Що робити, якщо не включається ноутбук DELL?

14 0 Новини високих технологій

Ноутбук - це портативний пристрій, яке повністю ідентично звичайного комп'ютера, тільки з власним акумулятором. Його поява позбавило багатьох користувачів від необхідності бути прив'язаним до одного місця. Однак трапляється й так, що ноутбук DELL не включається, тому варто розібратися і з'ясувати причини некоректної роботи пристрою.

Проблеми з харчуванням

Що робити, якщо не включається ноутбук DELL?
Коли ноутбук DELL не включається від кнопки живлення, не завантажується операційна система та дисплей наполегливо демонструє відсутність зображення - справа у відсутності живлення. Для того щоб у цьому переконатися, варто перевірити на справність мережевий фільтр, розетки, кабель з блоком живлення, акумулятор ноутбука і роз'єм для підключення кабелю живлення.


Коротке замикання одного з компонентів пристрою може бути перешкодою до запуску ноутбука. Дану теорію нескладно підтвердити практикою, якщо є досвід в розборі ноутбука. Тепер необхідно відключити від материнської плати як можна більше компонентів і підключити живлення. Коли приєднується чергове комплектуючий, необхідно відключати від мережі та акумулятора портативний комп'ютер. Таким методом виключення можна зрозуміти, яка частина викликає коротке замикання і чому не включається ноутбук DELL. Як тільки проблема була виявлена, варто полагодити її або замінити на нову.

Проблема з завантаженням

Що робити, якщо не включається ноутбук DELL?
Коли активується кнопка включення ноутбука, він запускається, починає працювати жорсткий диск, крутяться вентилятори, проте операційна система зависає при завантаженні, а то і зовсім скидає завантаження. Це може відбутися з кількох причин:


 • Збій при завантаженні, пов'язаний з перевантаженням системи.
 • Ноутбук DELL не включається через вірусної атаки.
 • Сталася фрагментація жорсткого диска або пошкодження даних.
 • Щоб це виправити, потрібно провести деякі маніпуляції. Якщо портативний комп'ютер був заражений вірусами довгий час, то допомогти може тільки повна переустановка операційної системи з подальшою установкою антивіруса. Коли неполадки стосуються пошкоджених файлів, то варто виконати дефрагментацію жорсткого диска, яка допоможе привести послідовність даних і продовжити життя сховища даних без форматування. При втраті інформації можна спробувати встановити її, тільки якщо є досвід в даній сфері.
  Що робити, якщо не включається ноутбук DELL?

  Ініціалізація БІОС

  Одна з складних ситуацій, коли ноутбук DELL не включається і пищить. Цей випадок підтверджується тим, що портативний комп'ютер запускається, але не завантажує операційну систему. Подібна проблема може трапитися з ряду причин:
 • Перегрів південного мосту, а також його надмірне навантаження.
 • Підвищена температура процесора.
 • Несправний акумулятор або непостійне напруга в мережі.
 • Несправність материнської плати або Біоса.
 • Неполадки дисплея

  Не включається ноутбук DELL, що робити? Коли чути характерні звуки запуску портативного пристрою, але немає зображення на моніторі, то проблема полягає в несправності дисплея. Перевірити це можна, провівши деякі маніпуляції. Якщо є можливість, то варто підключити ноутбук до іншого монітора. У разі відсутності зображення необхідно перевірити відеокарту на справність, а також її порти. Шлейф або пошкоджена матриця також можуть стати причиною того, що відсутнє зображення на дисплеї. Для цього потрібно розібрати ноутбук і провести візуальну діагностику на предмет зовнішніх пошкоджень шлейфу. Якщо він несправний - його слід замінити. Аналогічна операція з матрицею може обійтися у велику суму. Серед стандартних рекомендацій варто скористатися деякими з них:
 • Перевірити актуальність драйверів кожного комплектуючого - їх відсутність або застаріле стан можуть заважати виведення зображення на дисплей.
 • Безпечний режим. Завантаження в цьому режимі допомагає усунути проблеми, пов'язані з системою.
 • Скидання ноутбука до заводських налаштувань.