Огляд кращих аудіо-конвертерів

354 0 Новини високих технологій

У цій статті ми познайомимося з такими програмами, як аудиоконвертеры, визначимо, для чого вони потрібні і який додаток з них є кращим у використанні. Але для початку почнемо з визначення. Аудиоконвертеры – це програми, які можуть змінювати формат аудіо. Варто також зазначити, що в статті будуть наведені програми, серед функцій яких є конвертація відео. Розглянемо найкращі з них. Важливо розуміти, що нижче наведено не топ програм, а список. Тобто всі вони кращі з аналогів, але мають відмінні риси, відштовхуючись від яких користувач зможе вибрати для себе кращий варіант.


Convertilla

Огляд кращих аудіо-конвертерів
Є одним з найпростіших конверторів. Здатний перетворювати формати-як відео, так і аудіо. Якщо перераховувати підтримку форматів, то вони наступні: mp4 mkv, flv, mpg, mov, avi, wmv, m4a, 3gp, mp3 wav, opus, webm, flac, aac і ape. Крім усього іншого, здатний змінювати формат аудіофайлів під певний тип пристроїв, що робить його одним з кращих аудіо-конвертер.

DVDVideoSoft Free Studio

Включає в себе цілий комплекс різноманітних утиліт, за допомогою яких можна обробити фото, відео і аудіо. Маючи в своєму арсеналі величезний вибір різних програм, додаток дає користувачеві можливість встановлювати їх поодинці. Всі програми російськомовні, втім, як і служба підтримки, з-за чого, безсумнівно, входять у категорію кращих аудіо-конвертер російською мовою.

Freemake Audio Converter

Огляд кращих аудіо-конвертерів
Підносить себе як кращий безкоштовний аудіо-конвертер. На відміну від інших безкоштовних аналогів, містить найменшу кількість рекламних матеріалів. Простий в обігу і має величезний список підтримуваних форматів, також здатний з'єднати всі вибрані файли в один великий трек. Однак найкращим аудіо-конвертер робить його здатність витягувати аудіодоріжку з відеофайлів.


Format Factory

Огляд кращих аудіо-конвертерів
Для того щоб зробити конвертація файлу, потрібен простий і функціональний «інструмент», з роллю якого відмінно впорається дана програма. Format Factory виконує свою роботу з файлами різних типів. Маючи високу функціональність, програма займає почесне місце серед кращих аудіо-конвертер. Ні для кого не секрет, що перетворення файлу в інший формат займає іноді досить довгий час, однак у нашого конвертера є функція автоматичного вимкнення персонального комп'ютера, що дозволить користувачеві не чекати закінчення роботи, сидячи за монітором. Крім цього, конвертер здатний:
 • Виконувати обрізку відеофайлу.
 • Стискати відео.
 • Склеювати воєдино невелике число аудіо - і відеофайлів.
 • Перетворювати зображення, відео і аудіо.
 • Створювати GIF-анімацію з відео.
 • Конвертувати відео для мобільних пристроїв.
 • Здійснити роботу з дисками CD і DVD.
 • Total Audio Converter

  Потужний, функціональний, багатозадачний аудіо-конвертер. Кращим його роблять його функції, а саме:
 • Оцифровка музичних компакт-дисків.
 • Завантаження та конвертація файлів з YouTube.
 • Підтримує більше 30 форматів.
 • Витягує звукові доріжки з mp4.
 • Висновок

  Підсумуємо вищесказане: всі перераховані в цій статті конвертери є кращими, і той, який вам слід вибрати, залежить від ваших цілей. Деякі з них володіють великим спектром можливостей, інші ж більш прості у використанні.

  Популярі новини
  Загрузка...