Як зробити фото в форматі ПДФ: рекомендації користувачам

156 0 Новини високих технологій

Багато користувачів комп'ютерів і мобільних пристроїв цікавляться тим, як зробити фото в ПДФ-форматі. Даний формат зображення може бути необхідна користувачам для різних цілей. Наприклад, ви робите електронну книгу і вам необхідно додати особисте зображення в неї. Нагадаємо, що фотографії в більшості випадків автоматично отримують формат *.jpg. Він є одним з багатьох форматів зображень (фотографій).

Переклад фото в ПДФ

Як зробити фото в форматі ПДФ: рекомендації користувачам
Як зробити фото в ПДФ-форматі? На даний момент не існує такої камери на ПК або телефоні, яка робила б знімки в форматі ПДФ. Це пояснюється тим, що він не є форматом зображення. Він є форматом електронної книги. Ці розширення трохи відрізняються один від одного, що не дозволяє використовувати ПДФ для автоматичного збереження фотографій, зроблених камерою гаджета.


Тоді напрошується питання про те, як зробити фото в форматі ПДФ. Так як фотографія спочатку знаходиться в іншому форматі, логічно було б скористатися програмою-конвертером. Зараз деякі з них ми розглянемо.

Програма IrfanView: опис і процес використання

Як зробити фото в форматі ПДФ: рекомендації користувачам
Як зробити фото у форматі pdf на комп'ютері? Ця програма потрібна для перегляду фотографій на комп'ютері. Проте в ній є вбудована функція перетворення фото в ПДФ (конвертування). Як зробити фото в ПДФ-форматі? Для цього необхідно:
 • Відкрити фотографію за допомогою програми IrfanView.
 • Натиснути на панелі інструментів на слово "Файл" і в розкрився контекстному меню вибрати "Зберегти як ".
 • Вибрати місце, куди буде збережено документ, написати назву і вибрати формат файлу *.pdf. Ось і готово. Можливі додаткові настройки при збереженні. Можете ними скористатися, якщо розумієте, що саме вибираєте і налаштовуєте. В іншому випадку краще залишити все так, як є при збереженні.
 • Конвертер PDF в JPG на "Андроїд"

  Якщо раптом вам цікаво дізнатися, як зробити фото у форматі PDF на Android, то знайте, що для цього необхідно скористатися спеціальним додатком. Одне з таких ми розглянемо далі. Це конвертер PDF в JPG.


  Як зробити фото в форматі ПДФ: рекомендації користувачам
  Цей додаток є безкоштовним для користувачів Android. Для його використання необхідно:
 • Зайти в Play Market на вашому пристрої.
 • Ввести в пошукову рядок "Конвертер PDF в JPG".
 • Вибрати дану програму і натиснути на "Скачать".
 • Після того, як додаток буде завантажено на ваш пристрій, запустіть його.
 • Перед вами відкриється конвертер. Необхідно вибрати "Завантажити файл".
 • Після того, як файл буде завантажено, натиснути на "Конвертувати" і дочекатися закінчення процесу. Готово, оброблений файл буде збережений у вас на пристрої в папці з назвою програми ("Конвертер PDF в JPG").
 • Цей додаток може конвертувати як ПДФ у фотографії, так і навпаки. Не забувайте вказувати, з якого в який формат йде конвертація.
  Як зробити фото в форматі ПДФ: рекомендації користувачам

  Висновок

  Тепер ви знаєте, як зробити фото в ПДФ-форматі. Ми розглянули різні можливі варіанти. Вибирайте для себе підходящий і зберігайте свої знімки в тому форматі, в якому хочете. Для цього можете використовувати програми, які ми детально розглянули в статті. Але можна скористатися і онлайн-сервісами, яких досить багато на сьогоднішній день. Причому вони дозволяють здійснювати конвертацію не тільки зображення, але і інших форматів *.docx, *.xls, і т. д. Також з їх допомогою можна здійснювати стиснення документів для того, щоб передавати їх по електронній пошті або публікувати на власних сайтах.

  Популярі новини
  Загрузка...