Програма для впізнання музики: огляд кращих сервісів

143 0 Новини високих технологій

Напевно, кожному знайома ситуація, коли ви чуєте де-небудь знайому мелодію, але ніяк не можете згадати, як називається трек. Далеко не всі користувачі відрізняються відмінною пам'яттю на музичні композиції і виконавців, але сучасні технології і в цьому випадку прийдуть на допомогу. На просторах інтернету можна знайти спеціальні програми для впізнання музики, які підкажуть і назву треку, і його автора, та іншу інформацію. Щоправда, не кожна утиліта такого плану гідно справляється з поставленим завданням. Одні програми для впізнання мелодії визначають композицію за лічені секунди, у той час як інші не можуть впорається навіть з «Калиною-малиною», так що до вибору подібного софта потрібно підходити з усією ретельністю, інакше вам так і доведеться покладатися тільки на свою пам'ять.


Кращі сервіси для розпізнавання треків

Отже, представляємо вашій увазі кращі програми для впізнання музики, які користуються підвищеною популярністю і мають масу позитивних відгуків. Розглянемо можливості та особливості кожного додатка.

Shazam

«Шазам» можна сміливо назвати самою популярною програмою для впізнання музики на телефоні і комп'ютері. Відгуки про роботу утиліти суцільно позитивні. У інтерфейс «Шазам» грамотно інтегровані соціальні сервіси «Фейсбук», «Твіттер», «Ватсап» та інші, що помітно полегшує обмін музичними композиціями з однодумцями.
Програма для впізнання музики: огляд кращих сервісів
До роботи програми для впізнання музики ніяких питань немає. Утиліта досить швидко визначає не тільки назва пісні, але і всю ключову інформацію, якщо така є в базі даних сервісу: виконавець, дата виходу композиції, альбом і т. д.


Крім того, якщо трек досить популярний, то крім базових даних на екрані можуть з'явитися текст пісні, відео та інший супутній контент. Все це акуратно і зручно розташовується на основному екрані утиліти.

«Аліса»

Голосовий помічник «Аліса» – це дітище пошукової системи «Яндекс». Вона володіє масою цікавих і великих можливостей, у тому числі виступає в ролі програми для впізнання музики на комп'ютері або мобільному пристрої.
Програма для впізнання музики: огляд кращих сервісів
Для запуску функції визначення треків досить вимовити фразу: «Аліса, що це за пісня», після чого включити композицію. Помічник працює досить спритно і вже через кілька секунд представить досить докладний результат: назва пісні, виконавець, рік випуску, альбом, а в деяких випадках і текст пісні з кліпами. У якості бази для пошуку «Аліса» використовує сервіс «Яндекс.Музика», тому проблем з російськомовними композиціями не буває, навіть якщо останні маловідомі. В той же час іноді виникають труднощі з рідкісними зарубіжними треками, так що любителям тільки іноземній музики краще скористатися іншою програмою для впізнання музики.

SoundHound

Досить популярна утиліта в усьому світі, яка «дихає у спину «Шазаму» відстаючи від нього лише на крок. Деякі користувачі так і зовсім вважають SoundHound кращою програмою для впізнання музики на «Андроїд», а сервіс «Шазам» просто розкрученим брендом.
Програма для впізнання музики: огляд кращих сервісів
Після запуску утиліти і активації запису вона буквально за пару секунд визначить назву треку й виконавця, але за умови, що файл має показник як мінімум 320 бітрейт. Якщо у композиції багато сторонніх шумів, низька якість або ви самі мугикаєте мелодію, то процес розпізнання помітно затягується. Після ідентифікації пісні утиліта дасть посилання на її завантаження в «Гугл Плей» і виведе на робочу панель всю наявну інформацію про трек: назва, виконавець, рік виходу, альбом і т. д. У додатку є дуже цікава функція - спостереження за текстом пісні в режимі реального часу. Програм багато в чому гарна: ефективна, зручна, зрозуміла і абсолютно безкоштовно. Але, на жаль, рекламні банери тут часті гості, так що з ними або доводиться миритися, або купувати платну підписку.

BeatFind

Це менш відома, але практично така ж ефективна, як попередні утиліти, програма для розпізнавання треків. Софт не нагромаджено функціоналом і не вимогливий до системних ресурсів, тому без проблем працює навіть на старих мобільних гаджетах.
Програма для впізнання музики: огляд кращих сервісів
Програма пізнає пісні за лічені секунди, якщо ви пропонуєте їй якісний трек. Після ідентифікації утиліта надає посилання на оригінальну композицію в популярні сервіси Spotify, Deezer та «Ютуб».
Потрібно сказати про відмінно реалізованої візуальної складової програми. Анімовані біти на головному екрані заворожують своєю красою, плюс до всього вони не просто працюють в такт еквалайзера, а виступають в ролі своєрідного стробоскопа, привертаючи увагу до дії на екрані, до підсвічування клавіш і спалахів камери.

MusicID

Ще один маловідомий, але цікавий сервіс для розпізнавання музики. Утиліта не так добре розбирається в російськомовних та інді-композиціях, але при цьому відрізняється приємним, зручним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
Програма для впізнання музики: огляд кращих сервісів
Тут не потрібно блукати по гілках меню, досить натиснути на одну кнопку, а результат не змусить себе довго чекати. Варто згадати про відсутність реклами, що для деяких користувачів є критичним моментом. Після ідентифікації треку програма видасть посилання на оригінал «Амазон», а також виведе на головний екран всю наявну інформацію з композиції: назва, автор, рік випуску, назва альбому і т. д. Крім того, сервіс запропонує схожі пісні до прослуховування з посиланням на «Ютуб». Російська мова, на жаль, не підтримується, але зважаючи на простоту інтерфейсу він тут і не потрібен - навіть самі недосвідчені користувачі розберуться.

Популярі новини
Загрузка...