Як відновити папку "Завантаження" і відкотити систему?

114 0 Новини високих технологій

Папка "Завантаження" є у всіх користувачів операційної системи Windows. В даній директорії зберігаються завантажені файли з браузера. Нерідким буває випадок, коли користувач завантажив щось з Мережі, але скачаний файл виявити не може, власне, як і папку "Завантаження". У даному матеріалі ми розповімо про те, як відновити папку "Завантаження", а також як здійснити відкат системи, до якого, до речі, варто вдаватися в крайньому випадку для вирішення вищенаведеної або іншої супутньої проблеми, пов'язаної з втратою будь-якого каталогу чи завантажених даних на вашому ПК.

З якої причини пропадає папка "Завантаження"?

Основний і найголовнішою причиною є вірус. Перш ніж пробувати відновлювати папку, необхідно ретельно просканувати комп'ютер на наявність шкідливого ПЗ.


Як відновити папку "Завантаження" і відкотити систему?
Малоймовірною причиною видалення папки "Завантаження" може бути втрата даних на вашому жорсткому диску. Іншими словами, він міг посипатися, і, відповідно, разом з ним сиплеться операційна система. Або ж ви якимось чином приховали, але це з розряду фантастики. Тому в першу чергу скануйте свій ПК на наявність вірусного ПЗ.

Як відновити папку "Завантаження"?

Для початку спробуйте перейти по цьому шляху і в черговий раз перевірте її відсутність:

З:Userимя користувача

Якщо папку ви все ж не виявили, то дотримуйтесь нижче наведеної інструкції з відновлення каталогу за допомогою стандартного інструменту операційної системи "Командний рядок":
Як відновити папку "Завантаження" і відкотити систему?
 • Натисніть клавіші Win + R на вашій клавіатурі.
 • Пропишіть в рядок служби "Виконати" cmd.
 • У вікні введіть команду: attrib –s –h C:иѕегѕимя користувача ПКdownloads.
 • Натисніть клавішу Enter.
 • Не забудьте замінити в команді "Ім'я користувача ПК", яке використовується на вашому комп'ютері. Після виконання описаних вище дій папка "Завантаження" буде відновлена.

  Як відкотити систему?

  У разі, якщо вищеописані дії вам допомогли, але не вирішили повністю всі проблеми, можна вдатися до такої функції, як "Відновлення системи". Дотримуйтесь нижчеподаній інструкції для того, щоб здійснити поставлену задачу:
  Як відновити папку "Завантаження" і відкотити систему?
 • Зайдіть в меню "Пуск", в пошуку знайдіть службу "Відновлення системи".
 • У вікні поставте позначку "Показати інші точки відновлення" і виберіть дату, коли комп'ютер працював справно.
 • Натисніть кнопку "Далі".
 • Чекайте, поки система відкотиться, після чого комп'ютер сам перезавантажиться.
 • Якщо після перезавантаження системи проблеми не зникли, проведіть операцію знову, але виберіть іншу точку відновлення.

  Популярі новини
  Загрузка...