Аналоги Total Commander для різних операційних систем

259 0 Новини високих технологій

На просторах Інтернету можна знайти прекрасну програму під назвою Total Commander, яка поширюється на платформи Windows і Android. Дана утиліта являє собою файловий менеджер і дозволяє з легкістю розпоряджатися своїми файлами. Програма була офіційно випущена ще в 1993 році, що робить її одним з перших файлових менеджерів для Windows. Ви можете завантажити її на сайті розробника. Вона поширюється російською мовою, так що є ідеальним варіантом для всіх користувачів. Великий плюс ще й у тому, що вона доступна для мобільних пристроїв під управлінням Android. Але що робити, якщо програма не працює або ви не хочете використовувати саме її? Спеціально для вас ми склали список аналогів Total Commander. Таких програм досить багато. Сьогодні ми розглянемо деякі з них.


Аналоги Total Commander

Аналоги Total Commander для різних операційних систем
Нижче будуть перераховані і коротко описані деякі програми. Серед усього різноманіття ви зможете вибрати саме той варіант, який ідеально підходить для втілення тієї чи іншої мети.

WinRar

Коли ми думаємо про файлові менеджери, на розум приходить не менш популярний аналог Total Commander. WinRar – це не просто файловий менеджер. Та й з першого разу назвати його таким складно. Адже ця програма також є архіватором. Утиліта вимагає покупки ліцензії після закінчення пробного періоду. Однак ви все одно можете користуватися нею. Це непогана заміна, якою володіє практично кожен користувач Windows.

FreeCommander

Аналоги Total Commander для різних операційних систем
Це безкоштовний аналог Total Commander, який дуже на нього схожий – це практично "брат-близнюк". Підійде користувачам, які не хочуть мати справу з "Тоталом". Дана програма також має вбудований FTP-клієнт, який відмінно допоможе людям, що володіють веб-сайтами або серверами. Має офіційний сайт, через який і рекомендовано скачувати дану програму.


Аналог Total Commander для Linux

Якщо ви щасливий користувач цієї операційної системи, але не знаєте, яку вибрати заміну, то ось вам невеликий список програм. Вони допоможуть вам у ваших побутових справах.

Double Commander

Аналоги Total Commander для різних операційних систем
Давно у нас не було програм для "Лінукса" з відкритим вихідним кодом. Дана програма є заміною "Тотала", яка підходить і для інших операційних систем, що робить її універсальною порівняно з іншими аналогами. Це властивість також є одним з найважливіших. Плюсом можна назвати і те, що в будь-який момент часу можна встановити плагіни, які є в Total Commander. Наприклад, це WCX, WDX і WLX. Вони відкривають досить великі можливості і розширюють їх список. Дуже хорошим властивістю даного програмного забезпечення є те, що воно безкоштовне. У розробника даної програми є офіційний сайт. Рекомендується завантажувати утиліту саме з нього, так як відсутній ризик заразити свій комп'ютер вірусами. Скачати просто, а от з установкою програмного забезпечення виникнуть маленькі складності. Для цього необхідно виконати кілька кроків. Якщо ви "дружите" з комп'ютерами, зробити це буде просто. 1. Додаємо репозиторій, в якому зберігається наша програма.

sudo add-apt-repository ppa:alexx2000/doublecmd

2. Отримуємо свіжий список оновлень.

  sudo apt-get update  

3. Встановлюємо програму.

  sudo apt-get install doublecmd-gtk  

Готове. Після цього ви зможете спокійно користуватися своєю програмою.

Midnight Commander

Аналоги Total Commander для різних операційних систем

Це, в свою чергу, відмінний аналог Total Commander для Ubuntu. У даній програмі є все необхідне для того, щоб використовувати її в повсякденних обставинах. Дане програмне забезпечення йде з відкритим вихідним кодом, що розповсюджується безкоштовно, а у розробника є офіційний сайт. Хочеться відзначити і те, що це консольний файловий менеджер, який можна встановити за допомогою команди. Її необхідно ввести в термінал.


<script type="text/javascript">
var blockSettings2 = {blockId:"R-A-271049-5",renderTo:"yandex_rtb_R-A-70350-39",async:!0};
if(document.cookie.indexOf("abmatch=") >= 0) blockSettings2.statId = 70350;
!function(a,b,c,d,e){a[c]=a[c]||[],a[c].push(function(){Ya.Context.AdvManager.render(blockSettings2)}),e=b.getElementsByTagName("script")[0],d=b.createElement("script"),d.type="text/javascript",d.src="//an.yandex.ru/system/context.js",d.async=!0e.parentNode.insertBefore(d,e)}(this,this.document,"yandexContextAsyncCallbacks");
  sudo apt-get install mc  

Після цього запуститься процес установки. Дочекайтеся закінчення. Після цього можете запускати програму.

А як же безпека?

У всіх програм є офіційні сайти або сховища, через які можна (навіть потрібно) скачувати файли. Вони без вірусів, останньої версії, без СМС та реєстрації. Це дуже зручно, так що помилитися навряд чи хтось зможе. Важливо тільки не переплутати його з прийомом творців вірусів.

Висновок

Безліч людей шукають аналоги Total Commander, а наша стаття допоможе їм швидко вирішити це питання. Вище був представлений невеликий список програм, які допоможуть замінити "дідка". Зрозуміло, це далеко не всі аналоги "Тотала", які існують. Але вони є найпопулярнішими, функціональними, безпечними і зручними для щоденного застосування користувачами з будь-якими цілями.

Популярі новини
Загрузка...