Як створити порожній файл в системі Windows для новачків

67 0 Новини високих технологій

Для початку необхідно пояснити витоки, ази. Щоб розуміти все далі, необхідно ознайомитися з початковими поняттями. Наприклад, що таке файл простою мовою: це певний обсяг структурованої інформації, об'єднаної загальним змістом і зібраної в одній оболонці. З файлом більш-менш ясно, тобто це будь-яка текстова, мультимедійна інформація користувача будь-якого відрізка і розміру. Зрозуміло? Більш ніж. Але є ще одне туманне поняття – якесь розширення файлу. Що це таке? Розширення служить для вказівки типу файлу. Іншими словами, допомагає комп'ютеру визначити програму, за допомогою якої можна відкрити його, а також допомагає людині швидко зрозуміти тип міститься в ньому інформації.


Отже, файл – сама інформація, розширення імені файлу – тип.

Необхідність створення інформації без її певного типу Windows: витоки

Для вирішення багатьох технічних завдань в операційній системі Windows потрібно створювати інформацію без типу, тобто файл без розширення, або порожній. Як створити порожній файл у Windows? У статті представлений відповідь на це питання у вигляді простого прикладу з фотографіями, щоб недосвідчені користувачі змогли зрозуміти весь процес. Отже, спочатку визначимося, а відображається взагалі на комп'ютері тип інформації. Зазвичай розробники OS Windows для простих користувачів приховують розширення всіх файлів, але для даної інструкції це не підійде. Для перевірки створимо найпростіший текстовий файл і назвемо його «Як створити порожній файл»:
 • Для цього клацаємо explorer меню правою кнопкою миші.
 • У контекстному меню наводимо курсор на рядок «Створити».
 • Вибираємо з представлених файлів «Текстовий файл».
 • У вікні провідника з'являється файл з виділеним назвою «Новий текстовий документ» - система пропонує перейменувати його. Виконаємо це дія.


  Як створити порожній файл в системі Windows для новачків
  Назвемо його, звернемо увагу на те, що, крім назви, з правої сторони більше немає ніяких вказівок. Це як раз і є ознака того, що в системі Windows інформаційний тип прихований в налаштуваннях.
  Як створити порожній файл в системі Windows для новачків
  У меню провідника переходимо в лівий верхній кут, де є рядок «Файл», натискаємо на неї, з'являється ще одне контекстне меню, в якому шукаємо рядок «Параметри», клікаєм по ній.
  Як створити порожній файл в системі Windows для новачків
  Тут же з'являється контекстне вікно з трьома вкладками, в якому потрібно перейти на вкладку «Вид», а вже в ньому вибрати рядок, зазначену галочкою «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Прибираємо на ній галочку, тиснемо знизу «Застосувати» і "Ок". Далі повертаємося до нашого файлу і бачимо зміни в ньому.
  Як створити порожній файл в системі Windows для новачків
  Таким чином, ми бачимо після назви текстового документа з'явився символ «.», а також три латинські букви txt. Це і є приховане раніше позначення розширення файлу, в даному випадку абревіатура розширення текстового файлу.

  Рухаємося далі в роботі з файлом і його типом

  Тепер вирішуємо основне завдання - створити порожній файл без розширення в Windows:
 • Виділяємо потрібний файл лівою клавішею миші.
 • Тиснемо праву кнопку миші, в контекстному меню вибираємо рядок «Перейменувати».
 • Назва файлу виділиться, пересуваємо курсор від назви файлу до його розширення, в нашому випадку .txt, і клавішею клавіатури Backspace стираємо всі символи до самої назви файлу.
 • З'являється попереджувальне вікно інформації, в якому сміливо тиснемо «Так».
 • Натискаємо клавішу Enter, щоб зберегти наші дії.
 • В результаті таких дій отримуємо необхідний результат – порожній файл без свого типу.
  Як створити порожній файл в системі Windows для новачків

  Файлова інформація і зміна її формату: висновок

  Інструкція, представлена вище, хоч і призначена для недосвідчених користувачів, але стане в нагоді і тим, хто збирається за даними порожніми файлами вести які-небудь технічні дії (перевірку зовнішнього накопичувача, перевірку або збереження файлу системи браузерів і т. д.) самостійно або за іншою докладної інструкції. Якщо ж користувач ще незнайомий із зазначеними операціями і зазирнув у цю інструкцію заради цікавості – на практиці застосовувати її краще не варто, або ж до виконання дії потрібно обов'язково зробити збереження контрольної точки системи Windows (щоб уникнути можливих неполадок роботи ПК). Змінити чи видалити розширення файлів можна і через командний рядок, а також і в інших операційних системах, але це вже інша історія.

  Популярі новини
  Загрузка...