Dark Souls 2: скам'яніла кістка дракона – отримання ресурсу

376 0 Новини високих технологій

У грі Dark Souls 2 скам'яніла кістка дракона є одним з найбільш цінних ресурсів і служить для створення поліпшень зброї з божественних душ. Знайти цей ресурс вкрай складно, тому необхідно знати всі таємні місця, де його можна придбати або нафармить.

Локації з найбільшою кількістю матеріалу

У проекті Dark Souls 2 скам'яніла кістка дракона у великій кількості знаходиться в обмеженій кількості місць. Кожному гравцеві в першу чергу потрібно не пропустити кований скриню в кімнаті Ходять з бочками локації Мглистая Вежа.
Dark Souls 2: скам'яніла кістка дракона – отримання ресурсу
Коли пройдете третій багаття, то побачите стіну, яку необхідно підірвати. За нею буде кейс з вісьмома примірниками скам'янілою кістки дракона.


У торговця Хлоэнна є три зразка, і коштують вони майже двадцять тисяч душ. На території локації Крижана Элеум Лойс також є три штуки ресурсу. Знаходяться вони в кімнаті з големами, а сам скриню захований за ногами лівої статуї. В Dark Souls 2 скам'яніла кістка дракона захована в Святилище дракона: дев'ять матеріалів розташовані в різних скринях біля сходів і в кишенях трупа на дні озера.

Інша видобуток

Якщо гравець бажає більше битися, ніж займатися пошуками артефактів, то для нього є вороги, з яких падає в Dark Souls 2 скам'яніла кістка дракона. В Гнізді і Святилище дракона бродить Кришталева ящірка, з якої можна нафармить шість одиниць матеріалу. Намагайтеся вбити всіх Недосконалостей, так як є шанс падіння ресурсу.
Dark Souls 2: скам'яніла кістка дракона – отримання ресурсу
У Храмі Амані і в Склепі Нежиті живуть Драконні вершники. Слід повністю зачищати від них локацію: за один підхід може впасти від двох до п'яти одиниць необхідного ресурсу. Дивуватися кількості не варто, адже одним з найбільш рідкісних ресурсів є саме скам'яніла кістка дракона Dark Souls 2. Фарм її можна збільшити з допомогою предметів на удачу, які доступні тільки членам ковенант Чемпіонів, тому обов'язково вступите в нього.

Популярі новини
Загрузка...