Артеафакти Skyrim: Маска Клавикуса Вайла

226 0 Новини високих технологій

Маска Клавикуса Вайла з ігрової серії The Elder Scrolls — це унікальний артефакт Даедра, наділений надзвичайною силою. Предмет з'являється відразу в чотирьох іграх серії, починаючи з Daggerfall і закінчуючи Skyrim. Зовні маска являє собою закритий шолом з рогами, який нагадує бородате людське обличчя.

Хто такий Клавикус Вайл?

Один з даэдрических принців, що займається виконанням бажань і складанням договорів. Зовні Клавикус виглядає як звичайний чоловік, за винятком однієї кидається в очі деталі — рогів на голові. В якості постійного супутника Даедра має сторожового пса по кличці Барбас, в якому також прихована частинка душі самого принца. Клавикус Вайл — неперевершений дипломат. Його зовнішня привабливість і вміння розташувати до себе співрозмовника допомагають уникнути зайвої жорстокості при впливі на смертних. У порівнянні з багатьма іншими принцами Даедра, Клавикус дуже часто проявляє свою милостивую бік і завжди готовий винагородити своїх прислужників за виконані завдання.


Артеафакти Skyrim: Маска Клавикуса Вайла

Легенда

Маска Клавикуса Вайла є особистим артефактом даэдрического принца. Той, хто одягне маску, може стати набагато більш привабливою в очах оточуючих, ніж він був до цього моменту. Згідно однієї з легенд, одного разу маску одягла на себе якась дворянка по імені Авалея — ще дитиною її знівечив злий слуга. Артефакт потрапив до неї в руки після укладення темної угоди з самим Клавикусом Вайлом. На жаль, маска не могла фізично змінити зовнішність Авалеи, проте оточуючі почали бачити в дівчині справжню красуню. Через якийсь час дворянка вийшла заміж за родовитого барона. Коли дівчина була вагітна, Клавикус вирішив забрати свій артефакт назад. У підсумку Авалею вигнали з маєтку разом з ще не народженою дитиною. Пройшов 21 рік і 1 день, і дочка дворянки повернулася до свого батька, щоб убити його і тим самим помститися за скалічену долю матері.


Як отримати маску Клавикуса Вайла в Skyrim?

Артеафакти Skyrim: Маска Клавикуса Вайла
Для того щоб стати володарем даэдрического артефакту в TES V, необхідно пройти спеціальний квест. Називається він "Собака — друг Даедра", і відкривається тільки після того, як головний герой досягне 10 рівня. На шляху до Фолкриту нас зустріне один із стражників і запитає про якусь собаку. З розмови з них дізнаємося, що загубленого пса бажає знайти якийсь Лод, який до того ж пропонує непогану винагороду за повернення тварини. Після цього вирушаємо в кузню, де і знаходиться той самий Лод. Від нього ми дізнаємося інформацію про те, як можна дістатися до наступної необхідної локації.

Проходження квесту

Вирушаємо в позначену локацію, де знаходимо пропала тварина. Виявляється, пес цей не зовсім звичайний, а його господарем є сам Клавикус Вайл — даэдрический принц бажань. До речі, правду ми дізнаємося від самої собаки, яка, прекрасно володіючи людською мовою, представляється Барбасом і просить нас про одну послугу. Справа в тому, що господар Барбаса прогнав його геть, і тепер собаці необхідний хтось, хто зміг би переконати Даэдру прийняти вихованця назад.
Артеафакти Skyrim: Маска Клавикуса Вайла
Після цього необхідно пройти за твариною в Печеру Хеймара. До речі, якщо не хочеться йти пішки, то можна просто переміщуватися на зазначену локацію, а Барбас автоматично з'явиться там же. В печері багато вампірів, тому доведеться пробиватися силою. Барбас також не залишиться осторонь і буде допомагати під час кожного бою. В кінці печери буде чекати вівтар і величезна статуя, що зображає Клавикуса Вайла і його вірного супутника. З нами заговорить голос, який належить самому даэдрическому принцу. Клавикус подякує нас за виконану роботу по знищенню вампірів, пояснивши, що вбиті коли-то були його послідовниками, просившими Даедра позбавити їх від зарази. Після цього принц дасть нам ще одне завдання: нам потрібно принести йому артефакт під назвою Сокиру скорботи. До речі, наш вибір у діалозі ні на що впливає, тому від квесту відмовитися не вийде.
Артеафакти Skyrim: Маска Клавикуса Вайла
Хапаємо Барбаса (він йде з нами) і вирушаємо в наступну локацію, зазначену на карті. Виконуємо все необхідне і забираємо Сокиру скорботи. Нарешті повертаємося до статуї Клавикуса і презентуємо йому артефакт. Даедра в свою чергу зробить нову пропозицію: ми можемо залишити цю сокиру собі, але тільки в тому випадку, якщо погодимося вбити їм Барбаса. Наша мета — маска Клавикуса Вайла ("Скайриме" її можна здобути тільки таким способом), тому пропозицію принца доведеться відхилити. В кінці квесту ми отримаємо бажаний артефакт, а Барбас (цілий і неушкоджений!) і Сокиру скорботи залишаться у Даедра.

Популярі новини
Загрузка...