Берсерки Кхорна - космічні десантники Хаосу. Warhammer 40000

275 0 Новини високих технологій

Берсерки Кхорна — безжальні космодесантнікі Хаосу, авангард Владики Кривавої Різанини, що сидить в нескінченні потоки Варпа. «Кров Бога Крові, Черепа для Трону Черепів!» — бойовий клич безумців, вселяє страх навіть у сміливців. Про них і піде мова в статті.

Берсерки Кхорна - космічні десантники Хаосу. Warhammer 40000

Початок

Передумови зародження одержимих війною Астартес виникли із-за діяльності XII легіону. Ангрон, прозваний зломленим примархом, не відразу прийняв командування через невдоволення діями Імператора, який не побажав прислухатися до сподівань свого творіння і залишити його на Нуцерии, щоб той зумів прийняти смерть поруч з братами. Один за іншим космодесантнікі «Псів Війни» гинули від рук розлюченого гладіатора, поки Кхарну (капітану 8-ї штурмової роти) не вдалося знайти спільну мову. Ангрон прийняв командування і перейменував легіон «Пожирачів Світів».


Цвяхи М'ясника

«Багряний слід серед пісків, кривава річка — Продовжують пісню свою Цвяхи М'ясника» HMKids — butcher's Nails Щоб стати ближче до нового лідера, легіонери погодилися на хірургічну операцію, якої раніше піддався Ангрон: встановлення мозкових імплантів — Цвяхів М'ясника, — продукуючих біль в голові носія, утихающую після кривавої різанини. Кхарн вважав агресію і неприборкану дикість виправданими на шляху до мети Хрестового походу в ім'я Імперіуму Людства. Невиправдана агресія, вбивства цивільних осіб, лобове зіткнення, рукопашний бій, а також нездатність відрізнити своїх від чужих в період кривавого нестями (коли «Цвяхи співають») сприяли зародженню прізвиська «Кривавий Дванадцятий». Так іменували «Пожирачів Світів» солдати інших імперських легіонів. При підкріпленні думки про таке зазвичай вимагали надіслати кого-небудь іншого.


Такі персонажі Warhammer 40000 не прославились подвигами, за які оспівують в легендах. Це солдати в наприкінці свого шляху: озлоблені м'ясники, що борються не заради великої мети, а з бажанням знову понюхати пороху, відчути прилив адреналіну і присмак крові в роті. Їм подобається війна, тому XII недолюблювали ще до початку Єресь Хоруса, їх душі поступово ставали сприйнятливими до впливу Хаосу.
Берсерки Кхорна - космічні десантники Хаосу. Warhammer 40000

"Вархаммер 40000". Під час Єресі і після

«Полум'я спалахнуло за очима, Шляхи крові — одна дорога, Отримали ми, що мріяли, Так лейте кров для Кривавого Бога!» Grimwind — Полум'я і Кров В ході громадянської війни проти Імперії, Ангрон першим отримав демонічне вознесіння на Нуцерии, коли бився разом з Лоргаром проти Робаута Жиллимана. Події докладно описуються в книзі Аарона Дембскі-Боудена «Зрадник. Кров Кривавого Бога». Усвідомивши, що відбувається, примарх «Ультрамаринів» відступив. «Пожирачі Світів», зовсім одичав і ставши вкрай жорстокими, швидко знайшли заступництво Кхорна, який вимагав річок крові і гір черепів. Ангрон сховався в Оці Жаху, де отримав у володіння власний світ, титул Демон-Принца і змінив сокира «Дитя Крові» на рунный клинок.
Повернувся в 38-му тисячолітті разом з 50 тисячами берсерків Кхорна. Протягом кількох століть військо захопило близько 70 галактичних секторів, для повернення яких арміям імператора знадобилися 2 легіону Титанів, близько 30 полків Астра Милитарум і 4 ордена Адептус Астартес. Світ-вулик Армагеддон в 40444 році піддався атаці демонічного війська на чолі з Ангроном і чотирма загонами берсерків Кхорна. Місцеві захисники з Імперської Гвардії і рот «Космічних Вовків» не змогли стримати натиск. До них на допомогу прийшла сотня елітних термінаторів «Сірих Лицарів», лише 13 з яких вижили в результаті. У ході кровопролитної боротьби лоялістам вдалося перемогти демона-примарха і вигнати в Варп.
Берсерки Кхорна - космічні десантники Хаосу. Warhammer 40000

Подальша доля

«У нас горить не згораючи лють, Цифра вісім єдиної віхою, Не знайоме нам слово слабкість, Ми народжувалися вже в обладунках» Grimwind — Полум'я і Кров Доля збожеволілих від крові берсерків Кхорна склалася досить трагічно: розкололися на дрібні збройні банди, розкидані по Оку Жаху, кожній з яких командував найсильніший. Періодично примикали до сильного і перспективного формування, як, наприклад, у випадку з Севастом Краноном та орденом «Багряних Шабель», перейменованому в «Багрове різанину». Перспектива зводилася до великих розправам, черепами і видобутку. Рідко зустрічалися більш-менш адекватні одинаки. Наприклад, Леорвин Укріс, командир баржі «Щелепи Білої Гончака», примкнув до «Чорного Легіону» на чолі з Абаддоном Руйнівний.
Маловідомі або не підлягають ідентифікації банди зустрічаються під час абордажних космічних битв. Берсеркам Кхорна на руку тісні приміщення, де мало місць для відступу і втечі, що створює ідеальні умови для лобової атаки і битви на ланцюгових сокирах. Поля битв різних світів, рясно политі червоним, залучають прислужників Бога Війни як мед мух. Можливість зібрати купи черепів в тривалих баталіях — те, що шукають орди розлючених психопатів.
Берсерки Кхорна - космічні десантники Хаосу. Warhammer 40000

Кхарн Зрадник. Восьмеричний шлях. Скалатракс

«Руна Кхорна вогнем палає, Вся галактика — поле бою, Брязкіт броні — це ми камлаем, Забираючи ворогів з собою» Keepers of Death — Flame and Blood Одним з могутніх чемпіонів Бога Війни є Кхарн, який відомий під всесвіту Warhammer 40000 як і Ангрон. Став капітаном 8-ї роти ще до возз'єднання «Псів Війни» з примархом. Неспроста став радником, бо спокоєм міг вгамувати буйний норов «Червоного Ангела». Але в тіні Ангрона змінювався і Кхарн: з часом холоднокровність змінилося гневливостью, роками стримувана лють виривалася назовні. Підібрав викинутий Ангроном сокира «Дитя Крові», полагодив і залишив собі. Першим увірвався в гущу битви, щоб відняти максимальна кількість життів. Брав участь в зачистці на Истваане III, проливаючи кров кожного, хто відмовився підкоритися волі Магістра Війни. Один підкорений світ за іншим наближали Кхарна до благословення Кривавого Бога.

При штурмі Терри першим прорвався до палацових стін і зібрав більше всіх черепів для Кхорна, але був поранений і перебував тривалий час в комі після загибелі Хоруса і закінчення Єресі. «Пожирачі Світів» намагалися привласнити демонічний світ Скалатракс, який раніше населяли Ельдари. Сутички з «Дітьми Імператора» призвели до кліматичної дестабілізації і виникненню неприродно холодних циклонів, загонявших обидві сторони в притулку. Розгніваний поведінкою союзників Кхарн випалював вогнеметом «Пожирачів Світів» і «Дітей Імператора», покривши пожарищами поверхню планети. Це призвело до розколу легіону на дрібні банди, а Кхарн, заслуживши прізвисько Зрадник, сховався в Оці Жаху в пошуках черепів для Кривавого Бога.
Берсерки Кхорна - космічні десантники Хаосу. Warhammer 40000

Вердикт

«Так співай же, наш бог кривавий, Чужих трупів навколо нас гори, Адже ми знаємо просту правду: Черепа! Черепа для трону!» Keepers of Death — Flame and Blood Згідно беку серії ігор "Вархаммер 40000", біля трону Кхорна дві гори черепів: в одну купу складені дари берсерків, іншу складує особисто Кхарн. Гіпертрофований пафос — візитна картка, бо мало кого дивують подібні перебільшення. Арти з берсерками Кхорна впізнати за багровим розфарбуванні броні з золотистою обведенням: вправні війни прикрашають обладунки і носять якісне зброю. Іншим доводиться задовольнятися тим, що є: життя в Оці Жаху не відрізняється розкішшю і благополуччям. Та й берсерки Кхорна не блищать розумом і кмітливістю, щоб планувати стратегії і продумувати важливі економічні рішення. Їх правда проста: Кров Бога Крові, Черепа для Трону Черепів!

Популярі новини
Загрузка...