Як подивитися інвентар гравця в "Майнкрафт"? Опис і інструкція

306 0 Новини високих технологій

«Майнкрафт» стала популярною мультіплєєрной грою стрімко швидко, тому в Мережі можна знайти дуже багато різних інструкцій і рекомендацій по проходженню. Однак як подивитися інвентар гравця в «Майнкрафт»? Відповідь на це питання буде представлений далі.

Для чого потрібний реманент?

Як подивитися інвентар гравця в "Майнкрафт"? Опис і інструкція
Інвентар гравця – це певне місце, куди гравець може складати обмежена кількість предметів, і вони будуть переміщатися разом з ним. Базова кількість доступних осередків у гравця – 27. У кожну клітинку поміщається до 32-х предметів одного типу, тобто, 32 блоки алмазів або 32 яблука. Однак є ще й активний інвентар, тобто той, у який розміщуються предмети для їх подальшого використання. Зазвичай в активний інвентар складаються речі першої необхідності: зброя, їжа, інструменти та будівельні матеріали. Кількість заповнюваності однієї комірки таке ж, як і в базовому інвентарі.


У грі повно місць для дослідження і видобутку корисних копалин для будівництва житла та благоустрою житлового ділянки. Біля будинку можна облагородити ділянку землі і розмістити посадки, а також побудувати загін для вирощування корів чи свиней.

Блоки

Як подивитися інвентар гравця в "Майнкрафт"? Опис і інструкція
Перш ніж дізнатися, як подивитися інвентар гравця в «Майнкрафт», потрібно розібратися з тим, що туди може поміститися. Так як в грі все зображено у формі квадрата, то і ресурси зберігаються в такій же формі. Найголовніше в грі – це ресурси для будови. Їх можна знайти всюди. Наприклад, якщо зрубати дерево з нього вийдуть дошки, факели і ліжко. Кам'яні блоки будуть відмінним матеріалом для будівництва стін в будинку, так як вони не горять. З пісочного блоків з допомогою печі можна створити скло і скляні панелі для вікон.


Також за допомогою звичайних предметів, на зразок вовни і гарбуза, можна створювати предмети інтер'єру, щоб житло виглядало комфортабельно. Деякі ресурси (кісткове борошно або очі павука) добуваються безпосередньо при вбивстві ворогів.

Інструменти

Як подивитися інвентар гравця в "Майнкрафт"? Опис і інструкція
Опис інструментів наближає до вирішення питання про те, як подивитися інвентар гравця в «Майнкрафт». Інструменти в грі створюються на верстаку, використовуються різні матеріали. Ступінь міцності будь-якого інструменту залежить від того, з якого матеріалу він зроблений. Наприклад, дерев'яна мотика зламається набагато швидше, ніж такий же інструмент, зроблений із заліза або алмазів. Мотика в грі потрібна для того, щоб зорати землю перед посадкою насіння, так як на звичайній землі рости нічого не буде. Кірка призначена для видобутку блоків різного типу, крім кремнієвих, пісочних і земельних. Можна копати лопатою пісок, кремнієві блоки і землю, а дерево найкраще рубати сокирою. Можна ще створити гачок для лову риби, щоб добути їжу або задобрити оцелота.

Зброя і броня

Як подивитися інвентар гравця в "Майнкрафт"? Опис і інструкція
Ще один пункт, в якому потрібно розібратися, перш ніж зрозуміти, як подивитися інвентар гравця в «Майнкрафт». З настанням темряви ігровий світ наповнюють різні малоприємні істоти: зомбі, павуки, скелети, кріпери і эндермены. Гравцеві доводиться відбиватися від їх атак кожну ніч, і для цього необхідна хороша екіпіровка.
Для початку варто розібратися з бронею – вона складається з поножей, штанів, кіраси і шолома. Так само, як і у інструментів, у броні є свій запас міцності, тому багато залежить від того, з якого матеріалу вона зроблена. Від матеріалу залежить і те, якої шкоди вороги будуть наносити гравцеві. Шкіряна броня вважається найбільш уразливою, а сама міцна – алмазна. Броня створюється на верстаті при використанні відповідних злитків і матеріалів. Що стосується зброї, то тут його всього два види: це лук і меч. Принцип функціонування такої ж, як і у броні, тобто, чим краще матеріал, тим вище міцність і шкоди.

Інвентар гравця

Тепер, коли всі описи залишилися позаду, можна дізнатися, як подивитися інвентар гравця в «Майнкрафт». Щоб подивитися власний інвентар, гравцеві достатньо натиснути на клавішу Е. Далі можна за допомогою лівої кнопки миші перетягніть необхідні предмети або зовсім позбавлятися від них. Ось як відкрити інвентар в «Майнкрафт» у гравця.

Багатокористувацький режим

З приходом мультиплеєра в грі стало набагато цікавіше, тому що гравці тепер можуть створювати групи або пари, щоб разом протистояти небезпекам. В цьому режимі можна дізнатися, щоб подивитися інвентар гравця в "Майнкрафт", яка команда потрібна. Справа в тому, що дивитися вміст у сусіда може тільки той, хто створив сервер, тобто, адміністратор. Для цього потрібно відкрити чат і ввести три букви inv і через пробіл нік цікавить гравця. Після цього можна не тільки дивитися його інвентар, але і взаємодіяти з ним. Ось як перевірити інвентар гравця в «Майнкрафт».

Популярі новини
Загрузка...