Як зробити готель "Майнкрафте": правила, алгоритм, швидкий спосіб

305 0 Новини високих технологій

У "Майнкрафте" існує велика кількість різних споруд, побудувати які без сторонньої допомоги буває досить складно. Люди, які часто задаються питанням, як зробити готель "Майнкрафте", можуть знайти відповідь на нього в наведеній статті.

Основи будь-якого будівництва

Як зробити готель "Майнкрафте": правила, алгоритм, швидкий спосіб
Як і в будь-якої іншої пісочниці, в "Майнкрафте" присутній досить великий, детально промальований відкритий світ з великою кількістю різних біомів. Однак биомы ці у своїй більшості дуже звивисті і знайти місце для зведення якого-небудь будинку буває досить проблематично. Існує спосіб позбутися від біомів створивши плоский світ. Робиться це в лічені хвилини. Можна ввести спеціальну команду вже на відкритій карті, або при налаштуванні нового світу змінити його тип. Для цього натискаємо на кнопку "Створити світ" і у вікні додаткових параметрів вибираємо "Плоский". Після цього при вході в гру буде відкриватися плоска карта, створена із земляних блоків.


Підготовка: з чого почати

Як зробити готель "Майнкрафте": правила, алгоритм, швидкий спосіб
Перш ніж дізнатися, як зробити готель "Майнкрафте", необхідно приготувати всі матеріали і предмети. Для цього насамперед заходимо в інвентар у творчому режимі. Можна також встановити мод TooManyItems, щоб і в режимі виживання гравцеві були доступні всі предмети. Якщо ж бажання возитися з його установкою ні, тоді просто водимо команду "gamemode1", щоб зайти в "Творчий режим" і дістати блоки. Для створення готелю потрібні такі матеріали:
 • декоративне скло;
 • кам'яний цегла;
 • цегляні блоки;
 • кам'яна або дерев'яна огорожа;
 • светокамень;
 • залізні двері;
 • кам'яні сходинки.
 • Це базовий набір предметів, необхідних для побудови готелю. Його також можна доповнювати різними прикрасами, на кшталт картин або квітів у горщиках. Однак інші доповнення залежать від побажань гравця. У наступних параграфах детально розписано, як побудувати готель в "Майнкрафте".


  Зведення готелю

  Насамперед необхідно розмежувати територію, на якій будуватиметься готель. Для цього можна відокремити її обраної раніше огорожею по периметру. Краще всього брати масштаб побільше, щоб точно бути впевненим, що для предметів вистачить місця. Тепер в обраній галузі необхідно зробити проком на один блок вниз і закрити його кам'яним цеглою. Після чого можна починати будувати цегляні стіни, які будуть зовнішньою обробкою готелю. Особливістю і величезним плюсом "Майнкрафта" є те, що які-небудь натяки на фізику в грі повністю відсутні. Тому починати будівництво можна з будь-якої точки. Головне, щоб там був блок, на який можна встановити інші. Після зведення стін робимо таку ж дах і не забуваємо вставити вікна. Для цього також можна використовувати декоративне скло. Приступаємо до внутрішньої обробки. На даному етапі дуже пощастило гравцям, які взяли масштаб готелю на один-два блоку більше, так як на цеглини необхідно накласти кам'яний блоки, які значно зменшувати внутрішню площу. Останній етап будівництва входить установка люстр, столів, створення кімнат і їх декорування. На цьому будівлю готелю можна завершити. Також на свій розсуд гравці можуть вдосконалювати і доповнювати будівля предметами, які доступні їм в інвентарі.

  Популярі новини
  Загрузка...