Як додавати музику в "ГТА 4": опис способу

145 0 Новини високих технологій

У всіх іграх серії GTA, починаючи з San Andreas, можна створювати власну радіостанцію і завантажувати на неї будь-які пісні. Розробники зробили так, щоб ця процедура була максимально простою і зрозумілою для кожного гравця. У даній статті ми розберемося, як додавати музику в "ГТА 4" на комп'ютері.

Як додавати музику в "ГТА 4": опис способу

Обмеження та поради

Спочатку варто попередити всіх читачів про те, що у випадку з грою на консолі зробити свою радіостанцію не вийде, оскільки на цій платформі можна вручну змінювати або додавати будь-які файли. Щоб всі необхідні треки коректно распознались і додалися в гру, вони повинні мати однаковий формат mp3 і назви англійською мовою. За їх індивідуальним розміром та кількістю обмежень ніяких немає.


Також варто сказати про те, що не існує ніяких програм або модифікацій, що дозволяють додавати музику в "ГТА 4". Це робиться за допомогою стандартного функціоналу гри, який передбачений розробниками з самого релізу проекту. Інструкція по додаванню треків на радіостанцію дещо відрізняється в залежності від версії операційної системи Windows, яка використовується на вашому комп'ютері.
Як додавати музику в "ГТА 4": опис способу

Керівництво для Windows XP і 7

Відмінність у варіантах додавання музики полягають в дорозі до необхідної папки. При використанні Windows XP і будь-якої версії ОС до "десятки" вам необхідно відкрити системний розділ жорсткого диска і зайти в каталог Documents and Settings. Тут необхідно знайти підрозділ з назвою, яка відповідає імені облікового запису користувача на вашому комп'ютері. У цій відкривайте папки "Мої документи" і шукайте в ній директорію GTA IV. Зайшовши в неї, ви побачите папку User Music. За замовчуванням вона повністю порожня. Сюди необхідно скопіювати улюблені треки і запустити гру.
Як додавати музику в "ГТА 4": опис способу

Керівництво для Windows 10

У випадку з даною операційною системою додати музику в радіо "ГТА 4" можна наступним чином. Також заходимо на системний розділ диска. Тут відкриваємо папку Users. Знову знаходимо розділ з назвою, ідентичним облікового запису, і відкриваємо його. Тут вибираємо папку GTA IV і в ній User Music. Далі проробляємо ту ж операцію, що і в попередньому випадку - копіюємо список треків в папку.


Існує одна хитрість. Щоб додавати музику в "ГТА 4" і не забивати зайве місце на системному диску, ви можете зробити наступним чином:
  • Зайдіть в папку, де зберігається вся музика.
  • Створіть ярлики і скопіюйте їх у User Music.
  • Не видаляйте основні файли з іншого розділу диска.
  • Дії в грі

    Копіювання файлів виконано, тепер залишається зробити кілька кроків в меню гри. Завантажуємо будь збереження і одразу заходимо в меню паузи. Тут відкриваємо налаштування аудіо. Натискаємо на кнопку "Швидкий пошук музики" і чекаємо, поки гра просканує весь список і додасть його на радіо. Гра буде додавати музику в "ГТА 4" стільки часу, скільки треків ви вирішили скопіювати в директорію User Music. Тепер переходимо до самої гри та сідаємо на будь-який автомобіль або мотоцикл. Прокручуємо колесо вибору радіостанції до появи Independence FM. Після правильного налаштування тут повинні звучати завантажені композиції. Дана інструкція підходить і для того, щоб додавати музику в "ГТА 4" Ліберті Сіті, оскільки додатки запускаються в рамках оригінальної гри.

    Популярі новини
    Загрузка...