Як користуватися Telegram? Рекомендації

140 0 Новини високих технологій

Як користуватися Telegram? Про це піде мова в статті. Представлене додаток є месенджером зі своїми особливостями. Тут є все, що необхідно для повноцінного спілкування. Це додаток можна прирівняти до таких, як Whatsapp і "ВКонтакте". Тут також можна спілкуватися за допомогою свого контактного номера, створювати бесіди, шукати нових друзів і підписуватися на різного роду спільноти і групи. Скачати Telegram можна в будь-якому магазині (AppStore або PlayMarket) і на будь-який пристрій (планшет, телефон, ПК і інші гаджети).

Як правильно встановити додаток на свій гаджет?

Як користуватися Telegram? Рекомендації
Перед тим як розповідати про те, як користуватися Telegram, опишемо, як його встановити. Для того щоб це зробити, необхідно пройти в магазин вашого пристрою, знайти там додаток Telegram (безкоштовні додатки в розділі "Спілкування") і натиснути "Встановити".


Після цього додаток буде завантажено і встановлено на ваш пристрій.

Перший запуск програми. Що потрібно робити?

Кожен месенджер при першому запуску пропонує пройти реєстрацію. Без неї неможливе подальше використання за призначенням програми. Як користуватися Telegram і реєструватися в ньому? Інструкція наступна:
 • Зайти в додаток Telegram.
 • Ввести свої особисті дані і номер телефону.
 • На вказаний номер прийде повідомлення з кодом доступу до вашого майбутнього аккаунту.
 • Ввести код доступу (якщо вказаний номер збігається з номером телефону, з якого використовується підключення до інтернету, то введення коду відбудеться автоматично, після натискання "Відправити код повідомленням". Тобто вам не потрібно буде робити додаткових дій).
 • Тепер ви є авторизованим користувачем програми Telegram. Вам залишається тільки ввести додаткові дані, які не є обов'язковими (аватар, інформацію про себе, свої уподобання, змінити нікнейм і т. д. і т. п.). Нічого складного в роботі програми немає.
 • Використання програми Telegram. Функціональні можливості програми

  Як користуватися Telegram? Рекомендації
  Як користуватися Telegram? Після першого візиту в додаток вже зареєстрованому користувачеві варто відзначити багатий функціонал месенджера.


  До нього відноситься:
 • відправляти/отримувати повідомлення та створювати бесіди;
 • повністю ізольована система спілкування (хороша безпеку і гарантія збереження конфіденційності);
 • використання сайту для спілкування з будь-якого пристрою (рятує при відсутності пристрою з додатком Telegram);
 • є можливість створювати таємні чати;
 • передача даних у вигляді мультимедійних файлів (або будь-якої іншої документації розміром не більше 15 гігабайти);
 • і тому подібні стандартні функції для месенджерів.
 • Як користуватися ботами Telegram?

  Месенджер Telegram передбачає наявність так званих ботів. Це нереальні співрозмовники (створені програмістами роботи, для розважальних або інших цілей). Їх використовують для реклами продукції, для створення автовідповідача, для можливості відповідати на питання користувачів питання без особистої участі адміністратора або будь-якого іншого людини.

  Спілкування з ботом в додатку. Чи можна створювати особистого?

  Як користуватися Telegram Bot? Щоб відправити повідомлення боту, його необхідно почати з символу "/". Після чого ввести команду, для виконання її програми. Для початку спілкування з ботом потрібно відправити просто символ "/". Після цього бот у більшості випадків надасть вам всі можливі для виконання команди і їх назви.
  Як користуватися Telegram? Рекомендації
  Після чого потрібно переглянути усі ці команди і набрати необхідну вам, починаючи її зі знака "/". З недавнього часу виникла можливість створювати свого особистого бота для своїх цілей (реклама, автовідповідач, інформативність тощо). Зробити це можна у вільній формі. Абсолютно будь-який бажаючий може виконати самостійно, легко змінюючи або доповнюючи команди свого бота.

  Популярі новини
  Загрузка...