Оптимізація ПК: аналоги CCleaner

259 0 Новини високих технологій

У більшості користувачів Windows рано чи пізно постає проблема: "вінда" починає "лагают", а програми довго запускаються. Або ж ви просто вважаєте, що слід оптимізувати роботу ПК для ігор. Тут кілька варіантів: віруси, старе обладнання, засміченість комп'ютера. Кращим варіантом в цьому останньому випадку буде перевстановити Windows. Але що робити, якщо не хочеться втрачати важливі файли? У даному разі для вас ідеально підійде програма CCleaner. Вона ефективно очищає комп'ютер і проста в використанні. Але що робити, якщо це програмне забезпечення не працює на вашому ПК з певних причин? У цій статті представлені програми-аналоги CCleaner, які точно будуть працювати. Якщо ж і вони не запускаються, то перевірте ваш комп'ютер на наявність вірусів або відсутність системних файлів.


Аналоги CCleaner для Windows 10

Таких програм досить багато. Давайте розглянемо декілька з них. Нижче ви знайдете опис того чи іншого, а також отримаєте декілька корисних порад.

AVG Tune Up

Оптимізація ПК: аналоги CCleaner
Досить популярна програма для оптимізації операційної системи, розробником якої є AVG Technologies. Даний набір утиліт дозволить вам з легкістю оптимізувати свій ПК, позбавитися від непотрібної "бруду". Мінусом є те, що це платне програмне забезпечення.

Advanced System Care

Оптимізація ПК: аналоги CCleaner
На відміну від Tune Up, дане ЗА безкоштовне. Однак має рекламний банер в програмному вікні. Ця програма є набором утиліт для оптимізації ПК, а також очищення від шкідливих програм. Але слід розуміти, що вона не замінить вам повноцінний антивірус. Ця програма прискорить доступ в інтернет, додасть в браузер деякі модулі по захисту інформації.


Game Booster

Оптимізація ПК: аналоги CCleaner
Хочете грати в ігри з більшою продуктивністю? Дана програма, розробником якої є IObit спільно з Razer, допоможе вам у цьому. Ця утиліта розповсюджується безкоштовно, не має реклами. Вона збільшує кількість кадрів шляхом відключення процесів і служб, які заважають ігровому процесу. Ви можете самі вибрати, який процес необхідно відключити під час гри. Чи то браузер або провідник.

IObit Uninstaller

Знову програма від IObit. Функціонал у неї не такий високий, як у іншого у цьому списку. Проте вона є досить популярною та корисною. Програма допоможе вам видалити файли, папки і утиліти, які недоступні для видалення звичайним шляхом. Розповсюджується безкоштовно.

Wise Disk Cleaner

Ще одна невелика утиліта, яка допоможе відчистити вам оперативну пам'ять від непотрібного "сміття". Хоч це і не зовсім аналог CCleaner, переоцінити її корисність досить складно. Дане абсолютно безкоштовно і викачати ви його можете на офіційному сайті розробника.

Carambis Cleaner

Оптимізація ПК: аналоги CCleaner
Це програмне забезпечення є чи не найкращим аналогом CCleaner. Утиліта розповсюджується умовно-безкоштовно. Ви зможете оптимізувати свій ПК, очистити реєстр, видалити непотрібні копії програм, тимчасові файли. Дану програму можна завантажити на офіційному сайті розробника. Також хочеться відзначити і те, що ліцензія цього ПО продається всього за 250 рублів на місяць. А безстрокове користування даною програмою можна придбати за одноразовий платіж, що дорівнює 3000 руб. Це відносно недорого.

Перераховані програми теж не встановлюються. Що робити?

В даному випадку, швидше за все, ваш комп'ютер кишить вірусами, позбавитися від яких можна лише за допомогою антивірусу. Якщо ви не можете його встановити, то кращим варіантом буде перевстановлення операційної системи. Або, як варіант, відкат ОС до первісного стану.

Програма просить ключ активації. Що робити?

Швидше за все, пробний період використання програми закінчився. Тепер вам необхідно придбати ліцензію. Зробити це можна на офіційному сайті розробника. Після покупки на електронну пошту або в особистий кабінет програми буде відправлений ліцензійний ключ. Його необхідно ввести у відповідний рядок.

Висновок

Насправді, безліч програм можуть засмітити ваш комп'ютер, зайняти певне місце в оперативній пам'яті або на жорсткому диску. Ви можете підхопити вірусну програму на ваш ПК і навіть не помітити цього. В даному випадку найкраще, що ви можете зробити, щоб застерегти себе від "лагів" комп'ютера – це зайнятися профілактикою. Установіть антивірусну програму, припиніть скачувати файли або з неперевірених джерел. Пам'ятайте: навіть аналог CCleaner може бути заражений вірусом. Тому рекомендується віддавати перевагу офіційним сайтам.

Популярі новини
Загрузка...