Де ще можна знайти потрібний інгредієнт

  Звичайно, до того моменту як персонаж досягне максимального рівня і відкриє політ на маунтах, збирати необроблений камінь даними способом стане не дуже цікаво. Тому можна вибрати інший варіант, який хоч і не дуже швидкий, але не вимагає великої кількості переміщень. Мова йде про фермі даного ресурсу з мобів як на відкритих локаціях, так і в данжах, причому починаючи з 14-го рівня персонажа.
  Необроблений камінь: способи та місця видобутку
  Персонаж повинен знаходитися в локації Західний край, і там з мобів Нежить-землечерп і Скелет-шахтар може впасти необроблений камінь. Гра пропонує тут же, в Західному краї, спуститися в Мертві Копальні (друге доступне гравцям підземелля). Моби Шахтар і Землекоп з братства Справедливості готові віддати свої камені, якщо їх здолати. А взагалі, цей камінь може випасти фактично з будь-мобу в ігровому світі World of Warcraft. Щоправда, шанс видобутку настільки низький, що прагне до нуля.

  Популярі новини
  Загрузка...