Як користуватися "Кликерманом": інструкція

84 0 Новини високих технологій

Багато геймери або працівники, яким потрібно виконувати рутинні дії, завжди мріяли про те, щоб автоматизувати нудні процеси. Для таких користувачів створений софт Clickermann. Його можна налаштувати так, щоб натискання і дії при роботі за комп'ютером виконувалися автоматично і повторювалися тоді, коли потрібно. Розберемося, як користуватися «Кликерманом».

Як користуватися "Кликерманом": інструкція

Опис програми

Цей додаток розроблено для написання скриптів. Навіть якщо ви ніяк не пов'язані з програмуванням і не уявляєте собі, що це таке, то не варто лякатися – у Clickermann є доступна інструкція та інтерфейс російською мовою. В список функцій додатка входять:
 • Редактор коду, в якому багато функції виконуються кнопками.
 • Власний скриптова мова, який легко освоїти.
 • Засіб для імітації пристроїв введення.
 • Аналіз того, що відбувається на екрані комп'ютера.
 • Робота з файлами.
 • Прив'язка створених скриптів до конкретного вікна або додатком.
 • І це далеко не повний перелік опцій, якими можна користуватися в Clickermann.


  Використання софту

  При вмиканні на екрані з'явиться невелике вікно, в якому здійснюється вся робота.
  Як користуватися "Кликерманом": інструкція
  Якщо ви не хочете самостійно писати скрипт, завантажте цей файл з допомогою верхнього меню. Також на цій панелі розташовані кнопки затримки перед запуском, налаштування режиму виконання, перегляду лода, переходу до параметрів програми і запуску довідки. При необхідності можна зафіксувати вікно програми поверх інших вікон з допомогою іконки замку на верхній панелі. У головній частині вікна ви можете перейти до редактора за допомогою однойменної кнопки. Якщо ви не хочете розбиратися в цьому, то можете записати порядок дій вручну. Для цього на панелі передбачено три кнопки: «запуск скрипта», «запис скрипта» і «зупинка».


  Для початку потрібно натиснути на червоний квадрат і виконати повторювані дії за допомогою мишки і клавіатури. Після цього натиснути на синій квадрат. Щоб дії перемістити курсор у вікно програми не захватывалось, можна включати і відключати запис гарячими клавішами. Для запуску скрипта досить клацнути по кнопці відтворення (зелений трикутник). В параметрах програми можна вибрати час запуску/зупинки і періодичність відтворення.

  Редактор скрипта

  Вікно редактора представлено панеллю з командами і шаблонами, а також великим полем для введення тексту. Перейшовши в розділ «Команди», ви можете вибирати значення і не вписувати їх вручну. Координати курсору змінюються в реальному часі при переміщенні мишки. Щоб користуватися «Кликерманом» досконало і програмувати багатоетапні завдання, доведеться освоїти функціонал даного редактора.

  Популярі новини
  Загрузка...