Карта "Світ" і Apple Pay: підключення, можливості, відгуки

196 0 Новини високих технологій

Платіжна карта «Світ» була створена як альтернатива зарубіжних платіжних сервісів PayPal і MasterCard. Застосування у відношенні Росії санкцій стало головним поштовхом розвитку проекту Національної системи платіжних карт. У 2014 році вперше була представлена карта «Світ». Дуже актуальним для власників карти є питання, чи підтримує Apple Pay карти «Світ».

Що представляє з себе карта «Світ»

Це комерційний продукт, який експлуатується з метою оплати товарів і послуг в реальних і інтернет-магазинах. Карта «Світ» займає частку 11% від сумарного значення емісії карт за даними на 01012018. При цьому її частка в обсязі транзакцій складає 9%. Показники обґрунтовані тим фактом, що частина працівників бюджетної сфери перейшла на отримання заробітної плати із застосуванням картки як особливою платіжної системи. На 01032018 року кількість випущених карток "Світ" складає 35 млн. одиниць. Середній чек по карті становить 700 рублів і має тенденцію приросту.


Голова Національної платіжної ради заявила, що в 2017 році платіжна система «Мир» посіла перше місце серед національних систем платежів ЄАЕС при обороті в 113 млрд. рублів. У зв'язку з зростанням грошових оборотів із застосуванням картки «Світ» відзначимо її головні переваги та недоліки. На сьогоднішній день карта «Світ» стала повноцінним аналогом зарубіжних платіжних сервісів типу PayPal і MasterCard. Основна її перевага полягає в повній державної підтримки, що створює можливість вигідно зберігати російську валюту. Можливості оплати карткою реалізовані як на території нашої країни, так і за кордоном. Держава дає гарантії населенню в стабільності і тривалості роботи системи. Перший банк, який почав впроваджувати карти «Світ» серед своїх клієнтів, став Сбербанк РФ. Карти банком були випущені ще в 2015 році.


Карта "Світ" і Apple Pay: підключення, можливості, відгуки

Переваги і недоліки карти "Світ"

До переваги картки «Світ» можна віднести:
 • отримання карти безкоштовно, за випуск гроші не стягуються;
 • тарифи, встановлені банками на обслуговування картки, дуже низькі, порівняно з зарубіжними аналогами;
 • оплати товарів і послуг за кордоном;
 • рубль є єдиною валютою;
 • не всі магазини та онлайн-сервіси приймають оплату по карті;
 • якість в цілому поступається зарубіжним аналогам.
 • Карта "Світ" і Apple Pay: підключення, можливості, відгуки

  Як користуватися картою "Світ"

  Якщо розглядати основні функції карти «Світ», то можна зазначити, що вони практично не відрізняються від закордонних аналогів. Планується впровадження 70350;
  !function(a,b,c,d,e){a[c]=a[c]||[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings2)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0],d=b.createElement("script"),d.type="text/javascript",d.src="//an.yandex.ru/system/context.js",d.async=!0e.parentNode.insertBefore(d,e)}(this,this.document,"yandexContextAsyncCallbacks");
  Однак за кордоном приймаються тільки ті карти «Світ», які російських банків, ведуться пошуки нових контрагентів. У 2019 році планується розпочати спільну роботу Apple pay і карти «Світ».
  Карта "Світ" і Apple Pay: підключення, можливості, відгуки

  Як прив'язати карту «МИР» до NFC?

  Розглянемо основи порядку додавання карти «Світ» в Apple Pay. У 2019 році заплановано впровадження можливості застосування платежів через смартфон із застосуванням технології NFC для власників картки «Світ».
 • зробити підтвердження прив'язки до карти при введенні CVV - коду.
 • У даний момент переговори з Android Pay і Apple pay по карті «Світ» ще ведуться. Тому сервіс безконтактної оплати поки недоступний.
  В даний час також ведеться обговорення можливості створення мобільного гаманця Світ-pay для оплати з телефонів, що працюють на базі Android.

  Як прив'язати карту «Світ» до системи Apple Pay?

  Щоб відповісти на питання, як додати карту «Світ» в Apple Pay, розглянемо основні послідовності дій:
 • пошук додатки Wallet;
 • додати платіжну картку;
 • ввести необхідний пароль;
 • відсканувати карту;
 • кнопка «Далі»;
 • переходимо в "Налаштування" Wallet і Apple Pay;
 • карта додана.
 • Карта "Світ" і Apple Pay: підключення, можливості, відгуки

  Чому на карті "Світ" не працює безконтактна оплата

  Системи "Гугл Пий", "Андройд Пий" і Apple Pay є найбільш популярними платформами для здійснення безконтактних платежів. Карта «Світ» є нововведенням на ринку, тому вона не позбавлена недоліків, які намагаються усунути розробники як можна швидше. У 2018 році було заявлено, що карта «Світ» може тепер використовуватися для безконтактних платежів в Росії, але заява виявилося передчасним. Причини, по яким карта «Світ» не підключається до Apple Pay, можуть бути наступні:
 • випуск карти до 15122017;
 • карта оснащена PayPass;
 • збої і часті помилки.
 • Карта "Світ" і Apple Pay: підключення, можливості, відгуки

  Коли карти "Світ" включать в Apple Pay

  Appple Pay є засобом здійснення безконтактних платежів. У Росії з'явилося порівняно недавно - в 2017 році.

  Сьогодні в Appple Pay без проблем прив'язують карту Visa і Master Card. Однак використовувати безконтактної технологію оплати карткою «Світ» поки не можна. Сьогодні неможливо здійснити прив'язку карти «Мир» до Apple Pay. В даний час ведуться тривалі переговори з компанією Google і Appple про карту «Світ» з питань створення можливості реалізації безконтактних платежів.

  Відгуки

  Згідно відгуками більшості клієнтів, використовуваних Apple Pay для безконтактних платежів по картах Visa, Master Card, дана система є дуже зручною і практичною для власників карт. Однак у відношенні карти «Світ» такі можливості ще не реалізовані. Спостерігається відсутність роботи безконтактної системи, зависання і збої.

  Висновок

  Актуальність створення нової платіжної системи і розробка карти «Світ» в нашій країні базується на тому, щоб забезпечити безперебійність банківських платежів і операцій та їх незалежність від впливу зовнішніх факторів. Створення карти «Світ – це важливий етап на шляху набуття незалежності нашої банківської системи і платіжного простору від зарубіжних організацій. В найближчому майбутньому розробники усунуть частина недоліків користування карткою, що обіцяє суттєві перспективи її розвитку, особливо в частині налагодження співпраці між Apple Pay і картою «Світ». В нашій країні можливості безконтактної оплати Світ Pay при використанні смартфона з чіпом NFC слабо розвинені. Але там, де вона використовується, системі вдалося успішно себе проявити як засіб здійснення швидких і безпечних платежів.

  Популярі новини
  Загрузка...