Як видалити сторінку в "Кейт Мобайл": чи це можливо?

263 0 Новини високих технологій

Мобільні версії і програми для соціальних мереж обходять по популярності повноцінні сайти. Людям зручніше користуватися "ВКонтакте" з телефону, ніж вмикати комп'ютер. Також поширені сторонні клієнти, які пропонують можливості, яких немає в офіційному додатку. Із статті дізнаємося, можна видалити сторінку в "Кейт Мобайл".

Як видалити сторінку в "Кейт Мобайл": чи це можливо?

Чи є така функція?

З одного боку, неофіційні мобільні додатки пропонують користувачам розширений функціонал — "невидимку" і подібні опції. Але в деяких моментах офіційні сервіси і програми набагато краще. Наприклад, видалити сторінку через "Кейт Мобайл" просто неможливо — творці програми не передбачили такої функції. На жаль, якщо ви є користувачем цього, то вам доведеться зайти на офіційний сайт в повному або мобільному вигляді.


Можливо, що творцям Kate Mobile просто заборонили реалізовувати цей функціонал в своїй розробці. Якщо вам все ж потрібно видалити власний профіль, то можете скористатися інструкцією.
Як видалити сторінку в "Кейт Мобайл": чи це можливо?

Інструкція з видалення

Для початку вам необхідно зайти на офіційний сайт соціальної мережі і відправитися в розділ налаштувань сторінки. На вкладці "Загальне" зверніть увагу на нижній рядок. Натиснувши на активне посилання "Видалити свою сторінку", ви перейдете до вікна вибору причини. Тут можна вказати одну з стандартних причин або вибрати останній пункт, а потім вписати власний текст. Також користувач може створити публікацію на своїй сторінці з цим текстом. Протягом деякого часу ви зможете відновити доступ до свого аккаунту. Точний термін буде вказано в момент блокування. Якщо ви не відновите профіль, то він назавжди зникне з соціальної мережі. При видаленні ви не зникаєте з френд-листа у своїх друзів. Оскільки видалити сторінку в "Кейт Мобайл" не вийде, скористайтесь вищеописаним методом.

Популярі новини
Загрузка...