Програма для розпізнавання музики для Android: огляд кращих утиліт

1166 0 Новини високих технологій

Безперечно, в інтернет-співтоваристві знайдуться люди, що володіють тонким слухом, тактом і почуттям прекрасного, яке дозволяє їм віртуозно перекладати ноти в літери. Одним словом, унікуми! Але от що робити іншим користувачам, тобто тим, кого природа обділила вищепереліченими достоїнствами? У цій статті ми розглянемо кілька утиліт, які допоможуть вам визначити засевшую в голові, так само як і у вашому гаджет, пісню, причому не гірше найуспішніших зірок з передачі «Вгадай мелодію». Також дізнаємося, як називаються програми для розпізнавання музики і на що вони здатні.


Shazam

«Шазам» – одне з найбільш затребуваних додатків в своїй категорії. Утиліта не тільки є програмою для розпізнавання музики для Android, але і має масу інших можливостей. Тут можна замовити квиток на концерт улюбленого виконавця, пісню якого ви зараз слухаєте, купити тільки що вийшли треки, підключитися до великим списком потокових музичних сервісів і багато іншого.
Програма для розпізнавання музики для Android: огляд кращих утиліт
Така багатофункціональна програма для розпізнавання музики на «Андроїд» займає досить значний простір як оперативної, так і внутрішньої пам'яті, тому на явно слабких гаджетах її краще не включати. Для таких випадків є софт простіше, але зовсім не означає, що він гірший.

SoundHound

Ця програма для розпізнавання музики на «Андроїд» залучила свого користувача рекламним слоганом, який дійсно працює: «Вперше в світі — наспівуйте мелодію, а ми розповімо про неї всі подробиці».


Програма для розпізнавання музики для Android: огляд кращих утиліт
Можливість досить цікава, але досить вибаглива до якості голосу. Жіночі співучі тембри утиліта розпізнає на ура, а от з чоловічими баритонами виникають проблеми, тому сильній половині людства доведеться добряче постаратися для отримання результату.

TrackID

Це досить скромна програма для розпізнавання музики на «Андроїд», тобто без зайвих «фішок», як у випадку з «Шазамом». Тому утиліта особливо підійде власникам слабеньких гаджетів, обмежених за обсягом оперативної і внутрішньої пам'яті.
Програма для розпізнавання музики для Android: огляд кращих утиліт
Додаток читає частина треку і виводить його виконавця з докладним описом, якщо таке є в Мережі. Крім функціоналу розпізнавання, є функціонал соціальних мереж («Відправити», «Поділитися») і місцева хмарна музична служба, яка розповість про новинки в цій області. Незважаючи на свою простоту, програма цілком справляється зі своїми обов'язками – розпізнаванням назви пісні проигрываемому треку.

Популярі новини
Загрузка...