Як користуватися Musical ly? Поради

83 0 Новини високих технологій

Musical ly - додаток, за допомогою якого можна знімати свої власні відео з музичним супроводом. Далі можна ділитися відзнятими кліпами з іншими користувачами ресурсу. Цей додаток знаходиться в постійній розробці. З кожним днем стає все популярнішим і набирає все більшу кількість користувачів.

Суть програми

Що являє собою Musical ly (як користуватися ним, буде розписано нижче)? Цей додаток дозволяє виконувати улюблені треки під фонограму і ділитися своїм виконанням з іншими користувачами, набираючи популярність, лайки і рейтинги. Можна сказати, що це свого роду караоке-програма, покликана розважати користувачів даного ресурсу.
Як користуватися Musical ly? Поради

Як встановити і як користуватися Musical ly?

Щоб використовувати це додаток, необхідно розібрати в його можливостях. Як користуватися Musical ly? Інструкція по установці і використанню утиліти:
 • Для початку необхідно пройти в магазин вашого пристрою (AppStore або Play Market залежно від того, на якій базі ваш смартфон (Android або iOS)).
 • Ввести в пошуковий рядок запит Musical ly.
 • Завантажити цей додаток і встановити його (натиснути на кнопку "Завантажити").
 • Після цього необхідно знайти його у файловій системі вашого смартфона і запустити.
 • При першому запуску вам буде запропоновано пройти реєстрацію. Ввести запитувані дані (можна пройти реєстрацію через "ВКонтакте", "Instagram" або через будь-який інший відомий месенджер).
 • Після реєстрації і авторизації можете користуватися всіма наданими ресурсами даного додатка.
 • Готове. Тепер ви можете починати знімати власні кліпи під улюблені треки популярних виконавців або просто робити цікаві відеозаписи під музику, а також переглядати чужі кліпи, зроблені за допомогою Musical ly.


  Як користуватися Musical ly? Поради

  Інтерфейс утиліти і особливості його налаштування

  Як налаштувати Musical ly? Спочатку треба трохи пояснити інтерфейс і можливості налаштувань програми. При запуску цієї утиліти ви потрапляєте на головну сторінку програми. Тут вказані рекомендовані відеоролики, а також відеокліпи, зняті з вашого регіону. Ви можете підписатися на людей, чиї кліпи вам здалися цікавими. Після цього у вас в новинах будуть показані його або її відеокліпи, нещодавно викладені в Musical ly (за принципом програми "Instagram"). Ви можете ставити лайки і коментувати записи. Для настроювання перейдіть у свій профіль, де ви зможете налаштувати свої особисті дані. Також там можна вибрати деякі моменти оформлення програми і вашого облікового запису.
  Як користуватися Musical ly? Поради

  Робимо кліпи в програмі

  Як користуватися Musical ly і робити кліпи в програмі? Внизу екрана програми є хрестик в жовтому кружечку. Натисніть на нього, щоб почати зйомку кліпу або додати вже наявний відеофайл. Тут же можна натиснути на "Вибрати музику". Після цього виберіть потрібний для цього моменту трек, і тепер ви можете знімати кліпи у реальному часі без додавання з галереї і інших варіантів. Ви просто запускаєте трек на тлі включеної камери додатки Musical ly і можете починати співати під фонограму, після чого додати в свій профіль або видалити вийшов кліп.

  Популярі новини
  Загрузка...