Як в Скайпі показувати робочий стіл за допомогою демонстрації екрану

156 0 Новини високих технологій

"Скайп" вже давно ввійшов у життя багатьох користувачів персональних комп'ютерів як основний тип відеозв'язку для людей, що знаходяться далеко один від одного. Багато людей використовують його не тільки для звичайного спілкування. Так, наприклад, сервіс використовується для роботи або навчання, проведення онлайн-презентацій проектів або показу різних програмних продуктів. У статті розглянемо, як в "Скайпі" показувати Робочий стіл.

Функція "Демонстрація екрану"

Цей сервіс дозволить в онлайн-режимі передавати за частки секунди живе зображення з вашого комп'ютера на ПК співрозмовника. Це досить зручно і може допомогти при виконанні різного роду завдань. Безумовно, можна вдатися до використання програми Team Viewer, але це вже зовсім інша утиліта з іншим функціоналом, яка не надає можливості для голосового зв'язку під час демонстрації екрана. Мабуть, ключовим моментом при показі Робочого столу є можливість спілкування голосової відеозв'язку.


Як в Скайпі показувати робочий стіл за допомогою демонстрації екрану
У даному матеріалі буде докладно розглянуто, як зробити демонстрацію екрану в "Скайпі". А також можливо проводити показ свого Робочого столу в супроводі звуку.

Як у "Скайпі" показувати Робочий стіл ПК

Вище в представленому матеріалі ми розібралися, для чого може знадобитися функція "Демонстрація екрану". Тепер перейдемо до наступного пункту: як у "Скайпі" показувати Робочий стіл. Дотримуйтесь нижченаведених інструкцій, для того щоб налаштувати цю можливість:
Як в Скайпі показувати робочий стіл за допомогою демонстрації екрану
 • Увімкніть "Скайп".
 • Здійсніть дзвінок бажаного співрозмовника.
 • У правому кутку екрану під час відеодзвінка натисніть на кнопку у вигляді двох віконець.
 • З випадаючого списку активуйте опцію "Включити демонстрацію екрану".
 • Після запуску даного сервісу ви побачите червону рамку по контуру екрану. Це буде свідчити про те, що в даний момент показується робочий стіл вашого співрозмовника. Ось такі нехитрі дії можуть допомогти зробити таку трансляцію. Далі розглянемо, як в "Скайпі" показувати Робочий стіл з одночасним відтворенням звуку.


  Відображення відео з аудіо

  Багато користувачів під час показу свого Робочого столу не раз замислювалися про те, чому не чути звук з комп'ютера, а присутня тільки голос співрозмовника. Як же все-таки включити звуковий супровід для надрукованого матеріалу? Виконайте нижченаведені рекомендації для досягнення поставленої задачі:
  Як в Скайпі показувати робочий стіл за допомогою демонстрації екрану
 • Під час демонстрації Робочого столу перейдіть в віконний режим.
 • Натисніть в правому куті екрану по значку у вигляді двох вікон.
 • З випадаючого списку виберіть пункт "Передавати системні звуки".
 • Клацніть по ньому лівою кнопкою миші.
 • Врахуйте, що після вибору даної функції ваш мікрофон відключиться, і ви не зможете продовжити голосове спілкування. Відбудеться це з тієї причини, що програма "Скайп" використовує одноканальний тип зв'язку. Також майте на увазі, що даний тип передачі звуку має низьку якість і для її поліпшення застосовують програми типу Pamela for Skype. Таким чином, ви зможете провести якісну демонстрацію екрану в "Скайпі" зі звуком.

  Висновок

  З даного матеріали ви дізналися про те, як включити демонстрацію екрану в "Скайпі", тим самим отримуючи можливість відображення вмісту свого Робочого столу на моніторі співрозмовнику. Також у статті розглянуто інформацію про те, як включити системні звуки для супроводу надрукованого матеріалу. Адже при використанні функції "Демонстрації екрана" просте зображення без коментарів, як правило, не має сенсу. У разі, якщо якість зв'язку при перемиканні звуку вас не влаштовує, варто скористатися безкоштовною версією програми, представленої вище в матеріалі даній статті. З її допомогою буде отримана якісна трансляція.

  Популярі новини
  Загрузка...