Проходження локації Храм Вогню в Dark Souls 3

208 0 Новини високих технологій

У грі Dark Souls 3 Храм Вогню є початковою локацією, звідки походить старт сюжетної кампанії. Саме сюди буде повертатися головний герой безліч разів заради різних NPC і поліпшення свого персонажа. Докладніше про цю території, різних секретах можна дізнатися з цієї статті.

Початкове дослідження регіону

Після появи в Храмі Вогню в Dark Souls 3 користувачі повинні спуститися на нижній поверх. Тут буде зустрінута Хранительниця Вогню, яка відповідає за прокачування героя шляхом витрати накопичених душ. Біля неї знаходиться вогнище, що допомагає зберігати дані і подорожувати між вже відвіданих місцями.
Проходження локації Храм Вогню в Dark Souls 3
На головному поверсі Храму можна поговорити з лицарем, який нагородить персонажа жестом «колапс». Цікава розмова може статися з NPC по імені Ludleth. Якщо детальніше вивчити нижній ярус, то можна знайти коваля і служницю. Перший покращує предмети, а якщо з ним поговорити три рази, то можна вивчити жест «ура». Панянка є торговцем у Храмі Вогню Dark Souls 3. У неї можна придбати деякі витратні предмети, і продавати непотрібну екіпіровку.


Вихід назовні

Слід зазначити, що при торгівлі з служницею в Храмі Вогню в Dark Souls 3 можна побачити якийсь ключ. Його вартість 20 тисяч душ, що є непідйомною цифрою на початкових рівнях. Це слід запам'ятати, щоб повернутися в локацію вже з потрібною сумою. Коли це станеться, біжіть купувати предмет, після чого крокуйте в центральну залу з тронами. Йдіть до головного виходу, але виходьте назовні через сходи ліворуч.
Проходження локації Храм Вогню в Dark Souls 3
Це альтернативний шлях, який виведе до дверей башти локації. Двері всередину закрита, придбаний ключ може її відімкнути. Перед цим слід підійти до дерева праворуч від сходів. Перестрибуйте труни, і забирайте з трупа свою здобич. Потім йдете вздовж стіни і бийтеся з двома ворогами. Просувайтеся далі по крайнього шляху зліва, щоб дійти до напівголого людини. Цей ворог швидкий і сильний, за нього покладається вагома нагорода у вигляді "Наряду Майстра" і іншої екіпіровки.


Решта території буде закрита, поки двері вежі замкнені на ключ. Повертайтеся тим же шляхом і продовжуйте дослідження.

Похід по башті з пошуками різних секретів

Коли гравець отримає ключ, двері вежі темного Храму Вогню в Dark Souls 3 відкриється. Спочатку рекомендується спуститися на самий низ і підібрати Кільце Эстуса. Предмет збільшує відновлюваний параметр витривалості. Далі піднімайтеся на верхній ярус, де знайдете цікавого NPC, вимагає повернути його душу. Це можна зробити після відвідин даху Храму Вогню в Dark Souls 3 стосується саме цієї частини локації.
Проходження локації Храм Вогню в Dark Souls 3
Нагородою за виконання бажання стане можливість стирання чорних міток по ходу своїх пригод. Якщо, перебуваючи на третьому поверсі з правого боку подивитися вниз, то можна побачити невеликий виступ. Зістрибнувши вдало на нього, гравець забере для себе сет Обладунків Берегині. Така видобуток на початкових стадіях гри особливо цінна. На самому верху башти вороняче гніздо, де мирно перебуває Снагли. Він обмінює предмети різної цінності, навідуйтеся до цього невидимого торговцю регулярно. Додаткова порада: ключ до вежі можна отримати безплатно, якщо в Поселенні нежиті вбити Ірину Каріма

Популярі новини
Загрузка...