Що таке ENB в "Скайриме"?

152 0 Новини високих технологій

В даний час багато старих ігор досі популярні, але не всі вони виглядають презентабельно. Справа в тому, що ресурси семирічної давності не дозволяли зобразити те, що можуть показати сучасні програмні продукти. Саме тому розробники випускають певні моди, патчі, які дозволяють поліпшити графіку.

Що таке "Скайрим"?

Що таке ENB в "Скайриме"?
Це гра з рольової складової, в якій гравець сам вирішує, ким він буде. Як і в багатьох РПГ, у персонажа є система прокачування навичок. Коли він бере активну участь у подіях ігрового світу, йому нараховуються очки досвіду, які згодом проростають. Зібравши певну кількість досвіду, можна одержати новий рівень та очки досвіду. Користувач може стати тим, ким захоче: професійним злодієм і зломщиком, вищим магом і майстром зіллєваріння, лютим неперевершеним воїном і мисливцем. Згідно з типажем персонажа гравець вибирає собі зброю і броню.


У грі, крім основної, присутні кілька паралельних сюжетних ліній. Персонажеві належить в будь-який з них вибрати сторону. Від цього буде залежати ставлення до нього людей. З приходом доповнень стали доступні нові історії і території. Одне з таких місць - замок Волкихар, де правлять вампіри. Гравець може стати кровопивцею або мисливцем на нічних тварюк. Інша справа - острів Солстейм, який є оплотом темних ельфів. Там живе якийсь "істинний Драконорожденный", мріє позбутися від самозванця в особі головного героя. Провінція Скайрим складається з дев'яти повноправних володінь: це Вайтран, Фолкрит, Морфал, Маркарт, Виндхельм, Винтерхолд, Рифтен, Солитьюд і Данстар. Кожне з цих міст має свою історію і позицію щодо військового становища в країні.


Щоб милуватися цією красою, недостатньо тієї графіки, яка була представлена в 2011 році. Саме з цієї причини багато програмісти зайнялися модифікаціями, які покращують якість гри.

Що дає ENB

Що таке ENB в "Скайриме"?
Перш ніж встановлювати додаток, потрібно переконатися в тому, що таке ENB необхідно. Це трапляється, коли гравці помічають, що якість графіки вже не відповідає сучасним потребам. На допомогу приходять такі моди, як ENB. Але у чому їх краса? Справа в тому, що дана модифікація здатна на таке:
 • Поліпшення деталізації текстур.
 • Збільшення кількості рослинності - трави, квітів, дерев.
 • Поліпшення згладжування, яке стає більш реалістичним.
 • Якісне освітлення.
 • Правдоподібне поведінка природи в грі - переливання водної гладі, коливання дерев і трави, чіткий снігопад.
 • Цей опис дає можливість зрозуміти, що таке ENB.

  Види модів

  Що таке ENB в "Скайриме"?
  У мережі можна знайти окремі доповнення, які відповідають за певний скрипт. Так, наприклад, мод, який підвищує кількість рослинності. У грі стає більше дерев, трава гущі і зеленішою. Інші доповнення змінюють різні поверхні типу будинків, каменів, фортець. Є окремий мод для води, що робить її більш реалістичною, прозорою з синім або зеленим відтінком. Ось що таке ENB. Можна встановити окрему модифікацію, поліпшує освітлення в грі. Вона усуває розмитість і підвищує якість кольорової гами.

  ENB Skyrim

  Нещодавно розробники випустили нову, ідеально збалансовану збірку. Вона не додає в гру позамежне кількість зеленої трави або зілля. ENB для "Висування" покращує графіку і дозволяє насолодитися усіма красотами.
  Що таке ENB в "Скайриме"?
  Завдяки цій модифікації геймери можуть робити такі якісні скріншоти, що друзі будуть просто заздрити. У "Скайриме" ENB - це просто незамінна річ, тому що цікавого сюжету потрібна деталізована графіка. Зазвичай установка графічного мода займає небагато часу. З ENB все по-іншому. Перші пункти схожі - завантажити і розпакувати архів. Після цього можна запускати гру. Якщо всі файли в порядку, то додаток запуститься автоматично. Перевірити його активність можна комбінацією клавіш Shift+F12. Любителям скріншотів просто необхідно знати, що таке ENB.

  Слабкі і потужні ПК

  Використання будь-якого графічного поліпшення призводить до підвищеної активності відеокарти. А ENB це особливо стосується. Він є збірником модифікацій і потребує потужному пристрої. ENB для слабких ПК не підходить. Тому варто звернути увагу на графічний адаптер саме ігрового сегмента. До таких можна віднести ті, у яких запас пам'яті більше 2 гігабайт, розрядність шини становить не менш 256 біт, а охолодження не дає чіпа відеокарти нагріватися.

  Популярі новини
  Загрузка...