Як на "Асусе" зробити скріншот. Опис способів

131 0 Новини високих технологій

Рано чи пізно будь-який активний користувач мобільного пристрою на базі операційної системи Android може зіткнутися з необхідністю зробити знімок екрану смартфона або планшета. Користувачам мобільної техніки від компанії Asus цю операцію зробити досить просто.

Стандартні способи

Зробити скріншот на "Асусе", як і на інших гаджетах Android, можна з допомогою кількох варіантів дій:
 • використання зовнішніх клавіш;
 • застосування сенсорних клавіш і екрана;
 • через додаток.
 • Зовнішні клавіші

  Для зняття знімків екрану використовуються стандартні клавіші пристрою, а саме їх поєднання: потрібно одночасно натиснути і затиснути кнопку включення і кнопку зменшення гучності. Слід врахувати, що цей спосіб недоступний для моделей з операційною системою нижче версії 4.1. Крім того, у деяких нових моделей телефонів клавіші керування гучністю були перенесені під тилову камеру, і знімок екрану тепер зробити не особливо зручно.


  Як на "Асусе" зробити скріншот. Опис способів

  Сенсорні клавіші та екран

  Скріншоти з допомогою сенсора робляться двома способами:
 • За допомогою меню швидкого доступу. Для цього потрібно опустити верхню шторку швидкого меню, вибрати крайній праворуч значок, потім натиснути кнопку опцій швидкого налаштування, де відшукати пункт "Скріншот" галочкою відмітити його.
 • На жаль, інтерфейс ZenUI дозволяє помістити сюди тільки чотири іконки, тому від чогось доведеться відмовитися.
 • Затисненням кнопок "Останні додатки". За замовчуванням так викликається меню управління поточною вкладкою або програмою. Щоб перепризначити її на знімок екрану, потрібно, увійшовши в меню налаштувань телефону, відкрити блок "Індивідуальні налаштування Asus". Самий верхній елемент розділу називається "Кнопка останніх додатків", де потрібно відзначити пункт "Натисніть і утримуйте для знімка екрану".
 • Як на "Асусе" зробити скріншот. Опис способів
  З допомогою цих способів зробити скріншот на "Асусе", як правило, найпростіше, оскільки використовується вбудований функціонал операційної системи. І власникам пристроїв з великою кількістю системної пам'яті варто користуватися саме ними.


  Скріншоти через додаток

  Тим користувачам, чиї гаджети оснащені пам'яттю 8 ГБ (а такі пристрої досі зустрічаються досить часто), доцільніше використовувати одне з сторонніх додатків, які можна знайти в Play Market. Справа в тому, що тільки в додатку можна настроювати місце зберігання знімків екрану, змінивши його з пам'яті телефону на зовнішню карту. А оскільки операційна система Android славиться здатністю "з'їдати" основну пам'ять за досить короткі строки, то така можливість заощадити дорогоцінні мегабайти вільного місця буде явно до речі. Також деякі з програм дозволяють як зробити скріншот на "Асус Зенфон", так і налаштувати якість знімка, що теж впливає на займане місце.

  Популярі новини
  Загрузка...