Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри

387 0 Новини високих технологій

Тих, хто хоче познайомитися з грою в жанрі "пісочниця", цікавить питання, як грати в Minecraft. Спочатку варто відзначити, що сама гра практично нічого не важить, тобто її завантаження та встановлення займають лічені хвилини. Грати в справжній Minecraft не менш цікаво, ніж у гру з модами.

Принцип

Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри
Сенс того, як грати в Minecraft, залежить від кінцевої мети гравця. Починається гра з головного меню, де гравцеві надається можливість вибрати складність гри, розмір і різновид биома, а також тип гри. На самій простої складності гравця не будуть турбувати противники, тобто цей режим ще називається мирним. А ось в режимі виживання доведеться постаратися зберегти життя свого персонажа. Біом - це світ гри, який ділиться на різні кліматичні ділянки: ліс, джунглі, пустеля, снігова місцевість, болота. Коли вибір стоїть на біомі стандартного розміру, то місцевість змінюється набагато частіше, ніж при виборі великих біомів.


Крім звичайного типу гри, можна вибрати творчий режим. У цьому випадку гравцеві дозволено проявити всю свою фантазію. Справа в тому, що в цьому режимі у персонажа необмежену кількість матеріалу, з якого можна творити неймовірні речі. Також можна виводити всіх представників ігрового світу: ворогів, тварин і людей. Грати в "Майнкрафт" (Minecraft) можна в будь-якому зручному режимі.

Будівництво

Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри
Так як в грі Minecraft головною метою стає виживання, то будівництво власного житла стає обов'язковим. Для створення своєї "барлогу" можна задіяти різні матеріали. Крім будівництва будинку, в грі є можливість спорудити загін для худоби, розкопувати печери і займатися землеробством. Будинок також можна облаштувати зсередини, скориставшись ресурсами і верстатом. Найважливішими речами вважаються: верстак, піч, ліжко, скриня, двері і освітлення. За допомогою верстата гравець зможе створювати різні предмети для видобутку ресурсів і поборювання ворогів.


У печі готується їжа, опрацьовуються матеріали. Їжу необхідно готувати, тому що сире м'ясо може отруїти персонажа, і він у кращому випадку втратить неабияку кількість очок здоров'я, а в гіршому - помре. До того ж готова їжа відновлює більше клітинок здоров'я, ніж сирий варіант. Що стосується яблук і хліба, то вони годяться лише на перекус. Спіймана риба теж підлягає готуванні в печі. Піч заправляється вугіллям або деревиною - дивлячись, що у персонажа в інвентарі. Ліжко потрібна для того, щоб мати можливість зберегти свій прогрес і воскреснути у разі смерті. Як грати в Minecraft, якщо інвентар повний? Відповідь проста - використовувати для зберігання ресурсів скрині. Вхідні двері - це не тільки атрибут затишку, але і міцна захист від проникнення небажаних гостей. Буде прикро, якщо був побудований шикарний особняк з усіма зручностями, а у відкритий прохід зайшов кріпер і вибухнув. Освітлення в грі також відіграє важливу роль, так як в темних місцях відбувається респаун монстрів.

Як розводити домашнє господарство

Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри
Як грати в Minecraft і розводити худобу? Для початку потрібно розібратися, яку тварину який ресурс дає. Ось кілька представників фауни і те, що вони надають:
 • Курка. Якщо її годувати, вона може нести яйця. Після її вбивства можна підняти пір'я, м'ясо.
 • Вівця. Вона може дати тільки шерсть, яка потрібна для створення ліжка і домашнього інтер'єру. Вбивати її необов'язково - достатньо просто постригти і дочекатися, поки шерсть знову зросте.
 • Свиня. Від свині можна отримати тільки кілька шматочків м'яса.
 • Корова. Це унікальна тварина, так як вона дає не лише м'ясо, а й шкіру, яка дуже важлива при створенні шкіряного броні.
 • Щоб розводити домашню худобу, необхідно побудувати загін. Для цього знадобляться паркан і хвіртка. Після цього можна вирушати на пошуки худоби. Коли шукане тварина знайдено, гравцеві знадобиться пшениця у великій кількості. Важливо не нагодувати тварину, а просто принадити, тримаючи в руці пшеницю. Однак з куркою справи йдуть трохи по-іншому. Щоб приманити цю птицю, знадобиться не пшениця, а зерно, але принцип приманювання такий же.

  Ресурси і їх видобуток

  Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри
  Як грати в Minecraft, використовуючи ресурси? Як ми вже з'ясували, для виживання необхідно добувати ресурси, і зараз кожен з них буде докладно описаний. Для початку у гравця в інвентарі не буде нічого, що допомогло б йому виживання, тому варто звернути увагу на найближче дерево і повністю його розламати руками. Після цього необхідно створити верстак і дерев'яні інструменти. Кожен інструмент призначений для певної операції:
 • Сокирою можна зрубати будь дерев'яні предмети і споруди.
 • Лопатою зручно розкопувати сипучі матеріали, на зразок піску або гравію.
 • Кірка призначена для видобутку більш важливих ресурсів: каміння, вугілля, заліза, золота, алмазів та обсидіану.
 • Мотикою обробляється земля, готується до посадки зерна.
 • Після виготовлення інвентарю можна приступати безпосередньо до будівництва.

  Матеріали для побудови

  Отже, для будівництва використовується три різновиди матеріалу - дерево, камінь і цегла. Дерево можна добути сокирою, і його неважко дістати, так як воно росте повсюдно. Що стосується каменю, то він знаходиться під землею, тобто потрібно спочатку розкопати весь шар землі, можливо, гравію, а тільки потім стане доступний камінь. Якщо провести теплову обробку, то він придбає гладку форму, що виглядає дуже естетично. Цегла в готовому вигляді не знайти. Для початку доведеться пірнути під воду і знайти глину. Швидше за все її добути можна лопатою. Після цього глина поміщається в піч, і виходить цегла, а вже з нього складається цегляний куб.

  Вороги і бонуси

  Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри
  Противники у грі з'являються тільки вночі, але зброя і броня знадобляться все одно. У грі вороги представлені у вигляді загадкової нечисті, а найголовніший серед них - зомбі, потім йдуть скелет, павук і кріпер. Рідко може з'явитися эндермен, але зустріч з ним складно пережити. Зомбі небезпечний тільки на близькій відстані, тому підпускати його до себе не варто. Він навіть може ламати дерев'яні двері, вламываясь в будинок. Зомбі може вбити сплячого персонажа, тому найкращий варіант - це залізні двері - її зламати неможливо. Після вбивства з зомбі випадає шматок гнилого м'яса, а іноді частина броні.

  Атакують скелети здалеку, використовуючи лук і стріли. Убивши скелета, можна отримати кістки і стріли. З кісток робиться кісткове борошно, яка прискорює зростання рослин. Кріпер - непередбачуване істота. Його природа не ясна, але підпускати його до себе не варто, інакше він роздується і вибухне. Якщо ж гравцеві вдалося його подолати, то його чекає нагорода у вигляді досвіду та пороху. З пороху виготовляється динаміт. Павук, розміром у людський зріст, атакує поблизу і здатний підніматися вгору на п'ять блоків. З нього може випасти очей і нитка. Павукові очі використовуються у створенні еліксир і зіль, а нитка знадобиться для вудки і цибулі.

  Зброя і броня

  Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри
  Для захисту і нападу необхідно обзавестися гарною бронею і зброєю. Щоб атакувати ворога на відстані, можна скористатися цибулею, а для ближнього бою варто взяти меч. Як і інструменти, зброя робиться з різних матеріалів. Найбільш слабким є дерево, а самим міцним - алмаз. Ремонтується зброю на ковадлі, використовуючи той матеріал, з якого воно виготовлене. Броня теж виготовляється з видобутих ресурсів. Якщо гравець знаходиться на початковому етапі проходження гри, то першою бронею будуть шкіряні обладунки. Чим важче видобувається матеріал, тим міцніше буде броня. Принцип лагодження той же, що і у зброї.

  Додаткові можливості

  Своє спорядження можна зачарувати, використовуючи стіл заклинань. За кожне чаклунство витрачається певна кількість досвіду, що в свою чергу знижує рівень. Досвід набирається тільки після того, як гравець здолає чергового супротивника або заріже тварина для прожитку.

  Мережеві баталії

  Minecraft: як грати, як запросити друга і секрети проходження гри
  В Minecraft грати з друзями можна по мережі. Для цього необхідно підключення до Інтернету і IP-адресу (свій або одного). Тепер перейдемо до того, як грати в Minecraft по Мережі. Спочатку необхідно вибрати пункт у головному меню, який вказує на мережевий режим. Після цього потрібно ввести в поле IP і підключитися до одного. Є варіант самому стати адміном, але для цього потрібно дати одному свою адресу і створити сервер, позначивши його назвою. Ось як з другом грати в Minecraft. Завдяки грі по Інтернету можна розділити видобуток ресурсів і об'єднати зусилля, борючись пліч-о-пліч проти нечисті. Персонажі також можуть обмінюватися один з одним предметами, що знаходяться в інвентарі. Коли доводиться постійно перебувати в русі, але не хочеться припиняти гру, для цього можна грати в Minecraft PE. Ця версія гри дозволяє грати на одному сервері з різних пристроїв: комп'ютера, ноутбука, планшета або смартфона.

  Популярі новини
  Загрузка...